Píchání v podbřišku - uhnizďování?

82
13.6.07 08:08

Píchání v podbřišku - uhnizďování???

Krásné ráno,
měla bych jen takový dotaz. Jsem 9 DPO a včera mě asi ve 3 ráno vzbudily strašné bolesti v podbřišku.Nemohla jsem bolestí ani spát. Jakoby píchání na levé straně pořád na stejném místě. Trvalo to téměř celý den, nejhorší to bylo když jsem třeba vstala ze židle. Tak kolem 9 večer se to ustálilo a dnes ráno už cítím jen sem tam malé píchnutí. Máte někdo zkušenosti s takovou bolestí, myslíte že to mohlo být uhnizďování miminka??? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
13.6.07 09:05

Ahoj

nerozumím sice zkratce 9DPO (jako 9 dní po ovulaci????))) každopádně mě šílené bolesti píchání a 2 návštěvy pohotovosti ohlásili začínající těhu… první příznaky se objevily cca 12 den po oplodnění… na UTZ nebylo nic vidět - bylo brzy… takže bud tipovali na „probloha co jí je“ nebo na mimoděložní … nakonec je z toho Michal… ale 14 dní jsem si opravdu užila - byla jsem na neschopence, bolelo to opravdu dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
13.6.07 10:36

Měla jsem stejné příznaky jako ty. U mě to bylo uhnizďování oplodněného vajíčka - týden po ovulaci jsem začala cítit nepříjemné píchání v podbříšku a pojala jsem podezření na těhotenství.
Asi za 2 dny se k tomu přidala citlivost prsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
13.6.07 10:42

Ahoj,

stejné příznaky jsem u prvního těhu měla taky, ne sice tak brzy po OVU jako u tebe,ale byla tam.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
13.6.07 10:47

Deimosko a mako moc vám děkuji za odpovědi. O mimi se snažíme druhý měsíc, a byla bych strašně šťastná kdyby to už vyšlo. Nikdy jsem takovéhle bolesti neměla tak jsem si po vašich názorech skoro jistá že je to opravdu mimi. Může se jen ještě zeptat za jak dlouho po bolestech vám vyšel pozitivní těhu test, nechci testovat moc brzy. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
13.6.07 11:22

Říká se, že se má test dělat aspoň týden po vynechání MS … do té doby jsou prý výsledky nespolehlivé. Já jsem byla trpělivá a udělala si test až 2 týdny po vynechání MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
13.6.07 13:22

Ja jsem mela to same.Asi 10 dni po ovulaci me v noci budily bolesti,pichani v podbrisku.Ale nebylo to strasne,ale citit to tedy bylo. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
13.6.07 15:38

Ahoj,

hlásím totéž - u druhého těhotenství takové bolesti v podbřišku, že jsem se nemohla v noci převalit z boku na bok a myslela, že budu brečet bolestí. Taky jsem kvůli tomu vyrazila k doktorovi už v 8. tt - bála jsem se, aby nebylo něco špatně. Těhotenství by přeci bolet nemělo… Doktor mi sáhnul na břicho, a poslal na UTZ s tím, že mám cystu na vaječníku. A jo, byla tam - v děloze mimi :P a vedle 5 cm cysta. Během dalších 2 měsíců to pozvolna přestalo bolet - na na UTZ v 13. tt už bylo jen mimi a cysta byla pryč.

Tak ať je to v pořádku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.07 16:35

Ahoj,
pocitovala jsem naprosto stejne priznaky, bolesti v podbrisku byly jakoby menstruacni, pozitivni test mi vysel hned druhy den po vynechani menstruace, bolesti v podbrisku jsem mela asi do 4. mesice, nyni jsem v 33tt a mimi se dari dobre.
Preji at je vse ok!
Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
1160
14.6.07 08:22

Ahooooj,
pripajam sa aj ja k debate.
Mna zacalo brusko boliet v ovulacii, ako vzdy pobolieva, ale ani po ovu boliet neprestalo a boli dodnes. Mam senzitivnu maternicu a tym ze sa zvacsuje tak ma boli ako hrom. Hlavne vecer. My sme mali presne planovane miminko, takze som vedela ze som tehu, pretoze ma tyzden po oplodneni zacali boliet prsia. Dnes su o dva a pol cisla vacsie, :lol: :lol: :lol: .
Velmi ti prajem aby sa ti potvrdilo tehu a ak by ta pobolievalo brusko, tak je na to vyborne magnesium 500-vka, aj dve-tri denne. Uvolnuje krce a berie sa cele tehu, len mesiac pred porodom sa vy:,–(zuje.
Tak ti drzim palceky, ak tam mimi je, tak nech sa poriadne uhniezdi aj ked ta to mozno bude pobolievat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
21.6.07 20:42

Ahoj, u mě to probíhalo taky stejně. Snad ani ne týden po ovu píchání v pravém podbřišku, že jsem měla strach ze slepáku nebo z nějaké cysty. Myslím, že to začlo ustupovat až tak měsíc po oplodnění a úplně zmizelo až tak za 2 měsíce. A test jsem si, já netrpělivec, dělala asi ještě před termínem menses a vyšel asi 2 dny po očekávaných měsíčkách. Musela jsem ho ale nechal asi půl hodiny ustát, a pak se teprve vybarvily //. Tak držím palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.07 11:52

ahoj všichni,může být začínající těhu taky bolest žaludku?Nikdy jsem s tím problémy neměla.Mám to už dva dny,tak nevím jestli jsem něco špatnýho nesnědla?Taky si měřím BT a jsem 28 DC,a asi deset dní mám zvíšenou teplotu :36,9-37,1.A dneska dokonce 37,3.Díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.6.07 16:34

uhnizdovani

Ahoj,
Mne bylo taky hodne spatne od zaludku asi dva dny a to bylo asi tak 7 dni pred tim nez jsem mela dostat menstruaci. Taky jsem si myslela ze jsem snedla neco co mi nesedlo ale problemy se zaludkem jsem taky nikdy pred tim nemela. Pak mi bylo zase normalne dobre ale menstruace se nedostavila. Asi po tydnu co sem nedostala menstruaci mne zacalo zase byt spatne od zaludku a je mi do dneska. No a ted jsem v 11 tydnu tehotenstvi. Docela mne to prekvapilo ze mi bylo spatne uz tak spatne jeste nez jsem mela dostat menstruaci ale urcite to uz muselo byt k tehotenstvi. Jinak v tech teplotach se moc nevyznam, nemam s tim zadne zkusenosti.
Delala jsi si testik? A kdy ocekavas menstruaci a nebo uz jsi ji mela dostat? Nevolnosti od zaludku mohou byt priznaky tehotenstvi ale samozdrejme ne vzdycky. Jestli jsi nedostala menstruaci tak si kazdopadne udelej test. Drzim ti palecky at to dopadne podle tvych predstav.
Dana

• Nahlásit
  • Citovat
Sarik78
28.6.07 16:54

Ahoj! Tak ja mela ca. 8 DPO taky bolesti v podrisku, jako na menses ale silnejsi a jen v jednom miste, uprostred presne. Asi 4 dny na to jsem dostala menses, za par hodin presel za ca. dalsi 4 dny jsem si delala test. Z ranni moci a byl okamzite, silne pozitivni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.6.07 17:11

Uhnizdovani

Ahoj Sariku,
Koukam, ze jsme stejne dlouho tehotne. My jsme dneska presne 11 tt.
Muzu se te zeptat jestli ti je hodne spatne, nebo mas zatim pohodove tehotenstvi. Mne je porad strasne zle od zaludku, porad se mi obraci zaludek. Nehorsi je to po prijmu jake koliv tekutiny. V praci mam co delat abych zakryla ty moje nevolnosti, zatim nechci jeste nic rikat, porad se dost bojim aby se neco neprihodilo.
Jak to zvladas ty?
Dana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama