Pichlavá bolest břicha v 31. týdnu těhotenství

16.4.21 21:24

Pichlava bolest břicha v 31 týdnu těhotenství

Ahoj chtěla bych se zeptat či to z vás taky měla některá sem ve 31tt těhotenství (první těhotenství) a už asi tři dny mám hroznou pichlavou bolest v oblasti pupíku miminko se v pohodě hýbe jen se chci poptat či je to v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22005
16.4.21 21:32

@KaramelkaCZ tak nevím, máš 3 dny hroznou bolest, nic s tím neděláš a v pátek večer se ptáš na internetu? byly 3 pracovní dny, kdy sis mohla dojet na gyndu nechat se zkontrolovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
16.4.21 21:39

@stinga
Taky bych vyrazila na gyndu, raději jet 100× zbytečně než jednou pozdě… To že se mimi hýbe, neznamena, že je vše v pořádku, ze jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:02

@stinga k doktorovi jdu v úterý ta bolest je hrozná ale je to jen na jednom místě v oblasti pupíku nejsem zrovna ten typ co by hnedka plasil samozřejmě že strach mám jen sem se chtěla tu poptat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
16.4.21 22:03
@KaramelkaCZ píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat či to z vás taky měla některá sem ve 31tt těhotenství (první těhotenství) a už asi tři dny mám hroznou pichlavou bolest v oblasti pupíku miminko se v pohodě hýbe jen se chci poptat či je to v pořádku

To si zajedte na pohotovost/do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7471
16.4.21 22:04
@KaramelkaCZ píše:
@stinga k doktorovi jdu v úterý ta bolest je hrozná ale je to jen na jednom místě v oblasti pupíku nejsem zrovna ten typ co by hnedka plasil samozřejmě že strach mám jen sem se chtěla tu poptat

To ses dost odvaz, ze tak cekas tolik dnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
16.4.21 22:06
@janikema90 píše:
To si zajedte na pohotovost/do porodnice.

no mohla jít normálně ve všední den v pracovní dobu, že jo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
16.4.21 22:06
@KaramelkaCZ píše:
@stinga k doktorovi jdu v úterý ta bolest je hrozná ale je to jen na jednom místě v oblasti pupíku nejsem zrovna ten typ co by hnedka plasil samozřejmě že strach mám jen sem se chtěla tu poptat

V utery? Dyt je patek paneboze. To vazne budete ctyri dny cekat? 🤦🏼‍♀️

Taky nejsem typ co plasi, ale kdyz me tri dny hodne bolelo bricho v 28tt, tak jsem jela do porodnice.
Vubec by me nenapadlo se ptat nekde na foru, k cemu vam jsou cizi zkusenosti? U me ta bolest nic nebyla, ale to neznamena, ze nebude ani u vas.
Jste v dost pokrocilem stadiu tehotenstvi, tak jedte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
16.4.21 22:08
@KaramelkaCZ píše:

tak samozřejmě jenom ty víš, jak opravdu moc hrozně to bolí nebo nebolí, přesto mi přijde trochu nezodpovědné, že jsi ke svému gyndaři nebo i do nemocnice nejela v normální pracovní dobu
třeba je to nějaká banalita - natažené vazy - :nevim:, také mě napadla pupeční kýla, ale bez doktora to asi nezjistíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:09

@janikema90 jak sem už psala mě nebolí břicho jen kousek u pupíku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
16.4.21 22:10
@KaramelkaCZ píše:

Vite co? Tak se na to vyse*te a nejezdete nikam 😂 😂 😂 Nevim, co chcete teda slyset a proc se vubec ptate 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
16.4.21 22:12

@KaramelkaCZ
To může být slepák, já nevím. Taky nejsem plašan, ale jela bych… Neváhala bych, takhle můžeš ohrozit na životě nejen sebe, ale teď už i své dítě. Nezodpovídáš, už pouze sama za sebe, ale i za to malé :wink: ale jak psaly holky, ty musíš vědět jak moc tě to bolí a neboli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7471
16.4.21 22:21
@KaramelkaCZ píše:

Tak proc se ptas, kdyz nikam jet ocividne nechces :nevim: uklidni te asi jen dr, my ti tezko stanovime diagnozu na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat