Piercing v nose, náušnice neprojde skrz

1027
16.9.20 21:54

Piercing v nose,Náušnice neprojde skrz

Vypadla mi náušnice z nosu, a za boha nešla zpět dala jsem jinou takovou jako do L ale neprojde vnitřní stranou nosu cítím tam jen ždibecek to je asi špatně, že a vypadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60121
16.9.20 22:39
@ninuska100 píše:
Vypadla mi náušnice z nosu, a za boha nešla zpět dala jsem jinou takovou jako do L ale neprojde vnitřní stranou nosu cítím tam jen ždibecek to je asi špatně, že a vypadne…

Tak zítra za piercerem.. On to nanda, nebo znovu pichne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3123
16.9.20 23:19

Zkus tam nejdřív protlačit něco rovného, já používám tenkou jehlu očkem napřed nebo normální nausnici pecku. Někdy to jde ztuha i hned po vypadnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
17.9.20 03:25

Děkuji za radu, zkusím jeste me napadlo možná delší náušnici mam 0,6 objednala jsem 0,8.Ted nemuzu znovu do salónu mam doma děti:( a salon hodinu cesty.Ale říkám si hlavně, že jde snad protáhnout:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
17.9.20 08:36
@ninuska100 píše:
Děkuji za radu, zkusím jeste me napadlo možná delší náušnici mam 0,6 objednala jsem 0,8.Ted nemuzu znovu do salónu mam doma děti:( a salon hodinu cesty.Ale říkám si hlavně, že jde snad protáhnout:)

Propíchni si to jehlou a dej si tam na pár hodin rovnou tenkou náušnici. Hlavně všechno v čistotě, ať se to nezanítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama