Pindík nejde VŮBEC přetáhnout ve 4 letech.

1690
11.8.21 08:35

Pindík nejde VŮBEC přetáhnout ve 4 letech.

Zdravim :) Témat o pretahování je tu dost, ale zajímaly by mě názory těch, kterým nešel takhle pozdě pindik ještě přetahnout VŮBEC. Syn tam má vidět jen dirku, žalud vůbec. Doktorka to neřeší, vlastně na to ani nekoukala (jen jsem ji to rekla) prý tomu mám dát čas. Ale manželovi se to nelíbí. Jak jste to řešili? Nějaké problémy do budoucna atd.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10856
11.8.21 08:39

Syn to měl taky tak, ale teda Dr. to kontrolovala vždy, řešilo se to, když se nafukoval při čůrání, dostali jsme krém a mazali, jinak pak to začala řešit až po 7 leté preventivní prohlídce, kdy nás poslala na urologii a malému tam ambulantně opatrně oddělili předkožku od žaludu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
11.8.21 08:47

Pediatrou mi bylo řečeno, že se to řeší až v předškolním věku. Takže teoreticky má ještě čas.
Ať si s ním třeba hraje ve vaně při koupání a uvidíte jestli to povolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5561
11.8.21 08:49

A manželovi to jde přetáhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
11.8.21 08:55

@kotaska91 A to už je delší čas? Nebo chvíli? Ma to teď v pořádku?

@LilyJane
Mě práve taky říká, že tak do těch 6-7 let…ale máme v rodině chlapa, který s tim měl pak celý život problémy (nicméně už je ale pokročilejšího věku a vše jde dopredu) a tak se manžel bojí, aby jsme to nezanedbali..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
11.8.21 08:56

@Božislava :mrgreen: Co to je za dotaz? :mrgreen: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25430
11.8.21 09:00

No musíte to cvičit, ono to nepůjde samo od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
11.8.21 09:09

@Kriss Tina Koupila jsem pinďa mast, asi v roce a půl, mazala a cvičila poctivě ráno a večer před spaním a po možná víc než půl roce výsledek žádný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25430
11.8.21 09:18

@Tonick19 tak v roce a půl je zas hodně brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10856
11.8.21 09:22

@Tonick19 bylo to loni, stahuje teď vždy ve vaně, ale někdy i zapomene a má to v pořádku. Jinak synovec to měl celou dobu v pořádku, ale loni si švagrová všimla, že mu to nejde přetáhnout- 13 let a teď jde na obřízku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 10:10

Syn bude mít 8 a nepretahuje..v močení to nevadí a na zbytek je čas..

• Citovat
  • Nahlásit
1690
11.8.21 10:19

@Kriss Tina :mrgreen: Mě bylo řečeno doktorkou, že cvičit opatrně, né násilim, jen kam to půjde, můžu od půl roku klidně. Takže v roce a půl to zkoušet určitě nebude brzo, touhle dobou už to více dětem jde než nejde 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 10:21

@Tonick19 resila jsem nejak okolo druheho roku, taky mel jen spendlikovou hlavicku. Pri koupani jsem sprchou vyplachla pres dirku a hned po koupani jsem zkusila zaperovat (taky kumst jak, to jsem hledala na netu rady jak mam mit prene prsty, aby mi pinda tlakem nezalezal az kdo vi kam) a maznout Bepanthenem baby a nasledne promnout kuzicku, aby zvlacnela. prvni vysledky tak po dvoutydnech a do dvou mesicu uz se obcas podarilo pretahnout. Uz je to vic jak rok, stale mazeme alespon ob den a vyplachuju vodou. Ve stoje nejsem za boha schopna to pretahnout, musi si k tomu kluk lehnout. Jinak samosebou vse nenasilne a aby ho to nebolelo. Hrajeme hru jestli pinda udela ‚kuk‘ a strasne se tomu rehta, sam si ho pak namazne.

• Citovat
  • Nahlásit
1690
11.8.21 10:21

@kotaska91 Tak to jste mě docela vyplašila 8o Přesně toho bych se chtěla vyvarovat. A proč to třeba v těch 13 letech taky jen nenastřihli?
Ale teda aspoň, že syn to má v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
11.8.21 10:24
@Anonymní píše:
@Tonick19 resila jsem nejak okolo druheho roku, taky mel jen spendlikovou hlavicku. Pri koupani jsem sprchou vyplachla pres dirku a hned po koupani jsem zkusila zaperovat (taky kumst jak, to jsem hledala na netu rady jak mam mit prene prsty, aby mi pinda tlakem nezalezal az kdo vi kam) a maznout Bepanthenem baby a nasledne promnout kuzicku, aby zvlacnela. prvni vysledky tak po dvoutydnech a do dvou mesicu uz se obcas podarilo pretahnout. Uz je to vic jak rok, stale mazeme alespon ob den a vyplachuju vodou. Ve stoje nejsem za boha schopna to pretahnout, musi si k tomu kluk lehnout. Jinak samosebou vse nenasilne a aby ho to nebolelo. Hrajeme hru jestli pinda udela ‚kuk‘ a strasne se tomu rehta, sam si ho pak namazne.

Já právě taky mazala, ale výsledky byly spíš mizivé a to jsem mazala opravdu poctivě dvakrát denně :nevim: Tak možná by stálo za zkoušku to zkusit znovu. Třeba by to teď šlo líp, když je trochu starší. I když mi přijde, že to tam má fakt na pevno :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat