Piercing pupíku - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucik16
Povídálka 17 příspěvků 18.09.18 10:26
Piercing pupíku - zkušenosti

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu máte někdo piercing pupíku, jaké s ním máte zkušenosti? Bolelo to hodně, jak dobře se hojí, jak se líbí vašim partnerům, nebo klukům obecně? Mě se to už docela dlouho líbí a chtěla bych příští měsíc k narozkám.. ale ještě zvažuju všechny pro a proti :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 18.09.18 10:35

@Lucik16 Ahoj, má to partnerka. Přestože obecně nejsem příznivcem nějakých úprav těla, tak musím říct, že se mi to moc líbí a když si to vyndala, tak jsem ji uprosil, aby si to dala zpět. Na hezkém bříšku je to ezký doplněk. Na tunely v uchu, díry v nose, propíchané bradavky apod. bych reagoval hůř :-)

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 18.09.18 10:37

Měla jsem, s rostoucím těhotenským pupkem jsem ho vyndala.
Líbil se mi a zbytek jsem neřešila.
Hojilo se mi to dobře, ale nemám problém s žádným hojením.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 18.09.18 10:37

Dávala jsem si ho v 17. Bez problémů. Starala jsem se o něj tak, jak mi řekli. Tzn., Vyplachovala solnou vodou a mazala mastičkou, co mi dali v tattoo studiu. Vydržel mi až do 1.tehotenstvi ve 32 letech ;) byla jsem moc spokojená, opačnému pohlaví se to líbilo moc :lol:

Capretta
Kecalka 409 příspěvků 18.09.18 10:39

Mne ho pichla nekdy v 17doktorka, dokonce se mnou na to byla mamka (nyni mi je 32). Zvlast to nebolelo, hojilo se rychle a vypada to pekne, nezazila jsem, ze by se to nekomu nelibilo. Behem tehotenstvi, jak se sponuje kuze, jsem mela obavy, ale dobre to dopadlo a nyni vse pri starem :)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 18.09.18 10:46

Mně se to moc líbí, ale jen na pěkným břichu. Já si ho nechala píchnout od doktora, připíchnul mi kolem břicha znecitlivující látku, takže to nebolelo. Nicméně moje tělo ozdobu tohoto typu nechtělo. Zhruba za rok ji vyloučilo. Žádný drama, už jsem to měla dávno zahonený. Ale ta přepážka se mi prostě začala zužovat, až se přeměnila v malý strup a piercing prostě vypadl :D Ne každé tělo to prostě snese. Teď mám v pupíku jizvičku a už dál neexperimentuju.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 18.09.18 10:47

Na plochém bříšku to vypadá hezky, ale když vidím nějakého hrocha :roll:

Calza
Povídálka 47 příspěvků 18.09.18 11:04

Ja si ho nechavala dat kolem 20ti,bolest si ani nevybavuju uz, byla to chvilka. Ale spatne se mi to pak hojilo, dost to trvalo. Ale to zalezi, kazdy organismus je jiny..

Micaella22
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 18.09.18 11:07

Hojilo se mi to x mesicu. Pak mi pomohl az pierc z praveho zlata.

Calza
Povídálka 47 příspěvků 18.09.18 11:09
@Micaella22 píše:
Hojilo se mi to x mesicu. Pak mi pomohl az pierc z praveho zlata.

Jee, kde se da sehnat? To ani nevim, ze je :-)

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 18.09.18 11:26

Mě se to líbilo v devadesátých letech, teď už mi to nepřijde jako něco okouzlujícího… :nevim:

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 18.09.18 14:17

Já mám po třech těhotenstvích díky piercingu dve parádní fialové silné strie, asi 5 cm dlouhé směrem od pupku nahoru…ale začaly se dělat už při prvním těhotenství.

P-aulin-a
Kecalka 108 příspěvků 18.09.18 15:06
@Lucik16 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu máte někdo piercing pupíku, jaké s ním máte zkušenosti? Bolelo to hodně, jak dobře se hojí, jak se líbí vašim partnerům, nebo klukům obecně? Mě se to už docela dlouho líbí a chtěla bych příští měsíc k narozkám.. ale ještě zvažuju všechny pro a proti :)

Mam od 17 :) vubec to propichovani nebolelo - ale musis jit k doktorovi, ne k nekomu pofidernimu :) hojeni taky v pohode. Mam ho 9 let a jsem spoko :) Partner to ingoruje, nevadi mu to, ale vyzvavacem neni. Pokud mas hezke bricho a nepovesis si tam nausnici velikosti lustru tak to bude moc hezke :)

P-aulin-a
Kecalka 108 příspěvků 18.09.18 15:07
@ngauruhoe píše:
Já mám po třech těhotenstvích díky piercingu dve parádní fialové silné strie, asi 5 cm dlouhé směrem od pupku nahoru…ale začaly se dělat už při prvním těhotenství.

ahoj, jak vis, ze je to piercingem prosim? jsem ted tehu a uvazuju prave, kdy si ho asi budu muset vyndat.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 18.09.18 15:55

@P-aulin-a já ho měla už před těhotenstvím vytažený, ale od té dírky mám prostě dvě hnusně strie, ke konci těhotenství to dost svedilo a bylo cítit, jak se ta kůže trhá. A ano, mazala jsem vším možným.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >