Píchání v podbřišku, že ani chodit nemůžu

Anonymní
27.4.17 19:48

Píchání v podbřišku, že ani chodit nemůžu

Hezky vecer vsem,
Mela jste nektera bolesti v podbrisku, ze jste ani nemohly chodit? Navecir se mi to stalo, uz jsem myslela, ze snad pojedu na pohotovost, ale po par minutach to preslo a uz dobry. Jen nevim co si o tom myslet a zacali jsme se s pritelem pokouset o miminko, dnes jsem 10 DPO a v pondeli by mela prijit MS, ja bych radsi kdyby ne, ale necham to na prirode. Celkove par dni jsem divna. Predevcirem mi stoupla teplota, rozjela se mi ryma, ale druhy den uz dobry ani ryma ani teplota. Jen jsem hrozne unavena. Ale to odbyham od tematu… Mam si s tim pichanim v podbrisku dojit radsi k doktorovi, nebo uz byste to neresely kdyz to preslo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

916
27.4.17 20:06

To je zase dotaz :roll: Samo se nic nevyleci. Klidně cekej az te to chytne znovu treba při chůzi na schodech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 20:12

Dotaz mozna blbej, ale kdyz nevim, zeptam se.

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 20:18

Klidně to může být první příznak těhotenství, mě pichalo neskutečně v podbřišku snad celý první trimestr, kdyby se to opakovalo tak si s tím určitě zajdi k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19162
27.4.17 20:20
@Oliverka28 píše:
Klidně to může být první příznak těhotenství, mě pichalo neskutečně v podbřišku snad celý první trimestr, kdyby se to opakovalo tak si s tím určitě zajdi k dr.

Jo a nebo to taky může být třeba rozjíždějící se slepák nebo cysta. :nevim:
Tady asi težko něco vyvěštíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
2078
27.4.17 20:21

Take se mi.to občas deje, vetsinou par dni pred menstruaci, posledne jsem si. musela lehnout aby to preslo. Tehotna nejsem ani nebudu takze tim to neni, ja to moc neresim no.Na prohlidky chodim pravidelne tak. kdyby tam neco bylo. spatne tak by to dr snad videla.
Jo a slepak ja osobne mam vyoperovany

Příspěvek upraven 27.04.17 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
27.4.17 20:22
@Anonymní píše:
Hezky vecer vsem,
Mela jste nektera bolesti v podbrisku, ze jste ani nemohly chodit? Navecir se mi to stalo, uz jsem myslela, ze snad pojedu na pohotovost, ale po par minutach to preslo a uz dobry. Jen nevim co si o tom myslet a zacali jsme se s pritelem pokouset o miminko, dnes jsem 10 DPO a v pondeli by mela prijit MS, ja bych radsi kdyby ne, ale necham to na prirode. Celkove par dni jsem divna. Predevcirem mi stoupla teplota, rozjela se mi ryma, ale druhy den uz dobry ani ryma ani teplota. Jen jsem hrozne unavena. Ale to odbyham od tematu… Mam si s tim pichanim v podbrisku dojit radsi k doktorovi, nebo uz byste to neresely kdyz to preslo?

klidně zánět, cysta, mimoděložní těhotenství… k lékaři bych jistě šla, to není normální –klidně na tu pohotovost, když to byla takto silná křeč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 20:23
@Svistice píše:
Jo a nebo to taky může být třeba rozjíždějící se slepák nebo cysta. :nevim:
Tady asi težko něco vyvěštíme.

Tak to urcite. Proto pisu, že kdyby se to opakovalo, ať si s tím zajde k dr. My tady těžko něco poznáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 20:25

Ja vim ze jo holky, jen mi to bylo divne. Slepak to byt nemuze, protoze ho nemam a v utery jsem byla na gynde a jeste dr. rikala, ze vnitrne vypadam dobre :mrgreen: Tak ja nevim :nevim: Nicmene take me napadlo, ze by to mohlo byt tehu, ale u prvniho tehu se mi toto nikdy nestalo, nebo je mozny ze jsem za ty roky zapomnela :?

• Nahlásit
  • Citovat
1832
27.4.17 20:32

Ja si myslim ze mas zanet…pichnuti, teplota..zajdi na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1832
27.4.17 20:33

Vnitrne vypadas dobre :lol: at ti udela kultivaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 20:36
@Renca8 píše:
Ja si myslim ze mas zanet…pichnuti, teplota..zajdi na gyndu

I to je mozne, zanet jsem nikdy nemela. Zajdu tam.

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 20:54

Já měla přesně takové píchání /bodani v podbřišku, na ultrazvuku jsem byla dvakrát a doktorka vůbec nic neviděla, všechno prý v pořádku… Pak jsem začala mít bolesti už nesnesitelné a teprve po steru byl zjištěny masivní zánět dělohy a protože mi dr. udělala stery až po měsíci a půl, co jsem tam chodila, tak se zánět rozlezl na vaječníky. Přičemž s následky zánětu se peru už rok, jsem díky tomu neplodna a to je mi 31.Diky bohu, že už mám děti. Takže rozhodně nepodcenuj píchání v podbřišku, normální to není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 20:59

Jak vis, ze jsi 10dpo? Ja mam takove bolesti pri ovulaci skoro kazdy mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 21:12
@MarryFrank píše:
Jak vis, ze jsi 10dpo? Ja mam takove bolesti pri ovulaci skoro kazdy mesic.

Jelikoz merim jak bazalni teplotu, ovulacni testy a ultrazvuk u dr.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama