Pilulka poslední záchrany

21
16.6.15 10:47

Pilulka poslední záchrany

Zdravím, mám několik dotazů ohledně pilulky poslední záchrany. První den mojí poslední menstruace byl 24.5, 12.6 jsem měla nechráněný pohlavní styk. Šla jsem si na gynekologii pro pilulku poslední záchrany a užila ji 20 hodin po styku, dostala jsem ale prášků 8, 4 jsem snědla hned a další 4 za 12 hodin. Nevíte, jak se tento přípavek jmenuje? Jaká je pravděpodobnost, že budu těhotná? :,( Jsem docela zoufalá, kvůli dovolené jsem si nestihla zajít pro antikoncepci a teď se bojím, co bude. Popřípadě, kdy můžu provézt spolehlivý těhotenský test? Děkuju moc.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
16.6.15 10:49
@Žan3ta píše:
Zdravím, mám několik dotazů ohledně pilulky poslední záchrany. První den mojí poslední menstruace byl 24.5, 12.6 jsem měla nechráněný pohlavní styk. Šla jsem si na gynekologii pro pilulku poslední záchrany a užila ji 20 hodin po styku, dostala jsem ale prášků 8, 4 jsem snědla hned a další 4 za 12 hodin. Nevíte, jak se tento přípavek jmenuje? Jaká je pravděpodobnost, že budu těhotná? :,( Jsem docela zoufalá, kvůli dovolené jsem si nestihla zajít pro antikoncepci a teď se bojím, co bude. Popřípadě, kdy můžu provézt spolehlivý těhotenský test? Děkuju moc.. :oops:

test muzes provest idealne v den co by ti mela prijit ms aby jsi nelovila duchy 8) nebo si zajit na krev jako samoplatce a to je jistota zda je nejake hcg v krvi nebo ne :kytka: mozny je všechno hele ti tu zadna nerekneme takhle od pc :nevim:

• Citovat
  • Upravit
9819
16.6.15 12:13

Klid, čím dříve po styku pilulku užiješ, tím vyšší je její účinnost. Pravděpodobnost, že i přes to budeš těhotná tu je, ale malá. Tak se zbytečně nestresuj. Pro jistotu si v den očekávané MS udělej test, ale je možné, že do té doby se MS dostaví, i dříve než obvykle. Je to dryák a docela to může tělo rozhodit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 14:10

Taky jsem dostala 4+4 (poté co nám před pár lety s přítelem praskl kondom… 4 jsem snědla hned druhý den ráno ještě u doktorky, a 4 večer. vnoci mi bylo ták příšerně nevolno zvracela jsem, klepala se, byla mi zima, horko, zima no bylo to strašný..doktorka říkala hlavně že jsem nezvracela hned po těch prvních 4 práškách, a ty další 4 at jsou ve mně aspon 2 hodiny.. krásně mi to zacloumalo s hormonama a těhotná jsem nebyla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 14:12

Jo a MS došla asi tři dny po tom co mi jakože dojít měla..takže i tak trochu strach, ale jinak v poho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.18 15:30

Delší pilulka

Dobrý den,
měl jsem nekrytý pohlavní styk před 4-mi dny a zapomněl jsem na pilulku poslední záchrany. Díval jsem se a viděl jsem jen pilulky do 72 hodin. Jsou i nějaké delší? Třeba do týdne? Na potrat bych nechtěl. Prosím o pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.18 15:34
@Anonymní píše:
Dobrý den,
měl jsem nekrytý pohlavní styk před 4-mi dny a zapomněl jsem na pilulku poslední záchrany. Díval jsem se a viděl jsem jen pilulky do 72 hodin. Jsou i nějaké delší? Třeba do týdne? Na potrat bych nechtěl. Prosím o pomoc.

Sníst chlupy z mrtvého jelena jinak do roka a do dne porodíš pindíkem vačici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
837
3.5.18 15:35
@Korculalala píše:
Sníst chlupy z mrtvého jelena jinak do roka a do dne porodíš pindíkem vačici
:palec: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.18 15:48

Vtípek se povedl :D
Ale psal jsem to za přítelkyni. :D

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.18 15:56

Nejsou. Takže zbývá jen doufat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.5.18 15:58

Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.18 16:04
@Anonymní píše:
Vtípek se povedl :D
Ale psal jsem to za přítelkyni. :D

Tak proč si to nenapsal že píšeš za ní nebo v ženském rode? Tohle bylo fakt divný, ale ne. prášky po delší dobe nejsou. Jen doufejte a prostě použijte mozek a ochranu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.18 16:07

@romaan Za málo. Po 4 dnech už je slečna buď v tom (a tady už pomůže leda přerušení těhotneství) nebo jsou všechny spermie chcíplý. Pokud ale zrovna neměla plodný dny (a těch je v měsíci sakra málo), tak byste měli být v klidu. Si spočítej, kdy měla naposled menzes a podle toho se dá cca vyhodnotit, jak velká šance tam je. Třeba tak tejden do další menstruace je ta možnost v podstatě mizivá, stejně tak jako těsně po. A příště s kondomem, nezodpovědná mládeži

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.18 16:11
@Korculalala píše:
Sníst chlupy z mrtvého jelena jinak do roka a do dne porodíš pindíkem vačici

Tak to je masakrrr :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.18 16:42

@Pruhovaný_mýval no tak já otehotnela 6dni po ms. Na tohle bych nespolehala