Hnisání piersingu v uchu

3
8.9.20 20:14

piersing v uchu, asi hnisa??

Ahoj.
pred nekolika mesici jsem sem pridavala fotku direk v uchu a jak se mi tam neco utvorilo.. kdo to cetl, tak se ozyvam a uz je vse v pohode :D ale mam opet jiny problem.. cca mesic zpatky sem si propichla industrial (vse bylo ok, nehnisalo to jen bolelo, ale vse bylo v pohode), vcera sem si nejakou nahodou zamotala struny od kytary do nausnice (neptejte se jak) a nehorazne to bolelo. druhy den sem to mela napuchle a trochu z horni dirky vyteklo trochu neceho bileho. jen se chci zeptat, co si myslite, ze to asi bude.. pokud se to bude opakovat zavolam do studia, kde sem si piercing nechavala delat.
*pridavam fotku z rana, ted je ucho lepsi, ale porad trochu cervene a malinko napuchle, uvidim rano ://
*piercing pravidelne dezinfikuju u peroxidem a alpou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19106
8.9.20 20:22

Sis s tim skubla no, bych to dal dezinfikovala, promazla framykoinem, chladila, kdyby to bylo teple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.9.20 20:28

@Kriss Tina dekuju, urcite dal dezinfikovat budu, na promazavani mam asi jedine ibalgin a snad se to do par dni zlepsi no :nevim: nerada bych si to vyndavala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19106
8.9.20 20:30

@Vlacilova ibalgin nevim, to ti doporučili v tom salonu? To sem nikdy neslysela, ze by se mazal do otevřené rany :think: to uz spis treba obyc vazelinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
8.9.20 21:04

Teda nevím jestli bych zrovna tohle mazala ibalginem 8o Za mě určitě framykoin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.9.20 21:06

@Kriss Tina nee v salonu ne, to jsem cetla, ze by se to tim mohlo mazat, ale radsi asi koupim ten framykoin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19106
8.9.20 21:08

@Vlacilova akorat je na předpis, tak zavolej dr, jestli by ti neposlala erecept, popis ji situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama