Pikaluna x Lelosi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
587
28.5.22 17:48

Pikaluna x Lelosi

Otázka je jasná :-D Jaký je rozdíl, hlavně v legínách, mezi uvedenými značkami s totžným zbožím? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1477
28.5.22 17:50

Lelosi je otravná značka s reklamou snad všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8681
28.5.22 18:26

Pikaluna jsou delší, a i volnější mi přijdou. A jsou levnější. Mám radši lelosi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10392
28.5.22 19:05

Já kupuju Pikalunu hlavně kvůli dětem, mám hrozně dlouhonohe holky a všechny gate jsou jim krátké, navíc starší má velikost 152 a tu už Lelosi myslím nemá, teď si nejsem jistá, ale dětskou velikost konci mysl 146/152 a to by dceři bylo krátké a dámske velikosti jsou ji ještě velké i ty nejmenší…tak kupujeme Pikalunu. Já ty legíny miluju. Jemňoučké, člověk necítí nikde nic, nikde nic neleze, ale nemůžu srovnávat, Lelosi nemám. Pikaluna má občas akci 2+1 zdarma, tak to nakonec ani nevyjde tak draho… Z jakého státu vlastně značka Lelosi je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
28.5.22 19:30
@np10021 píše:

To asi není odpověď na otazku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
28.5.22 19:32

Dcera ma Pikaluna kvůli velikosti, já mám hooodne legin Lelosi a dvě pyzama a naprostá spokojenost. Lelosi mi přijde příjemnější materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
28.5.22 20:12
@np10021 píše:

A umíte číst? Nebo odpovídate jen tak co vás napadne? :roll:

Zakladatelko mám dvoje Lelosi a moje sestra má Pikaluny. Ty její mi přijdou že mají lehce ošizeny šev :nevim: v místě kolem pasu. Ale jinak jsou fajn oboje, materiál mi přijde velmi podobný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4837
28.5.22 20:30

@Haannka mám raději Lelosi. Mají příjemnější materiál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
29.5.22 00:05
@Tarinka píše:
Já kupuju Pikalunu hlavně kvůli dětem, mám hrozně dlouhonohe holky a všechny gate jsou jim krátké, navíc starší má velikost 152 a tu už Lelosi myslím nemá, teď si nejsem jistá, ale dětskou velikost konci mysl 146/152 a to by dceři bylo krátké a dámske velikosti jsou ji ještě velké i ty nejmenší…tak kupujeme Pikalunu. Já ty legíny miluju. Jemňoučké, člověk necítí nikde nic, nikde nic neleze, ale nemůžu srovnávat, Lelosi nemám. Pikaluna má občas akci 2+1 zdarma, tak to nakonec ani nevyjde tak draho… Z jakého státu vlastně značka Lelosi je?

Slovinsko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
29.5.22 00:10

Me to přijde stejny. Jsou to konkurujici firma, stejny stát, stejny výrobek, jiný potisk.
Ale já jsem teda v životě neměla na sobě nic nepohodlnejsiho. Je v tom vedro, člověk se v tom potí, takže moje odpověď nebude asi moc brána potaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
29.5.22 06:05

Lelosi mají trošku jiný materiál, takový jemnější. Pikaluna jsou více jako elasťáky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat