Píchavá bodavá bolest pod pupkem ve 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 15:21
píchavá bodavá bolest pod pupkem ve 30.tt

Ahoj holky, prosím o radu, jestli jste některá měla píchavé / bodavé bolesti pod pupíkem (mám je už od rána tam, jak končí ochlupení). Hlavně uprostřed, tedy přímo pod pupíkem. Je to jak vleže, tak když chodím. Jsem ve 30.tt. Omlouvám se za anonym. Děkuju :-)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 17:18

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:07

Holky, opravdu nikdo :,(?

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 24.02.17 22:41

Mne rikala gynekolozka na prohlidce, ze je to bezny kvuli napinani svalu na brise a rustu delohy.
Preci jen uz 30. tyden neni zadny maly pupicek, takze uz to bude jen rust a rust.
Lehnout do polohy, ktera vyhovuje a odpocivat. Neprepinat se.

Nicmene, kdyby to bylo horsi a nedej buh se delo neco dalsiho, tak bych asi nemeskala a jela na pohotovost. Kazdopadne pokud jsou bolesti sporadicke a nijak nepravidelne, tak bych to neresila. A hlavne snesitelne!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >