Píchání v podbřišku v prvním trimestru

Anonymní
23.11.19 10:55

Píchání v podbřišku v prvním trimestru

Ahoj, dnes jsem 9+4 a čekám dvojčata. Na kontrolu jdu v pondělí, ale už druhy den mě lehce bolí vpravo v podbřišku. Včera mě tam chytla jak kdyby křeč vpravo, když jsem rychle vstala, ale trvalo to jen chvíli, pak chvilku pobolívání a vše OK. A dnes ráno zase…když blbe sedim nebo vstanu a chodim, tak me tam slabe picha. Dělá mi to i na levé, ale ne tak často. Myslíte, že je to OK? Jinak žádné problémy nejsou. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
23.11.19 11:05

Měla jsem stejné problémy. Gynekolog se podíval ultrazvukem, jestli náhodou nemám někde nějaké cysty a když nebyly, tak závěr byl, že to jsou vazy napínané zvětšující se dělohou. Teď jsem v 15tt a píchá mě v podbřišku stále, mám doporučený klidový režim, polehávání a pomalu opatrně vstávat, nedělat prudké pohyby, nesedět dlouho a nekrčit si břicho. Ale určitě se na kontrole na to zeptej a nech zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
23.11.19 11:06

Je to tve prvni tehotenstvi? Na prave strane jsou vazy vice napjate a prirozene se musi uvolnit. Pokud nespinis, neni ti spatne, ta by to mohlo byt toto. Ja to mela kdysi taky. A hlavne v tom 1.trimestru.

Jeste, zvedej se bokem, ne rovne pres brisni svaly. Me tam obcas silne pichne i nyni a to jsem teh potreti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat