Piha na malém stydkém pysku

Anonymní
17.2.20 12:34

Piha na malém stydkém pysku

Ahoj, na stydkem pysku vlevo nahoře se mi udělala před rokem piha, která se nemění. Kožní mi doporučil pihu odstranit kvůli případnému zvětšování, byl jste někdo na takovém výkonu a bez laseru? Kožní by mi to vyřízl ale nevím jestli by na to nebyl lepší gynekolog. Bylo by to prý na 1steh, bojím se krvácení v této oblasti a deformace a necitlivosti v tomto místě máte někdo s tím zkušenosti?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.20 12:41

Tak pokud se nemeni a nezvetsuje, tak proc odstranovat? Nicmene necitlicosti apod bych se nebala, spousta zen je v tech mistech potthana a sesivana po porodu a do budoucna to vliv na nic nema, takze jeden steh po odstraneni pihy nic nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
4001
17.2.20 12:42

Mám taktéž "pihu'. Doktor mi řekl, že je to cévka která praskla zřejmě při porodu. U mě by to bylo jen estetické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 12:43

Tys ji ukazovala na kožním? To měl doktor určitě zajímavé vytržení ze stereotypu :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 13:46

@Kfětoslava nevim co je na tom vtipneho. Já si dokonce nechala odstranit velké znaménko z pipky a chirurg ani kožní se nad tím ani nepozastavil. Myslíš ze se gyndar taky směje každé pipine co vidí?
Pro anonymní. Me kožní vypsala list a poslala na chirurgii. Za me nejlepší řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
17.2.20 14:35
@Anonymní píše:
@Kfětoslava nevim co je na tom vtipneho. Já si dokonce nechala odstranit velké znaménko z pipky a chirurg ani kožní se nad tím ani nepozastavil. Myslíš ze se gyndar taky směje každé pipine co vidí?
Pro anonymní. Me kožní vypsala list a poslala na chirurgii. Za me nejlepší řešení.

Tak gyndař má pipiny v popisu práce. Já bych se o žádném znaménku nedověděla, asi se tak pečlivě neprohlížím. A na kožní jsem intimní partie ještě neukazovala, ale co, člověk se celý život učí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama