Píchání vaječníků při dosedu v těhotenství

Anonymní
15.9.20 03:33

Pichani vajecniku pri dosedu v tehotenstvi

Ahoj chtela bych se zeptat, jestli nekoho z vas take pichalo nebo bolelo neumim to popsat na pravem vajecniku pri dosednuti, nedela mi to vzdy, jen obcas, jsem na zacatku tehotenstvi :?.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1824
15.9.20 07:03

Mě na začátku těhotenství píchalo pořád někde. Bála jsem se i zakašlat nebo pšíknout 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.20 09:40

Jestli ještě máš slepák, tak bych vzala do úvahy i ten. Řeším podobný problém, pravý vaječník občas cítím už tak pět let, a uvažuju i o tom slepáku, jestli to nemůže být eventuálně tím. Vím, že ti to asi moc nepřidá, ale lepší vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 09:44

@třistapětka Ahoj, diky za reakci, slepák mám, ale vaječník běžně necítím vůbec :-).

• Citovat
  • Nahlásit
23498
15.9.20 10:02

V těhotenství píchá pořád někde. Je to roztahováním vazů, připravováním na zvětšení dělohy, aby to dítko mělo kam růst.
Pokud to není taková bolest, že kvůli tomu nemůžeš ani chodit, tak je to vcelku normální. Můžeš se pro jistotu při kontrole zmínit gyndr., ale obvykle to není nic neobvyklého ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.20 10:08

Ahoj holky měla to už nějaká z vás?

Jsem 11 dpo test jsem ještě nedělala ale bolí mě prsa už od 6 dpo a zvaracim no není to úplně zvracení protože ráno vždy piju první kafe ale asi v půlce hrníčku je mi zlé pak už utíkám na WC a jakoby zvaracim až na to že ze mě nic nejde je to normální už od 9 dpo na zvracení děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 10:11

@Marcelka2610 Ahoj, ja jsem po IVF, carka na testu mi silila od 6 dne po KET 5 denní blastocysty, takže bych být tebou ještě pár dní vydržela a udělala test, já jsem neměla, ani nemám žádné příznaky těhotenství až na ten vaječník.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 10:11

@Mar__tanka1983 Děkuji za odpověď :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
15.9.20 10:17

Anonymní děkuji za odpověď Akorát mě jde o to že jsem už dvakrát těhotná byla ale to zvracení už od 9 dpo to je mě divný tak brzo a břicho skoro každý den bolí a prsa už 6 den po ovulaci no uvidíme bojím se aby jich tam nebylo vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama