Piercing a tetovani- prace ve skolstvi

Anonymní
15.1.20 10:32

Piercing a tetovani- prace ve skolstvi

Dobry den,
chtela jsem se zeptat jestli nejak vadi tetovani ci piercingy ve skolstvi. Konkretne ucitelka MŠ a nebo zakladni skola. Tetovani zadne zatim nemam a piercing mam 2 na pohled neviditelne(pupik, ucho-nosim porad rozpustene vlasy) a 2 v nose(jeden jde schovat a neni videt taky) ale planuji si pichnout tzv. snake bites coz jsou 2 piercingy ve rtu. Samozrejme bych nosila jen jednoduche pecicky aby to neslo tolk videt. o tetovani uvazuju ale spise preferuji piercingy. O praci mam velky zajem takze kvuli tomu bych urcite se toho vzdala ale libi se mi to hodne takze bych to rada mela:) :D nejake rady?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

15.1.20 10:34

Ahoj, tak jak popisuješ, tak předpokládám, že to nikomu vadit nebude. Nebo by alespoň nemělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
15.1.20 10:36

Spíš nevadí, záleží na řediteli… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 10:38

Hele ber to tak, že když to pak bude vadit, tak je vyndáš. Znám socku, co má vyndáno asi pět piercingů z obličeje, když začala pracovat na ospodu. Né že by to úplně dostala befelem, ale jí se to zdálo vhodné.
Tetování už se leckde neřeší - znovu viz ten ospod. Ono když požadují určité vzdělání, které mají jen mladé holky, tak si tak nějak zvykli na to, že prostě mladý lidi jsou dneska jako obrázky. A neřeší to.

Jinak si myslím, že to bude hodně o náhledu dané ředitelky školky a bude to kus od kusu. Někoho to pohorší, někomu budou důležitější školy a zkušenosti a přístup.
To samé pak s rodiči - můžeš být v pohodě s vedením a dají ti to sežrat rodičové, kteří tě nebudou respektovat.

I já, jakožto punkáč a potetovanec bych asi mírně překvapeně koukla, kdybych ve školce narazila na potetovanou opiercingovanou holku (ještě s dredama třeba :lol: ), natož potom nějaký starý školy (nedejbože babičky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Jinak bych s tím byla v pohodě…

Příspěvek upraven 15.01.20 v 10:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2224
15.1.20 10:39

Lidi jsou idioti a nekde 100let za opicema. To je jak kdybych odsuzovala ucitelku podle barvy vlasu nebo jestli ma umely kozy… pírs a kéra mi dnes prijdou uplne normalni, je to pro me stejny, jako jit pro rohliky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 10:52

Naše mladá chtěla tetovačku ze žvýkačky nad pr.del, tak jsem se jí ptala, kde to jako viděla a povídala, že u paní učitelky Leničky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8479
15.1.20 11:00

No tak někde to bohužel řeší, takže bych volila tak, aby šlo zakrýt, vyndat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
15.1.20 11:13

Jsem stará netolerantní konzerva, takže mně by MŠ učitelka s kovem v obličeji moc sympatická nebyla. Záleží na ředitelce, co je zvykem. U nás se nezahlédla ani tetování, takže jestli mají, bude na ne odhalovaném místě.

Každopádně, kdyby syn na tebe pěl ódy a byl ve školce rád, akceptovala bych to. Nic jiného by mi nezbylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
15.1.20 12:08

Já si zase myslím, že i ta učitelka by měla vypadat slušně. Jestli je v nose malá pecička nebo tetování pod oblečením, to nikoho nemůže pohoršit. Kdybys měla takové to kravské kolečko v nose, v obočí hroty a roztahováky v uších, potetované paže, tak bych nebyla nadšená. Ani jako rodič, ani jako potenciální kolegyně. Přece jen bys měla jít dětem trochu příkladem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
15.1.20 12:35

Mě by teda potetovaná a propíchaná učitelka ve školce vadila… přece jen je to pro děti vzor a takovýto vzor si teda pro moje děti moc nepředstavuju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 12:37

A co to má společného s těhotenstvím?? :mrgreen: :zed: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.20 21:59
@Petule030 píše:
Já si zase myslím, že i ta učitelka by měla vypadat slušně. Jestli je v nose malá pecička nebo tetování pod oblečením, to nikoho nemůže pohoršit. Kdybys měla takové to kravské kolečko v nose, v obočí hroty a roztahováky v uších, potetované paže, tak bych nebyla nadšená. Ani jako rodič, ani jako potenciální kolegyně. Přece jen bys měla jít dětem trochu příkladem.

A jak konkrétně tohle zdobení souvisí s morálkou a inteligencí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
16.1.20 08:48
@Pantalaimon píše:
A jak konkrétně tohle zdobení souvisí s morálkou a inteligencí?

Copak to musí souviset s inteligencí? 8o Učitelka je pro malé děti vzor a aby se mé děti zhlédly v hromadě do očí bijících piercingů (nemyslím tu malou tečku) nebo v tetování po celém těle, tak vážně nebudu mít radost. Prostě si myslím, že určité povolání a pozice si vyžadují slušný vzhled. Třeba takový lékař, kdyby na mě vybafl barevný punkáč, tak se asi otočím ve dveřích. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
16.1.20 20:34
@Anonymní píše:
Dobry den,
chtela jsem se zeptat jestli nejak vadi tetovani ci piercingy ve skolstvi. Konkretne ucitelka MŠ a nebo zakladni skola. Tetovani zadne zatim nemam a piercing mam 2 na pohled neviditelne(pupik, ucho-nosim porad rozpustene vlasy) a 2 v nose(jeden jde schovat a neni videt taky) ale planuji si pichnout tzv. snake bites coz jsou 2 piercingy ve rtu. Samozrejme bych nosila jen jednoduche pecicky aby to neslo tolk videt. o tetovani uvazuju ale spise preferuji piercingy. O praci mam velky zajem takze kvuli tomu bych urcite se toho vzdala ale libi se mi to hodne takze bych to rada mela:) :D nejake rady?

Já mám tetování na ruce, cervene vlasy :mrgreen: a pracuji na ZŠ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama