Pilulka PO pohlavnim styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 20:46
pilulka PO pohlavnim styku

Ahoj holky… dnes jsme meli s pritelem sex, po fakt dlouhy dobe. No a na konci mi oznamil ze se do me udelal, i kdyz mame prerusovanou souloz. Ze pry chtel pockat az se jeste udelam. Mame rocniho syna a v kvetnu jsem samovolne potratila. Bylo to mimodelozni tehotenstvi… dost me to vzalo, od te doby sex moc nemusim a rekla jsem si ze dlouho dite nechci, ze se budu naplno venovat synovi. Ze miminko chci az za 5 let nejmin. Cekam az prijde MS aby mi doktor zavedl telisko, tak proto ta prerusovana souloz. Boze tak strasne jsem na pritele nastvana ze jsem se hned rozbrecela a on se moc omlouval… MS mam hrozne nepravidelnou, prave mam pred ni a ovulaci nevim jak mam… mate nekdo zkusenosti s pilulkou po sexu? Ktere jsou opravdu ucinne?

Reakce:
Pvln34
Kecalka 233 příspěvků 07.09.19 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky… dnes jsme meli s pritelem sex, po fakt dlouhy dobe. No a na konci mi oznamil ze se do me udelal, i kdyz mame prerusovanou souloz. Ze pry chtel pockat az se jeste udelam. Mame rocniho syna a v kvetnu jsem samovolne potratila. Bylo to mimodelozni tehotenstvi… dost me to vzalo, od te doby sex moc nemusim a rekla jsem si ze dlouho dite nechci, ze se budu naplno venovat synovi. Ze miminko chci az za 5 let nejmin. Cekam az prijde MS aby mi doktor zavedl telisko, tak proto ta prerusovana souloz. Boze tak strasne jsem na pritele nastvana ze jsem se hned rozbrecela a on se moc omlouval… MS mam hrozne nepravidelnou, prave mam pred ni a ovulaci nevim jak mam… mate nekdo zkusenosti s pilulkou po sexu? Ktere jsou opravdu ucinne?

Bez hneď do lekárne, čím skôr tam pôjdeš, tým vyššia šanca ze pilulka zaberie ;) oni už budú vedieť ktorú ti predať

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 07.09.19 21:06

S přítelem nám pár měsíců zpátky to taky trochu ujelo, pilulku po jsem použila (postinor) a zabrala mi, MS přišla do týdne, takže u mě to zafungovalo, akorát mi to asi na 2-3 měsíce rozhodilo pořádně cyklus, respektive pak mi 2× za sebou nepřišla MS, i když jsem těhotná nebyla, doktorka tehdy řekla, že to byly rozhozené hormony tou pilulkou, myslím, že v dnešní době jsou hodně účinné už všechny, nejčastější jsou asi postinor a ellaone, pokud to užiješ co nejdříve po sexu, tak by ta účinnost měla být hodně vysoká, snižuje se pak s delší dobou po styku…ale asi i hodně záleží, v jaké fázi cyklu jsi, pokud teď ovuluješ, tak to třeba zabrat nemusí, taky jsem četla takové případy, kdy to nezabralo, ale většinou to funguje :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 21:38

Já vzala do 12 hodin a nepomohlo.. Tak nevím, jeslti má cenu riskovat takovou dávku hormonů do těla, když to není účinné.

Váš příspěvek
Reklama