pigmentové skvrny pod očima

165
17.6.06 22:13

pigmentové skvrny pod očima

Ahoj, potřebuji poradit. Už v těhotenství se mi začaly dělat pod očima na tvářích hnědší flíčky. Teď jsem se prohlídla pořádně, takže bych je chtěla trošku zminimalizovat. Tak vás prosím o radu, které krémy pomohly vám. Díky moc. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
17.6.06 22:44

Hmmm, tak to jsem na tom podobně. Každé ráno kruhy zapudrovávám. V lékárně mi lékarnice řekla, že se jich zbavit nejde a dala mi vzorečky opalovacích krému a radila, abych si je poctivě mazala, jinak, že mi je sluníčko ještě víc vytáhne :cry: Jsem zvědavá na další názory :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
18.6.06 05:58

Mám to samé. Mně zase lékárnice radila teď v létě mazat 60 (!) faktorem a na jaře udělat bělicí kůru pomocí bělicích krémů. Ty jsou docela drahé (nejlevnější 500 Kč, vyrábí např. Vichy), proto by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost, že skutečně fungují.

Jinak jsem slyšela, že pomáhají aromatické olejíčky (Citronela, Citron, Grep), koupila jsem si Citron a budu zkoušet mazat.

Jinak mám pozitivní zkušenost s tím, že pigmentové skvrny na tváři z prvního těhu zmizely cca za rok, proto si stále hýčkám naději, že třeba časem zmizí i tyhle potvory :roll: :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
18.6.06 09:28

Ahoj, tak já byla v těhu jeden obrovský flek :roll: , báby mi říkaly, že jsem škaredá, takže to bude jasná holka :-D… no syn má přes 20 měsíců a fleky začínají mizet… i když na čele a pod očima ve formě jakýchsi pih se ještě drží, potvory :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama