Píše mi, ať chcípnu a vydává se za mě na FB

Anonymní
27.12.20 00:30

Pise me at chcipnu a vydava se za me na FB

Peknou noc :( Je tu nejaky pravnik? A myslim fakt pravnik nebo nekdo, kdo se vyzna? Potrebuji radu.

Pritel se semnou rozesel pred nejakou dobou. Vycital me nejake veci, ze si ho nevazim, ze ho nerespektuji, ze ho neobdivuji atd. Ja nebyla pak ochotna delat nejake kompromisy a on se se mnou rozesel. Bohuzel si myslel, ze se leknu a asi se budu chtit vratit a delat co chce. Snazil se pak, abych se vratila. Ja uz nechtela s tim, ze chci byz sama. Jenze jsem se rychle seznamila s nekym novym, klaplo to a behem 3 mesicu jsme se sestehovali. Pritel zacal vysilovat a vyvolavat atd. Jedna z dalsich veci, kterou me vycital bylo, ze me vse trva ve vztahu dlouho, nez byla prvni pusa, sex atd a pak ho nastvalo, ze se rozejdeme, nekoho si najdu a hnedka spolu bydlime. Je pravda, ze to je na me rychle, ale byla to nahoda. Taky musim rict, ze se ke me nikdy nechoval spatne ve vztahu a ze byl hodny atd.
Jenze za nejakou dobu po tom me zacalo chodit pres FB z ruznych profilu zpravy at chcipnu, ze se tesi az me srazi auto, ze jsem spina atd atd. Vzdy nahodne a z ruznych profilu. Sla jsem s tim na policii a tam me rekli, ze s tim nemohou nic delat, ze dokud me nepise zpravy, ze me zabije atd ze nejde o vyhrozovani, ale spise o sikanu a ze s tim se spatne cokoliv dela a ze to, ze me nekdo nekdy pise, ze se tesi az chcipnu, ze je to sice hrozny, ale bohuzel ne dostatecny aby s tim zacali cokoliv vyrazneho delat.
Zpravy po case se zredukovali a nebyli tak caste, ale za to jsem zjistila, ze si zalozil na FB profil s mojim jmenem a stahl si tam moje fotky z FB. V podstate z 90% totozny profil co mam ja. A pridal se i do stejnych skupin a stranek a tedka tam dela ostudu. Pise tam nesmyslne prispevky aby to vypadalo, ze to jsem ja a dela ostudu. Pridal se i do seznamky, kde jsem a pise, ze jsem lesba nebo ze chci zkusit anal atd. Bohuzel to dela chytre a dava tam jen foto co mam na profilu verejne napr foto v plavkach dal na seznaku, ze chci sex. Dokonce si s temi chlap psal a vzdy jim napsal, ze treba mam zajem a da jim nejakou fiktivni adresu, ti chlapy tam jedou, ja tam nejsem a jsou nasrani, ze treba jedou 200km kvuli sexu a nic a nasledne on ten muj fiktivni profil ztisi nebo docasne smaze a ti chlapy, kdyz jeho nemuzou najit hledaji dle jmena a logicky najdnou me a pisou pak me, ze jsem p*ca atd a ze me daji do drzky, ze jsem je tahla 200km a pak nic. Samozrejme me to pak neveri, ze jsem to nebyla ja. Dela ostudu atd.
Sla jsem znovu na policii, ze to je stalking a oni me rekli, ze nemuzou nekoho resit natoz zjistovat IP adresu kvuli tomu, ze nekdo na FB pise mojim jmenem. Dokud nenapise neco co se da zalovat a ceho se chytnout pry proste nic.

