Reklama

Píchnutí nebo nastřelení náušnic v Plzni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaC
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 15.11.09 16:58
Píchnutí nebo nastřelení náušnic v Plzni

Brzy budeme dávat holkám náušničky, jenže naše dětská Dr. ouška nepíchá. Doporučila nám jednu gynekoložku, která to dělá, ale k ní se mi moc nechce. Doporučíte mi nějakého Dr. (asi ORL) v Plzni? Zatím nejsem ani rozhodnutá, jestli nechat píchnout, nebo nastřelit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LenkaC
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 15.11.09 17:22

Ještě jedna prosba - jak případně dlouho jste čekali, když jste se objednávali. Díky

Jana206
Nadpozemská drbna 26376 příspěvků 15.11.09 18:25

Ahoj.My sice nejsme z Plzně,tak Ti nikoho konkrétného neporadím.

Emičce nastřelovala náušničky kožní lékařka,která v tom má praxi.Jednou týdně má vyhrazenou ordinační hodinu jen pro nastřelování náušnic miminům.Řídila bych se tím,jestli má dotyčný lékař zkušenosti a praxi,ne jaký má obor.

Doporučuji nechat nastřelit.Malé jsem jen podržela hlavu,během vteřiny to bylo hotovo,neplakala bolestí,jen se lekla.Žádné komplikace ani hnisání.

Jinak naše dětská dr.měla možnost náušničky jen klasicky píchnout,ale informovala mě,stejně jako ostatní maminky o této možnosti a i doporučila konkrétního lékaře.

Vím,že jsem Ti moc neporadila,ale snad nevadí,že jsem napsala.

Detta
Kecalka 218 příspěvků 15.11.09 22:45

Rozhodně nastřelit, je to bleskovka a nebolí to. Navíc dcerky už máš na píchání dost staré řekla bych.
Nejsem z Plzně, takže nikoho u vás neporadím, ale já jsem u nás obvolávala několik dětských ORL až mi jedna sestřička poradila kontakt na dr., která nastřeluje. Musela jsem se vyloženě pídit, protože všude mě odmítali s tím, že pouze klasicky píchají.

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 16.11.09 00:26

Ahoj.Píchají na každém ušní (my chodíme na ušní do polikliniky na doubravce)Vím že střílejí třeba v každým tetovacím studiou jako je Tatooo Umi jestli i dětem nevim,ale když jsi zadáš do vyhladavače nastřelení naušnic Plzeň tak vyjede alespon 10 dětských dr co nastřelují i píchají.Víc nepomůžu,máme kluka :lol:

LenkaC
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 16.11.09 12:41

Všem díky za odpovědi. Dostala jsem tip na Dr. Kastnerovou, která náušničky nastřeluje.

Zdenule01
Nováček 3 příspěvky 29.12.09 21:39

Ahoj. Také jsem slyšela o doktorce Kastnerové. Už jste tam byly? Jaké to bylo? Za jak dlouho Vás objednala? Moc děkuju za informace.

abu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.10 09:04
náušnice

Dr. Kastnerovou nedoporučuji.Ne­udělá si na vás dostatek času a podle toho to taky vypadá. Tečky fixem vám ani pořádně neukáže a už nastřeluje. A když ji upozorníte že se vám něco nelíbí, tak je arogantní. My byli u paní Losmannové a super,nelituji.

Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 09.03.11 14:35

Bohužel se mi nedaří najít konatakt na zmiňovanou dr. Losmannovou. Máte tedy někdo tip ke komu v Plzni nebo blízkém okolí na nastřelení zajít? Slyšela jsem, že je dobré provést zaměření reflexních drah v uchu. Dělá to někdo v Plzni ?

Někdo mi říkal ať zkusím ordinaci doktorek Koželuhová a Havlová u Remusu. Ale nevím, jestli tam nastřelují. Máte s nimi někdo zkušenost?

LenkaC
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 09.03.11 20:45

My byly u té Dr. Kastnerové a jsme spokojený. Je pravda, že tečky na uši udělala rychle, ale tak zase asi už má zkušenosti. :nevim: Holky mají obě uši nastřelené zhruba stejně. Neměly jsme vůbec žádný komplikace.
S ostatními kontakty bohužel neporadím, o nikom z nich jsem neslyšela.

lucilos
Nováček 1 příspěvek 09.03.11 22:06

Ahoj,reaguji na Váš příspěvek.Nejsem Dr., ale jsem dětská sestra s 11 praxí ve zdravotnictví­.Pracuji v soukromé dětské ordinaci a náušnice nastřeluji v kosmetickém studiu na Náměstí Míru 2 v Plzni.
V případě zájmu můžete volat nebo psát ( kontakty na mě najdete na internetu /firmy.cz/)
Zdravím Lucie Losmannová :wink:

kekis 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 21:59

Taky hedám a nic:-(

jittaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.12 11:45

My byli s dcerkou u paní Losmannový na Borech. Už jsou to sice dva roky a vše perfektní. Super přístup, ukáže tečky, malá to ani nezaregistrovala. Na nábřeží ještě nastřeluje kastnerová.Jenže ta má neustále narvanou čekárnu, tak to bere hodně hopem. Setkala jsem se s několika holčičkama, co maj náušničky každou jinak.Ale asi jde o štěstí. Naše malá je má krásně souměrný.

kekis 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.12 14:51

moc děkuji za info… :-) Já se juknu…kdepak na Borech je? :) :hug:

jittaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.12 20:37

Je to na Míráku, druhý barák po levé straně, hned u tranvaje. Paní zkus zavolat, je opravdu moc milá a ochotná.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >