Píchaní v trojúhelníku a opožděná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
21.11.19 07:34

Píchaní v trojúhelníku a opozdena menstruace

Dobrý den, mám opozdenou menstruaci, píchá mě v trojúhelníku a mám takové ztuhlejší břicho, nevíte prosím někdo, co by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45216
21.11.19 07:54

Co je to za orgán - trojúhelník? To jsme se nikdy neučili. Znám pouze z matematiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25054
21.11.19 08:27

Ježíši já podle toho „píchání v trojúhelníku“čekala něco jiného. :lol:
Kde je ten trojúhelník? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
21.11.19 08:27

@inkakřivák solar plexus.

• Citovat
  • Nahlásit
4698
21.11.19 08:29

Hihi schválně se koukám jestli je to o tom o čem si myslím :nevim: a ono nic. :mrgreen: :mrgreen: Hele a nepálí tě spíš žáhá? Nesnědla jsi třeba něco dráždivého? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25054
21.11.19 08:31
@žampion píše:
Hihi schválně se koukám jestli je to o tom o čem si myslím :nevim: a ono nic. :mrgreen: :mrgreen: Hele a nepálí tě spíš žáhá? Nesnědla jsi třeba něco dráždivého? :think:

Aspoň nejsem sama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45216
21.11.19 08:44
@Crystal87 píše:
Ježíši já podle toho „píchání v trojúhelníku“čekala něco jiného. :lol:
Kde je ten trojúhelník? :think:

Bermudský, to bys mohla vědět. Tam se určitě taky píchá. S prominutím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.11.19 08:54

Prosím? Já teda vím, že trojúhelník je. Je to pod hrudním košem jako pardnon, ale nemuzu za to ze vy to nevíte, když to nevíte, tak jednoduše neodpovidejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32825
21.11.19 09:00
@Kamilaq píše:
Prosím? Já teda vím, že trojúhelník je. Je to pod hrudním košem jako pardnon, ale nemuzu za to ze vy to nevíte, když to nevíte, tak jednoduše neodpovidejte.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ty jsi teda dobře cáklá
fakt na těle žádný orgán, který se jmenuje trojúhelník, neexistuje :D :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7853
21.11.19 09:13

Já teda doteď nevěděla že něco takového je ale dala jsem si vyhledat na internetu a opravdu to existuje takže paní určitě ví o čem mluví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45216
21.11.19 09:16

@Kamilaq a to je anatomický výraz, trojúhelník? Asi není, no tak se nediv. Tady se používá podivných slov někdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
21.11.19 09:27

Dámy tady mají jen špatný den. Nezlob se na ně, jen si chladí žáhu protože je ráno buď naštval manžel, nebo si v noci přeležely páteř.
Pochybuju že opožděná menstruace má něco společného s bolestí na solaru. Mě tam občas bolí když mám hodně stresu. Počkala bych, co z toho bude, třeba to bude viróza. Jinak bych šla k lékaři raději. A neboj.. s menstruací to nemá nic společnýho a pravděpodobně jí brzy dostaneš.

• Citovat
  • Nahlásit
3913
21.11.19 09:37

Taky jsem se musela diskusi rozkliknout, abych se podívala, kde že tě to píchá. Moje představa byla, že trojuhelníkem myslíš klín :mrgreen:
No jinak k dotazu, nemyslím si, že by opožděná MS měla mít nějakou souvislost s pícháním na solaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45216
21.11.19 09:44

No přesně tak. Jestliže se tu používá výraz píchá mě dole, tak se nediv, že čumím na trojúhelník. Stačilo napsat solar plexus a bylo. Věř, že to se spánkem nemá nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20325
21.11.19 09:46

Pošli ultrazvuk, mapu manuálního vyšetření břicha a CRP a pak ti povíme.

Aneb mazej k lékaři, zejména pokud je to břicho tuhé a případně na pohmat někde bolí. Dneska. Lepší nechat si diagnostikovat zaražené prdy, než zanedbat náhlou příhodu břišní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat