Pilulka po a sesunuty kondom

17
20.12.20 23:29

Pilulka po a sesunuty kondom

Ahoj, 8.12 se nám stala s přítelem nehoda, kondom sjel a zůstal s obsahem i ve mě. V říjnu jsem přestala brát antikoncepcni kroužky ze zdravot. důvodu. Menstruace mi kupodivu v listopadu proběhla 17.11 po 28 dnech. Cyklus jsem mívala bez antiny 28 - 31 dni. Tento měsíc jsem ji měla dostat 15.12 ale mívala jsem ji nepravidelnou takže těžko říct.
Po 7 hodinach jsem si vzala Afternor ( piluka po ). Dělala jsem těhotenské testy dvakrát ( po 5 dnech a po 9 dnech, oba negativní. Zatím jsem ani nešpinila ani nedostala menstruaci. Jak velká je sance k otěhotnění? Budu dělat teď v úterý test po 14 dnech od nehody, šli byste k doktorce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6423
20.12.20 23:33
@Vendy252 píše:
Ahoj, 8.12 se nám stala s přítelem nehoda, kondom sjel a zůstal s obsahem i ve mě. V říjnu jsem přestala brát antikoncepcni kroužky ze zdravot. důvodu. Menstruace mi kupodivu v listopadu proběhla 17.11 po 28 dnech. Cyklus jsem mívala bez antiny 28 - 31 dni. Tento měsíc jsem ji měla dostat 15.12 ale mívala jsem ji nepravidelnou takže těžko říct.
Po 7 hodinach jsem si vzala Afternor ( piluka po ). Dělala jsem těhotenské testy dvakrát ( po 5 dnech a po 9 dnech, oba negativní. Zatím jsem ani nešpinila ani nedostala menstruaci. Jak velká je sance k otěhotnění? Budu dělat teď v úterý test po 14 dnech od nehody, šli byste k doktorce?

Nešla. Testy si dělala moc brzo. Udělej teď v úterý a pak případně ještě cca za 3 dny pokud by si to ještě nedostala. K doktorce bych šla až tak po 14 dnech vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
21.12.20 05:20

Jde o to, jestli případné dítě chceš. Jestli jo, tak doktorka za 14 dní. Jestli ne, tak doktorka okamžitě po pozitivním testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
21.12.20 05:23

A jen chci ještě dodat, že po pilulce po můžeš mít pěkně rozhozený cyklus, takže bych se zpoždění vůbec nelekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
21.12.20 08:18
@Vendy252 píše:

Proc k dr? Testy si dělala brzy. Po 5dnech? Co si čekala že ti test ukáže? Udelej další test. A pilulka po může slušně rozhodit cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.12.20 08:30

@Myška321
Dítě nechceme, proto jsme používali kondom než budu mít tělíska ( v lednu ) a proto jsem si brala afternor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.12.20 11:23

Tak menstruace dorazila dnes diky bohu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.12.20 13:47

Pokud sis pilulku vzala včas, vůbec bych se nebála, taky se mi to stalo