Inspirace pro ty, co hledají něco nového

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 02.01.19 15:17
PINTEREST pro ty co hledaji neco noveho

Ahojky chtela jsem jenom napsat pro ty co hubnou, vytvari, stavi, maluji, o makeup se zajimaji o modu proste cokoliv. stahnete si Pinterest je to fakt bomba je tam vse. nevim zda to tu je ale je tam hodne inspirace mam uz ho pres rok. takze doporucuji :D :D :D

Reakce:
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 02.01.19 15:27

No, to je mi novinka :mrgreen:

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 02.01.19 15:33

No pro nekoho treba jo :jazyk:

lachtanice86
Kelišová 6932 příspěvků 02.01.19 16:53

@Mnekolova tak ten už mám x let. By mne nenapadlo to psát jako novinku.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5281 příspěvků 02.01.19 16:54

8o to by mně nikdy nenapadlo, psát to jako novinku… email, facebook, instagram už jsi potkala?

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 02.01.19 17:00

Jak potrefeny husy tak proc na to reagujete.jen rypat umite a fb nemam ani nechci takova blbost pro ty jako vy :mavam:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5281 příspěvků 02.01.19 18:07

@Mnekolova tak vis co, treba to neznas, kdyz jsi az ted objevila pinterest :think: jak mame vedet co k tobe doslo driv a co az ted?

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 02.01.19 18:47

@debra.morgan ted ne pred rokem.no nic ja jsem to chtela jen rict kdo to nezna.nejsrm takovej maniak co se tyce soc.siti.s dvouma detma to fakt nejde.tak kdyz uz ho znas tak proc ta reakce.....stacilo napsat kdyz uz si chtela odpovedet ze to znas a nic vic.treba to nekdo nezna.tak nac ty pripominky… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >