Pilulky co vyvolají duševní poruchu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Xaver1990
4.11.21 18:08

Pilulky co vyvolají duševní poruchu

Zdravím, které léky mohou při nesprávném dávkování anebo při kombinaci s jiným lékem anebo při podávání zdravé osobě způsobit duševní onemocnění? Jde o to, že sem nenašel na webu „´fórum o lékařství“ a tak se musím ptát tady, ikdyž to sem kontextově nespadá.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
3924
4.11.21 18:13

Proč se ptáš?

• Nahlásit
11367
4.11.21 18:14
@Xaver1990 píše:
Zdravím, které léky mohou při nesprávném dávkování anebo při kombinaci s jiným lékem anebo při podávání zdravé osobě způsobit duševní onemocnění? Jde o to, že sem nenašel na webu „´fórum o lékařství“ a tak se musím ptát tady, ikdyž to sem kontextově nespadá.

Tobě už je někdo dal?

• Nahlásit
a12
48075
4.11.21 18:14

Komu chceš způsobit dusevni poruchu? :lol:

• Nahlásit
65240
4.11.21 18:24
@Xaver1990 píše:

Jsi cvok :mrgreen:

• Nahlásit
2919
4.11.21 18:39

To chceš někoho dostat do trotlhauzu?
Nebo rovnou znesvéprávnit? :roll:

• Nahlásit
21902
4.11.21 18:46

Ti půjčím svoje dvě děti a bude z tebe cvok hned :nevim: ale existují léky po kterých může být člověk nervozní, vzteklý agesivní :nevim: ale takový fakt brát nechceš

• Nahlásit
3924
4.11.21 18:48
@ka2ka píše:
Ti půjčím svoje dvě děti a bude z tebe cvok hned :nevim: ale existují léky po kterých může být člověk nervozní, vzteklý agesivní :nevim: ale takový fakt brát nechceš

No já pochybuju, že by někdo chtěl něco takového brát. Spíš jestli to není o tom je někomu dát.

• Nahlásit
21902
4.11.21 18:50
@Parninas píše:
No já pochybuju, že by někdo chtěl něco takového brát. Spíš jestli to není o tom je někomu dát.

tak ale pak by to možná byl i trestný čin?

• Nahlásit
1187
4.11.21 18:51

Takhle jednoduše to nefunguje :)
Jakou duševní poruchu máš na mysli? Stačí třeba zmatenost, halucinace? Pak třeba opiáty.
U každého člověka to může fungovat jinak. Jsou lidé, co mají paradoxní reakce na uklidňující léky atd atd. Starším lidem stačí i dehydratace a jsou pěkně zmateni…
To spíš hledej na farmaceutických webech, ne na lékařských, ale nezdá se, že bys měl nějaký odborný zájem podle stylu dotazu…

• Nahlásit
3924
4.11.21 18:52
@ka2ka píše:
tak ale pak by to možná byl i trestný čin?

No a právě proto jsou všichni asi natolik prozíraví, že sem nedali jediný tip. :mrgreen:

• Nahlásit
2919
4.11.21 18:52
@Parninas píše:
No já pochybuju, že by někdo chtěl něco takového brát. Spíš jestli to není o tom je někomu dát.

Tak zase někomu, kdo je třeba trestně stíhán taková duševní porucha může docela pomoct. Stačí kouknout na lobbistu Janečka. :zed:

• Nahlásit
3924
4.11.21 18:54
@ropucha 02 píše:
Tak zase někomu, kdo je třeba trestně stíhán taková duševní porucha může docela pomoct. Stačí kouknout na lobbistu Janečka. :zed:

No to je hezký na papíře, ale dost pochybuju, že by si někdo chtěl záměrně vyvolat psych. poruchu. Fakt to není sranda.

• Nahlásit
21902
4.11.21 18:55
@Parninas píše:
No a právě proto jsou všichni asi natolik prozíraví, že sem nedali jediný tip. :mrgreen:

myslím že spousta se spíš baví jednoduchostí zakladatele

• Nahlásit
21902
4.11.21 18:56
@safina píše:
Takhle jednoduše to nefunguje :)
Jakou duševní poruchu máš na mysli? Stačí třeba zmatenost, halucinace? Pak třeba opiáty.
U každého člověka to může fungovat jinak. Jsou lidé, co mají paradoxní reakce na uklidňující léky atd atd. Starším lidem stačí i dehydratace a jsou pěkně zmateni…
To spíš hledej na farmaceutických webech, ne na lékařských, ale nezdá se, že bys měl nějaký odborný zájem podle stylu dotazu…

paradoxní reakci a uklidnující léky jsem měla já :mrgreen: no zážitek velký sestra se děsně bavila a já taky podruhý mi to to nevěřila to jsem se taky bavila a sestra si klepala na čelo

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat