Pichlavý bolest pod pravým zebrem

1.4.17 13:31

Pichlavý bolest pod pravým zebrem

Ahoj tehulky, jsem začátek 15tt, začalo mne pichat pod pravým žebrem. Mám vysoký tlak už od začátku tehu. Mate s tím některá zkušenost?
Děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2597
1.4.17 17:23

@trchalikovajana mi to dělalo taky a bylo to od zad.. na břichu pod zebry.. bolely mne obě strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 19:43
@trchalikovajana píše:
Ahoj tehulky, jsem začátek 15tt, začalo mne pichat pod pravým žebrem. Mám vysoký tlak už od začátku tehu. Mate s tím některá zkušenost?
Děkuji..

Ahoj nechci moc strasit, ale to te nejspis boli jatra… Na to bacha. Jestli nepolevi tak to urcite rict doktorovi. Jeste s tim muze a nemusi byt spojena unava, paleni zahy, svedeni kuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2597
1.4.17 20:34
@11223344 píše:
@trchalikovajana mi to dělalo taky a bylo to od zad.. na břichu pod zebry.. bolely mne obě strany.

Js jsem s tím byla u doktora, pomohla mi fyzioterapeutka, blok na hrudní páteří. Zajdi si taky,. Zbytečně se trapis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 21:55
@11223344 píše:
Js jsem s tím byla u doktora, pomohla mi fyzioterapeutka, blok na hrudní páteří. Zajdi si taky,. Zbytečně se trapis..

Děkuji onomto bylo asi tak dvou denni záležitost. Ale moc moc děkuji za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
19.4.17 19:34

@Pidulka1991 jatra? jak jsi na ti prisla? ja myslela, ze je ti branice, taky me tam strasne boli, dost s tim bojuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
19.4.17 19:35

@11223344 jee a kde jsi byla prosim? ja trpim uplne silene!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 19:48
@Krkravce píše:
@Pidulka1991 jatra? jak jsi na ti prisla? ja myslela, ze je ti branice, taky me tam strasne boli, dost s tim bojuji..

Ono na jednu stranu je tezke rict pod kterym pravym zebrem.. Vzala jsem to vsobecne prave podzebri… Tam jsou jatra a kdyz je s nimi problem tak to tam boli…z duvodu selhavani jater jsem musela rodit v 33tt a cim byly horsi tim vic to bolelo… Ale nerikam, ze to nemuze byt skriply nerv…jen v tehu je toto dobre vyloucit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
19.4.17 19:51

@Pidulka1991 aha,dekuji! jdu pristi tyden na gyndu, tak se zeptam! dost trpim, hlavne kdyz sedim nebo dyl chodim a kdyz se zadycham.. Fyzioterapeutka me ucila dychat, tak snad to neni nic vazneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 20:59

@Krkravce jinak toto vyloucci obycejny krevni test. Delaji ho standartne. Mne na to prisli pri testu na cukr… Jinak to muze byt utlacovani organu delohou, prece jenom jak roste tal se vsechny tlaci na sebe na horu a cim jsi dal tim vic je vsechno tezsi a organy utlaceny. Nejspis zbytecne strasim, ale radsi upozornuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama