Reklama

Píchnou mi injekci agolutinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 168 příspěvků 27.07.18 06:48
píchnou mi injekci agolutinu?

Ahojte holky, prosím Vás potřebovala bych radu. Dnes bych měla dostat injekci agolutinu, ale můj doktor tam není dnes :cert: hned naproti jeho ordinace má ordinaci taky gynekoložka, myslíte, že by mi to mohla píchnout sestřička od ní? :roll:

Reklama

Reakce:

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 27.07.18 07:08
@Janičcka92 píše:
Ahojte holky, prosím Vás potřebovala bych radu. Dnes bych měla dostat injekci agolutinu, ale můj doktor tam není dnes :cert: hned naproti jeho ordinace má ordinaci taky gynekoložka, myslíte, že by mi to mohla píchnout sestřička od ní? :roll:

Nepichnou. Na dobre slovo, že ty jsi ty? Navíc, i kdyby, tak nemají povolení, ktere je dolozitelne, že Ti mají cokoliv jakkoliv aplikovat

1mila2
Kecalka 257 příspěvků 27.07.18 07:49

Nepichnou. Musis sama.....nic na tom neni.

Janičcka92
Kecalka 168 příspěvků 27.07.18 08:26

Jo já si to myslela no :roll: Sama to nedám, tak radši počkám do pondělí. Děkuji :mrgreen:

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 27.07.18 08:39

a ty nemáš papír od doktora, že to máš užívat?
Co znám holky co musely píchat nějaké injekce tak prostě jely do nějaké nemocnice a tam jim to vždycky v pohodě někdo píchnul.

Janičcka92
Kecalka 168 příspěvků 27.07.18 08:51

ne napsal mi jen na kartičku agolutin 21-23 den cyklu. Ale razítko ani nic tam není :? to nevadí skočím si tam kdyžtak v pondělí

1mila2
Kecalka 257 příspěvků 27.07.18 09:17

@Janičcka92 veř, že dáš :palec:
Nejaka kamoska, sousedka, zdravotni sestra? Ja bych se bala, ze si to cele rozhodim :roll: kdyz mas aplikovat dneska a budes cekat do pondeli 8o

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 27.07.18 09:19

@Janičcka92 -zkus si zavolat do tý druhý ordinace a zeptat se. Pokud to máš mít dneska max zítra tak bych nečekala do pondělí

Janičcka92
Kecalka 168 příspěvků 27.07.18 09:43

@1mila2 nee nikoho takovýho neznám. Ani k tomu nemám jehlu jen ten agolutin :? zkusím tam zavolat teda. Tak já myslím, že se nic nestane když to budu mít o dva dny později. Akorát bude rozdíl v tom, že to dostanu o dva dny později ne?

1mila2
Kecalka 257 příspěvků 27.07.18 10:38

@Janičcka92 probouzis mou zvedavost…proc si to vlastne mas pichnout?
Ja to mela pri IVF a nebo na vyvolani MS kdyz dlouho nesla (asi 50DC mi to pichnul).

Janičcka92
Kecalka 168 příspěvků 27.07.18 11:01

@1mila2 protože mám dlouhé cykly 40dní a že prý to může být příčina proč nemůžu otěhotnět. Tak mi napsal agolutin. Možná počkám až ji dostanu sama od sebe, třeba to nebude tak dlouho. Mám brát teď druhý cyklus clostil tak už bych tu menstruaci docela chtěla :lol:

1mila2
Kecalka 257 příspěvků 27.07.18 11:05

@Janičcka92 tak v tom pripade je to asi fakt jedno, jen ty budes dyl cekat 8)

Janičcka92
Kecalka 168 příspěvků 27.07.18 11:45

@1mila2 no právě ale tak stejně až to přijde tak to přijde :nevim: tím týdnem navíc se to nezblázní :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama