Pije a je agresivní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
23.11.19 21:04

Pije a je agresivní

Ahoj, je mi 20 a už skoro 3 roky žiju s partnerem, je mu 32. A máme spolu 1,5 ročního syna. Poslední dobou partner často pije pátek i sobotu a je na mě hrubý, když mu řeknu, že se mi to nelibi. Každý den po práci se staví napřed u rodičů a stráví tam tak hodinu. Často tahá otce i k nám domu a pijou tu. Včera to ale už vyústilo tak, že mi sebral klíče od auta, abych nemohla jet za mamkou a malem mě zmlátil před malým, ale neudělal to. Chci od nej co nejdřív odejít, ale bojím se, že mě bude chtit sebrat malýho, přitom se o nej většinu času starám jen já a on mi nedá ani peníze a musím si poučet od mamky. Nejhorší na tom je, že prý za všechno můžu já, přitom já se snazim jak blbá rodinu udržet a on radši tráví čas s otcem a kamarádama. Chci jen vědět, jaký na tom mate názor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14789
23.11.19 21:07

Jak nebude doma, tak se sbal a jeď pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3470
23.11.19 21:13

Odejdi hned jak půjde do práce. Na ospod nahlas že je hrubý, agresivní a dítě do své péče a budeš mít klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
23.11.19 21:14

Jsi mladá holka, važ si sama sebe. Nejsi ničí majetek a nenech si líbit věci, které ti nejsou příjemné. Hodně sil!
:andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
23.11.19 21:15

@Týna1306 pomalu bych si připravila věci a až nebude doma, tak bych šla k mamce. Nic bych mu předem neříkala, když je agresivní. Rychle pryč z toho nekouká nic dobrého. Hodně sil :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 22:41

@Týna1306 Mám doma podobnej exemplář. Každej víkend ožralej a myslí si jakej je pán tvorstva. Ze mě dělá to nejhorší. Ty máš alespoň kam jít. Já nemám nikoho. Azyláky plný. Začal pít asi tejden po tom, co jsem mu oznámila, že jsem po druhý těhotná.

• Citovat
  • Nahlásit
18
24.11.19 10:18

A holky, vzali by jste i hračky, kočárek a jídelní židličku co kupoval on? A pak ještě mám auto napsané na mě, ale pojistku platí on… vzali by jste i auto? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25431
24.11.19 10:24

Vzala bych všechno. Auto je na tebe, tak na něj nemá nárok a ty ostatní věci jsou dítěte ne? Tak o čem přemýšlíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat