Reklama

Píchání v podbřišku před ovulaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 17.09.18 15:13
Píchání v podbřišku před ovulaci

Ahoj holky, chci se zeptet zítra bych podle výpočtu měla mít ovulaci. Od neděle od večera mě píchá v podbřišku. Myslíte že by to mohlo značit tu ovulaci? Nikdy před tím mě to takhle nebolelo. :nevim: vždy jsem měla jen ovulační hlen.

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 15:36

ano, značí to ovulaci, mně to tak taky dělá

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 17.09.18 15:39

@Daenerys91 mě právě nikdy takhle nepichalo měla jsem vždy jen hlen. Tentokrát nemám hlen ale píchá mě v podbřišku. Je to takový nepříjemný

Uživatel je onlineZupina
Stálice 57 příspěvků 12.10.18 19:31

Ahoj mě píchá v podbřišku už pátý den, jsem 23Dc a teprve teď začíná čárka na ovu testu sílit.jsem z toho zmatená ovulace 8 dní před MS?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >