Piju alkohol, abych mohla mít s mužem sex

Anonymní
27.3.20 22:48

Piju 3xtydne abych s manželem měla. Sex

Ahoj holky. Nevím jak vam to popsat nebo kde začít. Ale mám každý den strašnou chuť na sex. Jenže bez alkoholu mi to nějak nejde. Tkzv. Odvazat se. S manželem jsme spolu 4 roky máme krásného syna a i tak se stydím. Tak si radši dám láhev někdy láhev a pul a jdem na to. Bojím se že ze mě bude alkoholik. Chci si užít sex i bez alkoholu…
Začínám Na alkohol a sex myslet každý den. Co mám dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2221
27.3.20 22:51

A to musíš vypít tolik? Nestačí ti sklenka dvě aby ses naladila? Předtím jsi nepila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 22:53

Já osobně mám problém se vztahem, takže den kdy si něco nedám téměř není :( :( :( chci to změnit, ale po práci a na večer přichází ta chuť. Ach joo

• Nahlásit
  • Citovat
1
27.3.20 22:58
@bigl píše:
A to musíš vypít tolik? Nestačí ti sklenka dvě aby ses naladila? Předtím jsi nepila?

Začínalo to jednou, dvě sklenky.
Už se to ale navyšuje.
Asi potřebuju spíše nějakýho psychologa :persevere:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
27.3.20 23:00

A piješ co, víno? A manželovi to nevadí? Nebo to nevidí? Jsi si jistá, že to děláš jen kvůli sexu?
Jakože když není sex, např. při menzes apod., tak nepiješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 23:05
@bigl píše:
A piješ co, víno? A manželovi to nevadí? Nebo to nevidí? Jsi si jistá, že to děláš jen kvůli sexu?
Jakože když není sex, např. při menzes apod., tak nepiješ?

Při MS nepiju vůbec. Nejčastěji je to víno, pokud není víno namícham si i něco silnějšího. Manžel o tom ví, sedí vedle mě když piju. Da si někdy i swmno. Jenomže než vypije jednu sklenku já mam v sobě láhev. Říká že už to přeháním. A ano myslím si že to vážně dělám jen kvůli sexu. Když jsem pripita víc si to uzivam..

• Nahlásit
  • Citovat
17593
27.3.20 23:15
@Anonymní píše:
Při MS nepiju vůbec. Nejčastěji je to víno, pokud není víno namícham si i něco silnějšího. Manžel o tom ví, sedí vedle mě když piju. Da si někdy i swmno. Jenomže než vypije jednu sklenku já mam v sobě láhev. Říká že už to přeháním. A ano myslím si že to vážně dělám jen kvůli sexu. Když jsem pripita víc si to uzivam..

V minulem orispevku si nezaskrtla anonym.

Ano pijes pres miru, uvedomujes si to a uz si toho zacina vsimat i muz. Jestli s tim nezacnes neco delat brzo bude z tebe vypita troska, s kterou muz stejne nebude mit sex, protoze jen zoufalce oritahuje sexovat s nalitym protejskem. :poblion:

Nehlede na to, kdyby se synovi v noci udelalo spatne a bylo by treba s nim dojet na pohotovost, tak po lahvi vecer si o pulnoci jeste nalita. Ani nemluvim o tom, ze mas rano zbytkac a se zbytkacem obstaravas a vstavas k diteti? :poblion: :zed:

Vzpamatuj se aspon kvuli tomu diteti, snad je ti prednejsi byt rano strizliva nez nalita a sice dobre ojeta… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1704
27.3.20 23:16

@NikyV1995
Už nemusíš používat anonym… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
27.3.20 23:31

@Hanka1 a víš, že mně se chce :poblion: :poblion: spíš z tebe a toho jak jsi zlá?
Než ze zakladatelky, která ví, že má nějaký problém a jde si sem pro radu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1704
27.3.20 23:38
@Kristina1990 píše:
@Hanka1 a víš, že mně se chce :poblion: :poblion: spíš z tebe a toho jak jsi zlá?
Než ze zakladatelky, která ví, že má nějaký problém a jde si sem pro radu??

Tady dnes ve 20:02 taky zaperlila :think: :
https://www.emimino.cz/…rankovani/6/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 23:39
  • Nahlásit
  • Citovat
17593
27.3.20 23:39
@Kristina1990 píše:
Než ze zakladatelky, která ví, že má nějaký problém a jde si sem pro radu??

A tady ji da nekdo jinou radu nez ze ma problem a mela by s nim neco dekat zvlast kdyz ma male dite a problemu si zacina vsimat i manzel?

Snad vygooglit si nejblizsi anonymni alkoholiky nebo adiktologickou poradnu snad zvladne, kdyz zvoadne zaregistrovat se tady nebo ji tu mame chumlackove na ruzove duze politovat, jak kvuli nezvlada piti a kvuli suku se zene do pruseru a jednat s ni v rukavickach, aby se nahodou neurazila? Pokud to tedy neni troll…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17593
27.3.20 23:41
@Pajik 76
@Pajik 76 píše:
Tady dnes ve 20:02 taky zaperlila :think: :

Aneb kazdy tu mame sveho stalkera, no vitej :mrgreen:

Srovnavat odrostle umele nehty v coronadobe a zavrenymi salony se zavislosti hmmm dobry a dal… :potlesk:

Příspěvek upraven 27.03.20 v 23:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
27.3.20 23:46

@Hanka1 ty si spíš jdi vygooglit jak krotit agresi a dej si odchod.. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17593
27.3.20 23:51
@Kristina1990 píše:
@Hanka1 ty si spíš jdi vygooglit jak krotit agresi a dej si odchod.. :potlesk:

Nedam, ty nejsi admin, abys tu urcovala kdo muze a nemuze byt v diskusi, to ostatne neurcuje ani zakladatelka diskuse. Tak si precti pravidla webu a diskutovani nez tady budes rozumovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama