Píchání v pravém vaječníku v 6+1tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Berulinka99999
Kecalka 166 příspěvků 17.03.19 12:47
Píchání v pravém vaječníku v 6+1tt

Hky jsem dnes 6+1tt a od včera od večera mě píchá v pravém vaječníku. Těhotenství mám potvrzené pouze testem a na ultrazvuk jdu zítra. Mám za sebou 2× potrat a teď se bojím, aby to nebylo mimoděložní :( měla tohle některá z vás a miminko bylo uloženo v děloze? Strašně se bojím :( Není to velká bolest ani nikam nevystřeluje, prostě to tak popichuje. Jinak mi nic moc není. Tlaky v podbřišku, motání hlavy, neustálé kruceni v žaludku atd atd :D děkuji za odpověďi :*

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 17.03.19 12:54

Pichalo mě tak do 14.tt. Ve vajecniku je žluté tělísko, zacina produkovat hormony. V 6.tydnu je zárodek tak malý, že by píchání podle mě nevyvolal. Takže v klidu.

katintheBOx63
Kecalka 206 příspěvků 17.03.19 12:58

Mne to taky pichalo a furt pichá v tom vajecniku co by normalne ovuloval nebýt tehotenstvi. Na gynde rikali, že to bude silnejsi pichani hlavne v dobe, kdybych mela normalne mit ovulaci, kdybych nebyla tehotna. A musim rict, ze to tak je. Jsem ted 22tt a fakt mi to tak vychází. Jinak mimi se mi puvodne zahnizdilo hooodne na pravo, az se jim to moc nepozdavalo, ale nakonec uspesne doputovalo tam kam melo a ted tam radi jak taky maly dablik :lol: Tak pokud není krev a silne bolesti, asi bych neresila. Na pichání jsem používala elektrickou dečku a to se mi to pak hezky uvolnilo a vše ok.

Janli
Echt Kelišová 8164 příspěvků 17.03.19 13:53

Píchalo mě v obou hůř než při ovulaci :? . Ale všechno bylo OK.

Váš příspěvek
Reklama