Piercing pupíku, zkušenosti, rady, doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Áňa Máňa
Nováček 7 příspěvků 03.12.18 20:33
Piercing pupíku, zkušenosti, rady, doporučeni

Ahoj :) Uvažuji o tom, že si nechám píchnout piercing do pupíku. Chtěla bych od vás slyšet různé rady, kam třeba zajít. Jestli je lepší chirurg a nebo nějaké to piercingové/te­tovací studium. Chtěla bych si o tom přečíst něco, co má někdo třeba z vlastní zkušenosti :palec: Ocením vše ohledně toho, díky moc :D

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 03.12.18 20:53

@Áňa Máňa já už bych to podruhé neudělala, bylo to hezké ze začátku, pak jsem o tom vůbec nevěděla. Jinak, já byla u chirurga, piercing jsem měla svůj. Salony bývají drahé a ještě si musíš zakoupit piercing u nich(většinou). Dneska mám břicho samou strii a piercing venku. Zbyla mi po něm jen ošklivá díra.

Martassek
Kecalka 238 příspěvků 03.12.18 20:55

Z vlastní zkušenosti ti radím nedělej to. Velmi špatně se to hojí a je to paráda jen na pár let, po těhotenství už pak není čím se chlubit. :roll: Nemám po těhotenství jedinou jizvičku nebo strii až na tu díru po piercingu, která se vytáhla a praskla mi tam kůže. :,( Uvažuji o plastice. :zed:

Saffiraa
Závislačka 3819 příspěvků 11 inzerátů 03.12.18 21:07

Ahoj, no já už bych si ho podruhé taky nedala. Byla jsem v salonu, vše ok. Ale cca půl roku se mi to hojilo, nakonec se mi tam udělal absces, takže jsem musela na chirurgii. Pak už to bylo dobré. Vyndala jsem ho ve 3 měsíci těhotenství a pořád tam mam jízvičku. :-(

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 03.12.18 21:07

Už bych do toho nešla. Měla jsem ho píchanej snad 3×, furt vyrůstal. A po porodu se mi tam udělaly 2 strie, jedna směřuje na severozápad a druhá na severovýchod, prostě jako písmeno V. Vypadá to fakt příšerně :,(

weyky
Neúnavná pisatelka 19222 příspěvků 64 inzerátů 03.12.18 21:19

Já se musím přidat k ostatním.Zahojil se mi teda rychle a bez problému,byla jsem v salonu,ale po těhotenství je to hnus.Mám tam jizvu do V a díra je vytahaná a hnusná,i když jsem ho vyndala dřív,než mi začalo růst břicho.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 2 inzeráty 03.12.18 21:33

To uz ani neni davno v mode, ne?

Bubla_Bučková
Závislačka 4120 příspěvků 03.12.18 21:39

Zrovna jsem vracela po porodu a dobrý, ale taky si myslím, že to už není v módě :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8814 příspěvků 03.12.18 21:41

Tak já jsem asi opačný případ, piercing mám od cca 15 let. Teď aktuálně 2 těhotenství (34tt) piercing jsem vyndala cca před týdnem. Zahojení rychle a bez problémů. A teda nevidím rozdíl před a po těhotenství :nevim:

Áňa Máňa
Nováček 7 příspěvků 03.12.18 22:04

@Bubla_Bučková no ono to celkem začíná zase být v módě, jsem trošku taková drbna a sleduju hodně i zahraniční módu, celebrity a tak a teď si to zase nechávají dělat, mně se to teda líbilo vždycky musím říct :D a konečně sem docílila aspoň trochu postavy, která si to může dovolit a bude to na ní vypadat dobře :) ale po tom těhotenství, zase si říkam, jsem moc mladá, mimi fakt neplánuju ale jednou to samozřejmě přijde a tak teda jsem zaskočena 8o

Bubla_Bučková
Závislačka 4120 příspěvků 03.12.18 22:12

@Áňa Máňa Aha, já ho mám 17 let :mrgreen: tak za mě těhotenství 30+ a dobrý… Strie nula, asi je to o štěstí.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8814 příspěvků 04.12.18 09:15

@Áňa Máňa tak přeci když se mi něco líbí tak si to nechám udělat a nepotřebuju k tomu „požehnání“ od ženských na netu. Znám spoustu holek co mají piercing normálně dal po těhotenství, dnes i vyrábí těhotenské (pružné) piercingy :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >