Reklama

Píchavá bodavá bolest pod pupkem ve 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 15:21
píchavá bodavá bolest pod pupkem ve 30.tt

Ahoj holky, prosím o radu, jestli jste některá měla píchavé / bodavé bolesti pod pupíkem (mám je už od rána tam, jak končí ochlupení). Hlavně uprostřed, tedy přímo pod pupíkem. Je to jak vleže, tak když chodím. Jsem ve 30.tt. Omlouvám se za anonym. Děkuju :-)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 17:18

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:07

Holky, opravdu nikdo :,(?

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 24.02.17 22:41

Mne rikala gynekolozka na prohlidce, ze je to bezny kvuli napinani svalu na brise a rustu delohy.
Preci jen uz 30. tyden neni zadny maly pupicek, takze uz to bude jen rust a rust.
Lehnout do polohy, ktera vyhovuje a odpocivat. Neprepinat se.

Nicmene, kdyby to bylo horsi a nedej buh se delo neco dalsiho, tak bych asi nemeskala a jela na pohotovost. Kazdopadne pokud jsou bolesti sporadicke a nijak nepravidelne, tak bych to neresila. A hlavne snesitelne!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama