Pigmentová čára na břiše

876
1.7.06 11:04

Pigmentová čára na břiše

Ahoj,
jak dlouho po porodu vám zmizela pigmentová čára na břiše? Myslela jsem, že to zmizí hned, mám měsíc po porodu a čáru jako namalovanou fixem :D Kdy to zmizí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11103
1.7.06 11:11

Kdy zmizí nevím, ale já ji mám pořád a koukni, kolik je Honzíkovi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
1.7.06 11:12

taky ji stale mam :( zkousela jsem si opalit bricho, ale opalila se i ta cara, takze zadny rozdil to neni… marketce je tri a pul mesice, asi to potrva jeste dlouho…

marka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
1.7.06 11:25

Holky, já ji zase skoro vůbec nemám… 8O
Je to tím, že jsem blondýna dost světlé kůže??? 8O 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
1.7.06 11:34

Noggie - blondýnky a zrzky prý tu čáru ani mít nemusí, nebo ji mají třeba jen růžovou. Já ji mám úplně hnědou, a to mám taky světlé vlasy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
1.7.06 11:44

ahojky

tak půl roku… a to jsem ji musela drhnout … nejlíp to šlo po koupání… nějdřív jsem to odrhla ve vaně kartáčkem a pak tamponem namočeným v dětským olejíčku..... tampon byl vždycky hnedý a čára slabší a slabší a po půl roce zmizla úplně.....

kamoška mě strašila že mi tam už zůstane, tak proto tento "radikální zákrok:o)))

jinak ted spíš řeším kdy se mě tam znovu objeví:o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
1.7.06 11:57

NOGGIE - taky su spinava blond, a cely tehu jsem ji nemela,snad az na konci posledni tyden a hlavne po porodu ji tam mam a je tam furt -malej ma 8m.
no jen v plavani poznam kdo ma deti a kdo ne :roll: :lol:

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
1.7.06 12:09

Taky jsem světlý typ a čára se mi udělala ke konci těhu slabá a je tam pořád stejná :?
Danny

PS: MAKA: Myslím to v pohodě, ale docela mne překvapilo tvoje odstraňování čáry, já žiju v domnění, že je to záležitost pigmentace kůže a to asi kartáčkem nepůjde??????!!!!!!!!Nebo je to pravda, že bych drhla taky?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
1.7.06 12:40

Ahoj holky,
mám ji pořád, stáří miminka viz lištička. Údajně má zmizet po opalování břicha, Marko tak mě neděs že ani to nezabere. :--))

Je to sice pigment, ale tak jako vám opálení zmizí rychleji když se často myjete, tak i tahle mrška jde TROCHU zesvětlit máčením a drhnutím. Tím jsem se já zbavila tmavýho kola v pupíku, ale čára tam je pořád.
Pravda, LEHCE bledne a zužuje se.

Claudie

P.S. Jinak je tu na to už asi 20 jiných diskuzí a podobné zkušenosti maminek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
1.7.06 12:45

claudie, ja mam bricho uz uplne cerny, ale ta cara je jeste cernejsi… takze tam proste je… :(
vypada to hnusne, co? me se to teda fakt nelibi…
nejvic mi ztmavla az tesne pred porodem…

marka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
1.7.06 13:50

Ahojky,

já jsem dobře opalovací typ, hnědé vlasy. Čára se mi udělala docela hodně, ale jak jsem teď začala opalovat, mám už krásně hnědé břicho, tak skoro zmizela :):) Takže 4 měsíce po porodu.

Jarka a Nikolky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
1.7.06 14:29

jsem taky tmavovlasá, a čára se mi udělala nevík přesně kdy v těhu.A docela tmavá, a ztmavla ještě po porodu, asi jak se kůže zas smrskla.Teď už jí mám světlejší, a opálený bříško fakt nemám :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
203
1.7.06 15:50

Tak ja ji tam mam porad,sice je o hodne svetlejsi,ale je videt.Jsem bruneta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
1.7.06 17:35

Hlásím se k těm pruhovaným - na břiše úplná dálnice 8O (nevím, kdo mi nakukal, že má být jen pod pupíkem :roll: ), ale taky jsem z těch tmavších, opaluju se rychlostí blesku.
Kamarádce prý zmizela rok po porodu, tak už se těším :? …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
6.7.06 21:08

Ahoj, taky mám 9. měsíců po porodu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu