Pichlava bolest na leve strane u vajecniku v tehotenstvi

30
6.9.21 15:40

Pichlava bolest na leve strane u vajecniku v tehotenstvi

Ahoj holky jsem 26+4 tehotna a predvcirem a dneska me obcas jakoze strasne pichne na leve strane u vajecniku a pak to odezni ale pri pohybu kdz se zvedam kdyz lezim v klidu tak nic
Myslela sem si ze je to tim ze se mi chce treba castejs curat tak ze to boli jak tlacim ale vetsinou to zaclo kdyz sem spala a zvedla se tak jakoby pichlava bolest nic jakoze silenyho ale znat to jde pak to prejde
Obcas to ale uz jen lehce citim kdyz se hybnu nebo prevalim.
K doktorovi jdu ve ctvrtek tak mu to urcite reknu. Mela ste to nektera? Napada me jestli je to tim jak se treba natahuji vazy nebo ze mimco mi lezi na jedne strane a tlaci? Co myslite? Mate zkusenosti? Dekuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
6.9.21 16:23

Ahoj, taky mě v těhotenství porůznu píchalo v břiše a podbřišku, může to být jak říkáš tím roztahováním a růstem. Na kontrole to určitě zmiň, doktor tě prohlídne a uvidí se, možná ti dá magnezium, já ho brala a na podobné projevy to docela pomohlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
6.9.21 16:26

@Piper11 dekuju moc
No ja se uklidnuju tim ze to neni kazdy den az ted se mi to stalo prave predpred vcirem a predvcirem vcera nic a dneska prave ale neni to jakoze zadna silena ti prvni pichnuti je neprijemny ale oak uz to ani neni nak znat
Urcite to zminim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat