Piknik ve dvou - co s sebou dobrého? A kam v Praze?

36560
10.8.13 14:49

piknik ve dvou - co s sebou dobreho? A kam v Praze?

Ahojky,

Poradte mi prosim - cim vsim se vybavujete kdyz jdete se svoji drahou polovickou na piknik? Deka je samozrejmosti… :mrgreen: ale co doporucite k jidlu a piti do prirody… nejake bagetky a k tomu prikusovat neco? Absolutne nemam sajna… vsechny tipy sem :mrgreen:

A kam v Praze popripade chodite?

Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1654
10.8.13 14:58

Ovoce, víno, klidně bagetky, sýry. Bacha na mravence :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
10.8.13 15:05

Nevim, odkud v Praze jsi, ale nam se moc libi zamecky park v Dolnich Pocernicich. Da se tam projit, je tam rybnik, opravdu pekne, klidne, romanticke misto. Kdybyste se chteli projit, tip je zde: http://www.praha-dolnipocernice.cz/…a_stezka.htm. Myslim, ze 6. zastaveni popisuje park. Je to blizko od Jizni spojky/Sterboholske radialy, sjezd Sterboholy, myslim a odtud max. 2 km… Jsou tam i 2 drevene stoly s lavicemi (i kdyz ne uplne 100% stav). A kdyby vas presla chut na piknik, 2 restaurace. Leta Pane je dobra. :palec:

Jinak co vzit? REPELENT, :mrgreen: víno, ubrousky, my mame vetsinou syry, susenou sunku, bagety, neco sladkeho muze byt… Ty jo, sla bych hned s vami! :mrgreen: Mozno vzit i salat, nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
10.8.13 15:07

Co s sebou, to záleží na tom, co máte rádi :mrgreen: jinak ale mooc pěkné místečko s nádherným výhledem na Pražský hrad jsou Riegrovy sady ;) lidí minimum a je to tam vážně krásné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
10.8.13 15:12

Urcite bych udelala lehke sendvice, ovoce a do termosky neco k piti co mate radi.
Pripade i krekry a k tomu syry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
10.8.13 15:19
@Levandule121 píše:
Nevim, odkud v Praze jsi, ale nam se moc libi zamecky park v Dolnich Pocernicich. Da se tam projit, je tam rybnik, opravdu pekne, klidne, romanticke misto. Kdybyste se chteli projit, tip je zde: http://www.praha-dolnipocernice.cz/…a_stezka.htm. Myslim, ze 6. zastaveni popisuje park. Je to blizko od Jizni spojky/Sterboholske radialy, sjezd Sterboholy, myslim a odtud max. 2 km… Jsou tam i 2 drevene stoly s lavicemi (i kdyz ne uplne 100% stav). A kdyby vas presla chut na piknik, 2 restaurace. Leta Pane je dobra. :palec:Jinak co vzit? REPELENT, :mrgreen: víno, ubrousky, my mame vetsinou syry, susenou sunku, bagety, neco sladkeho muze byt… Ty jo, sla bych hned s vami! :mrgreen: Mozno vzit i salat, nevim…

Akorát o víkendu, když je pěkně, je to v tom parku hlava na hlavě. :? Ale to jen tak pro info, třeba nejdou o víkendu. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
10.8.13 15:28

@Clarkia My tam byli vzdy take o vikendu a nepripadalo mi to tak. Je fakt, ze ted jsou prazdniny, tak jestli to neni tim? Jinak ale mne zas lidi nejak zvlast nevadi, nechtela bych piknikovat sama uprostred lesa napr. Ackoli, odvolavam, to by mohlo mit take neco do sebe… :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
10.8.13 15:54

A nekde spise v centru Prahy? Napadl me Petrin… popripade Vysehrad :think: ale nevim.. nikdy jsem nijak extra nepiknikovala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
10.8.13 16:01
@Monny píše:
A nekde spise v centru Prahy? Napadl me Petrin… popripade Vysehrad :think: ale nevim.. nikdy jsem nijak extra nepiknikovala :lol:

Proč ne? Obě místa jsou určitě vhodná. Na úpatí Petřína je neustále spousta lidí na dekách. Na Petříně přesně nevím, jak se tam kde může na trávu, ale je tam minimálně takové místo, kde bývají třeba šermíři atd., tak tam určo. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama