Píchání ve spodku a řidší stolice v 35tt

Anonymní
2.11.19 09:40

Píchání ve spodku a řidší stolice 35tt

Ahoj jsem 34+4 mám zkrácený čípek a tak mi občas pichne ve spodku, v zádech atd. Ale dnes ráno trochu horší, občas mi pichlo úplně moc a pak nic. Pichlo mě tam třeba i po curani ráno, nemáte s tím zkušenost? Včera jsem měla jakoby průjem, ale byla jsem jen jednou, předtím jsem mívala spíš zácpu kvůli zelezu. Myslíte že to může být třeba zánět mocaku, bolest střev, nebo že už by šlo do tuhého? 8o na kontrolu mám jít v pondělí, tak nevím jestli raději vyjet do porodky, nebo už počkat do pondělí :( mám akorát pořád nervy, nerada bych plasila.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

253
2.11.19 12:06

Ahoj. Jsem 37 tt a to popichování dole mám už dobrý měsíc. Taky tlaky na konečník nebo občasné bolesti v zadech Teď už denně dřív občas. Já cítím že to je miminko, je už dole tak prostě šťouchá a bolí to. Občas mám řidší stolici, občas zase normální. Prostě se tam mačka se vším + záleží také jakou máš stravu. Dokud cítíš pohyby a neodešla ti zátka, voda nebo nemáš kontrakce tak to neřeš. Je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 12:07

Tady se přidám. Včera teda průjem celý den, a semtam pichnuti do močaku a dnes jen pichnuti do močaku. Jsem 30+5. Tak snad to nic nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 12:12

@dracula-s ani voda ani zátka naštěstí neodesla, ale divný pocit z toho mám, výtok mám porad 8o tím že mám krátký čípek tak už ho taky cítím hodně dole, někdy mám pocit že už snad musí vylézt :roll: jsou to nervy. A taky už mám i pocit že snad ani nepoznám kontrakce :D už mi z toho možná i hrabne, ležím od 28tt a ještě bych alespoň ty dva týdny chtěla dát :(

• Nahlásit
  • Citovat
253
2.11.19 12:14

To dáš. Já mám taky od 30tt pocit, že budu rodit a pořád nic :D to jsou jen nervy z toho, že je to za pár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 12:20

@dracula-s noo držím pořád tak tak čípek, ale poctivě ležím, zatím pořád kolem 2cm, minule už Teda min tak mám strach. :roll: Ty už máš děti? Závidím, co bych za to dala být už 37tt :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 12:23

@DanculinaH tak pokud k tomu nemáš žádné další potíže tak snad to bude v pořádku, já normálně mívala taky řidší stolici, ale od 7 mes. Beru železo a z toho mám spíš opačný problém, proto mě to vyděsilo. Jen opatrně kdyby se zhorsovalo, aby jsi neměla třeba zanet mocaku, to pak může způsobit i předčasný porod.. Kvůli tomu jsem byla v nemocnici a zkrátil se mi hodně čípek v 28tt, od té doby ležím a modlím se :? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2.11.19 12:39
@Anonymní píše:
@DanculinaH tak pokud k tomu nemáš žádné další potíže tak snad to bude v pořádku, já normálně mívala taky řidší stolici, ale od 7 mes. Beru železo a z toho mám spíš opačný problém, proto mě to vyděsilo. Jen opatrně kdyby se zhorsovalo, aby jsi neměla třeba zanet mocaku, to pak může způsobit i předčasný porod.. Kvůli tomu jsem byla v nemocnici a zkrátil se mi hodně čípek v 28tt, od té doby ležím a modlím se :? :roll:

Já ležela v nemocnici 26+5tt kvůli čipku. Mam rizikové těhotenství, pichli kortikoidi protože mi vyšel pozivitni test PartSure který urči předčasný porod. Čipek mam 23mm ale funkčnost 17mm a prej drži na dobré slovo. Taky musím ležet ale doma už mám dvou a pul letou slečnu takže ne vždy to jde. Dobrý je, že chodí do školky a odpoledne se ji věnuje manžel takže viceméně opravdu ležím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 12:47

@DanculinaH tak to jsme na tom podobně :( akorát já teda čekám první, takže fakt můžu poctivě ležet. Mě pouštěli z nemocnice po 30tt a měla jsem čípek 21mm, ktery Jakš taks díky asi utrogestanu držel až doteď. Dojíždím každý týden do nemocnice na kontroly, teď naposledy už jsem měla pod 2cm, ale říkali že snad ještě ty dva týdny vydržím tak uvidíme :roll: jsou to nervy. Na kontrolu jdu v pondělí. A první těhotenství jsi měla v pohodě? Držím pěsticky, ať vydržíte co nejdéle :four_leaf_clover:

• Nahlásit
  • Citovat
814
2.11.19 13:02

Právě jsem 36tt, už ani nevím co je tuhá stolice :? Myslím, že je to po vitamínech. Tlak na spodek mívám taky, píchání v podbřišku, do toho se malej hrozně vrtí, takže mě sem tam zabolí všechno. Čípek tedy zkrácený nemám. Procházky už jsou hodně obtížný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 13:07
@Anonymní píše:
@DanculinaH tak to jsme na tom podobně :( akorát já teda čekám první, takže fakt můžu poctivě ležet. Mě pouštěli z nemocnice po 30tt a měla jsem čípek 21mm, ktery Jakš taks díky asi utrogestanu držel až doteď. Dojíždím každý týden do nemocnice na kontroly, teď naposledy už jsem měla pod 2cm, ale říkali že snad ještě ty dva týdny vydržím tak uvidíme :roll: jsou to nervy. Na kontrolu jdu v pondělí. A první těhotenství jsi měla v pohodě? Držím pěsticky, ať vydržíte co nejdéle :four_leaf_clover:

Utrogestan mam také 2-0-2. Já doufám že při pondělní kontrole čipek ještě bude nebo bude stejný aspoň. První těhotenství bylo bez problému právě :) A ty jsi který týden teď? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 13:13

@DanculinaH máš taky v pondělí kontrolu? :) no já jsem teď 34+4 ale právě tento týden mě často zaclo píchat v tom spodku a tak, tak jsem trochu vyděšená, ale snad je to Teda normální no. Předtím třeba jen jednou denně nebo tak, teď docela často. Tak se jen modlím ať se to nerozjede. Musíme doufat a snad ještě vydrzime ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 13:15

@ivisek85 já právě doteď měla zácpu a najednou tohle, tak mi to trochu vyděsilo. :think: píchání ve spodku taky čím dál častější, tak doufám že ještě alespoň 2 týdny vydržím, abych v poho překročila alespoň ten 36tt. :roll: jsou to nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
2.11.19 13:19
@Anonymní píše:
@DanculinaH máš taky v pondělí kontrolu? :) no já jsem teď 34+4 ale právě tento týden mě často zaclo píchat v tom spodku a tak, tak jsem trochu vyděšená, ale snad je to Teda normální no. Předtím třeba jen jednou denně nebo tak, teď docela často. Tak se jen modlím ať se to nerozjede. Musíme doufat a snad ještě vydrzime ;)

Jojo taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
2.11.19 20:51
@Anonymní píše:
@ivisek85 já právě doteď měla zácpu a najednou tohle, tak mi to trochu vyděsilo. :think: píchání ve spodku taky čím dál častější, tak doufám že ještě alespoň 2 týdny vydržím, abych v poho překročila alespoň ten 36tt. :roll: jsou to nervy.

Já vím. Asi před měsícem jsem to měla podobně, cítila jsem se divně, všechno dole mě píchalo a tlačilo, do toho průjem a výtok. Pak jsem se uklidnila po kontrole, když doktor říkal, že je vše v pořádku. Musíme se snažit být v klidu a nestresovat se, vše bude jak má být :srdce: Čím blíž k porodu, tím víc různých bolestí, mimčo je čím dál větší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama