Píchnout ovitrelle, nebo čekat na OT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 13:05
píchnout ovitrelle a nebo čekat na OT?

Ahoj holky stimuluji puregonem na IUI. Bohužel to vyšlo na Štědrý den a IUI mi neudělají. Mám 2-3 folíky a mám si zítra večer píchnout dle dnešního UTZ Ovitrelle, ale říkám si není lepší počkat až dá tělo samo signál a bude pozitivní OT? Abych nevyháněla něco co není zralé :think: :oops:

Přečtěte si článek: Intrauterinní inseminace IUI

Reakce:
Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 13:25

Tak to teda cumim. Stimuluji te a pak ti to neudelaj? U nas na klinice teda jeli i ve svatky. Zbytecny cyklus pod hormonama. Ja bych si to pichla dle planu a soulozila 3× denne :mrgreen: abych to pojistila. Ja s OT nemam dobrou zkusenost.

mikes89
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 22.12.17 14:13

Pichnout dle ultrazvuku.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 22.12.17 15:19

Ovitrille zpusobi dozrani tech folikulu, takze pichnout dle utz.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >