Pigmentový flíček na bříšku dítěte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AlexandraB
Povídálka 11 příspěvků 07.08.19 16:25
Pigmentový flíček na bříšku dítěte

Prosím poraďte a uklidněte mě. Malé (11 měsíců) se udělala pigmentová skvrnka na bříšku. Víte co by to mohlo být, popř. máte s tím zkušenosti? Na netu samozřejmě strašný děsivý scénáře, tak se ptám radši tady, pro klid duše, než půjdeme na kontrolu :roll: Díky moc za případný reakce

Reakce:
pazitka
Kelišová 6507 příspěvků 07.08.19 16:27

Na fotce to poradne nevidim, ale vsechny moje deti maji nejake pigmentove skvrnky :) nebooj :)

me57h
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 07.08.19 16:28
@AlexandraB píše:
Prosím poraďte a uklidněte mě. Malé (11 měsíců) se udělala pigmentová skvrnka na bříšku. Víte co by to mohlo být, popř. máte s tím zkušenosti? Na netu samozřejmě strašný děsivý scénáře, tak se ptám radši tady, pro klid duše, než půjdeme na kontrolu :roll: Díky moc za případný reakce

Nijak bych to neřešila, moje dcera má něco velmi podobného, ale je větší. Nikdo jí na to nic neřekl.

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 5 inzerátů 07.08.19 16:31

Můj syn to má také a ptala jsem se na to Dr. a je to úplně v klidu. Já to mám na břiše a můj syn to má na zádech. Však až půjdete s malou do poradny, tak se na to zeptejte :)

AlexandraB
Povídálka 11 příspěvků 07.08.19 16:35

Moc dekuju za reakce, já někde vzadu v hlavě asi vím, ze to pravděpodobně nic není, ale jen tak jsem se mrkla na net (což nesnáším ) :lol: A tam sama neurofibromatoza atd :zed: Takže jsem se na celej den úplně rozkopla…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21561 příspěvků 07.08.19 16:39

V klidu. Víš kolik lidí má nějakou tu pigmentovou skvrnu?
Syn má dokonce dvě - jednu na břiše, vypadá to, jako kdyby se o něco „umounil“, než sem na to přišla, měla sem furt tendence mu to mýt :D
Druhou na hraně spodní čelisti.
KLídek ;)

AlexandraB
Povídálka 11 příspěvků 07.08.19 16:44

@Mar__tanka1983 Já prave taky myla :mrgreen: Až sem zjistila, ze to nejde sem si myslela, ze je to modřinka, a teď když už to má dyl, jsem si udělala hezky odpoledne, a začala sem diagnostikovat přes net:oops: :)

Aduš8
Kelišová 5487 příspěvků 07.08.19 17:03

Máme stejnou s mamkou, jen umístěnou zrcadlově, já na levém, ona na pravém prsu. Když mám výstřih, jde vidět, ale popravdě, nikdy mě nenapadlo hledat, co by to mohlo být. Mám to celý život :nevim:

Lu1234
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 1 inzerát 07.08.19 17:17

Dcera má několik takových flíčků. Neřešila jsem to, protože sama mám desítky znamínek, tak mi to přišlo normální…

AlexandraB
Povídálka 11 příspěvků 07.08.19 17:21

Všem moc ještě jednou dekuju za reakce!! Asi to fakt nic není. Dcera se narodila s vrozenou CMV infekci, sice je teď zdravá (ťuk ťuk),ale každý půlrok absolvujeme celkem náročná vyšetření, takže plaším kvůli každé blbosti, jinak bych asi taky neřešila :mrgreen: :* :srdce:

Váš příspěvek
Reklama