Sla jsem tudiz na jinou sluzebnu a tam me v podstate rekli plus minus to stejne, ze proste dokud nepritvrdi nemaji proste nic. Udelali zapis ale na moje nalehani. Sla jsem tam znovu po nejake dobe s dalsima zpravama co psal a zda se neco pohnulu a dokonce si me vzal nejaky jejich nadrizeny s tim, ze jak uz rekl ten straznik predtim, ze oni to neresi. ze kdyby meli resit neco takoveho, tak by museli resit chovani 90% lidi na FB. Ze dokud proste me nenapise, ze me zabije nebo nepise me to denne, ze to neni stalking ani vyhrozovani, jen sikana a to taky nemaji jak moc resit.

Je me divne, ze me to rekli nezavisle 2 policejni stanice a z toho jesna velka a znama v Praze nezavisle na sobe.

Chci se zeptat, zda nekdo neco takoveho resil? Pripadne je to pravda, ze tedy se nic neda delat jen proto, ze me na FB pise at chcipnu a ze jsem coura?

Samozrejme nevim, ze to je on, ale kdo jiny?

Prosim pochopitelne ANONYM a nejake normalni komentare na rypance tedka nemam naladu. Zvlast, kdyz se semnou muj pritel novy rozesel na stedry den, ze na to nema nervy aby mel vztah se mnou a i s nim :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3364
27.12.20 00:38

Vždyť to s tou seznamkou - to je jako Řepkův případ, a tam to dotáhli až k rozsudku. :nevim: TČ poškozování cizích práv, myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5035
27.12.20 01:31

Tak hlavně bych ho všude blokla a kontaktovala bych FB za zneužití vlastního profilu další osobou. Klidně to ber jako rypanec, ale nechápu vystavování se na FB veřejně v plavkách. Upozornila bych další přátelé co se stalo a děje. Právníka si najdi, počítej s tím, že zadarmo to nebude. Řekla bych, že policie nepostupuje úplně jak by měla, tudíž bych začala s právníkem i tam a třeba se to nějak rozjede. Právník určitě poradí na čem stavět a třeba menší bubu pomůže. Je naivní si myslet, že byl ten člověk v pořádku. Dál to vidíš sama… manipulace od začátku až do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
27.12.20 01:50

Smazala bych si FB a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3244
27.12.20 02:14
@Anonymní píše:
Peknou noc :( Je tu nejaky pravnik? A myslim fakt pravnik nebo nekdo, kdo se vyzna? Potrebuji radu.

Pritel se semnou rozesel pred nejakou dobou. Vycital me nejake veci, ze si ho nevazim, ze ho nerespektuji, ze ho neobdivuji atd. Ja nebyla pak ochotna delat nejake kompromisy a on se se mnou rozesel. Bohuzel si myslel, ze se leknu a asi se budu chtit vratit a delat co chce. Snazil se pak, abych se vratila. Ja uz nechtela s tim, ze chci byz sama. Jenze jsem se rychle seznamila s nekym novym, klaplo to a behem 3 mesicu jsme se sestehovali. Pritel zacal vysilovat a vyvolavat atd. Jedna z dalsich veci, kterou me vycital bylo, ze me vse trva ve vztahu dlouho, nez byla prvni pusa, sex atd a pak ho nastvalo, ze se rozejdeme, nekoho si najdu a hnedka spolu bydlime. Je pravda, ze to je na me rychle, ale byla to nahoda. Taky musim rict, ze se ke me nikdy nechoval spatne ve vztahu a ze byl hodny atd.
Jenze za nejakou dobu po tom me zacalo chodit pres FB z ruznych profilu zpravy at chcipnu, ze se tesi az me srazi auto, ze jsem spina atd atd. Vzdy nahodne a z ruznych profilu. Sla jsem s tim na policii a tam me rekli, ze s tim nemohou nic delat, ze dokud me nepise zpravy, ze me zabije atd ze nejde o vyhrozovani, ale spise o sikanu a ze s tim se spatne cokoliv dela a ze to, ze me nekdo nekdy pise, ze se tesi az chcipnu, ze je to sice hrozny, ale bohuzel ne dostatecny aby s tim zacali cokoliv vyrazneho delat.
Zpravy po case se zredukovali a nebyli tak caste, ale za to jsem zjistila, ze si zalozil na FB profil s mojim jmenem a stahl si tam moje fotky z FB. V podstate z 90% totozny profil co mam ja. A pridal se i do stejnych skupin a stranek a tedka tam dela ostudu. Pise tam nesmyslne prispevky aby to vypadalo, ze to jsem ja a dela ostudu. Pridal se i do seznamky, kde jsem a pise, ze jsem lesba nebo ze chci zkusit anal atd. Bohuzel to dela chytre a dava tam jen foto co mam na profilu verejne napr foto v plavkach dal na seznaku, ze chci sex. Dokonce si s temi chlap psal a vzdy jim napsal, ze treba mam zajem a da jim nejakou fiktivni adresu, ti chlapy tam jedou, ja tam nejsem a jsou nasrani, ze treba jedou 200km kvuli sexu a nic a nasledne on ten muj fiktivni profil ztisi nebo docasne smaze a ti chlapy, kdyz jeho nemuzou najit hledaji dle jmena a logicky najdnou me a pisou pak me, ze jsem p*ca atd a ze me daji do drzky, ze jsem je tahla 200km a pak nic. Samozrejme me to pak neveri, ze jsem to nebyla ja. Dela ostudu atd.
Sla jsem znovu na policii, ze to je stalking a oni me rekli, ze nemuzou nekoho resit natoz zjistovat IP adresu kvuli tomu, ze nekdo na FB pise mojim jmenem. Dokud nenapise neco co se da zalovat a ceho se chytnout pry proste nic.

Sla jsem tudiz na jinou sluzebnu a tam me v podstate rekli plus minus to stejne, ze proste dokud nepritvrdi nemaji proste nic. Udelali zapis ale na moje nalehani. Sla jsem tam znovu po nejake dobe s dalsima zpravama co psal a zda se neco pohnulu a dokonce si me vzal nejaky jejich nadrizeny s tim, ze jak uz rekl ten straznik predtim, ze oni to neresi. ze kdyby meli resit neco takoveho, tak by museli resit chovani 90% lidi na FB. Ze dokud proste me nenapise, ze me zabije nebo nepise me to denne, ze to neni stalking ani vyhrozovani, jen sikana a to taky nemaji jak moc resit.

Je me divne, ze me to rekli nezavisle 2 policejni stanice a z toho jesna velka a znama v Praze nezavisle na sobe.

Chci se zeptat, zda nekdo neco takoveho resil? Pripadne je to pravda, ze tedy se nic neda delat jen proto, ze me na FB pise at chcipnu a ze jsem coura?

Samozrejme nevim, ze to je on, ale kdo jiny?

Prosim pochopitelne ANONYM a nejake normalni komentare na rypance tedka nemam naladu. Zvlast, kdyz se semnou muj pritel novy rozesel na stedry den, ze na to nema nervy aby mel vztah se mnou a i s nim :(

Smaz si site a mas vyreseno. Co na tom chces resit. Tvuj novy pritel ma pravdu. Nechapu proc se to tahne tak dlouho. Kliknu a vic me nezajima. Zmenim cislo a vec je vyresena. Takhle chlap vidi, ze jsi naprosto neschopna vyresit trivialni vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5618
27.12.20 02:16

Predpokladam, ze nejsi ceska, pokud ano, porid si pravidla ceskeho pravopisu… pokud jsi komunikovala se svym ex takto, jako to pises sem, tak si nemyslim, ze se s tebou rozesel kvuli exex… najit si borce alespon trochu na urovni, to asi nema smysl ani radit…

Příspěvek upraven 27.12.20 v 02:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5618
27.12.20 02:18
@Pavlik Morozov píše:
Smaz si site a mas vyreseno. Co na tom chces resit. Tvuj novy pritel ma pravdu. Nechapu proc se to tahne tak dlouho. Kliknu a vic me nezajima. Zmenim cislo a vec je vyresena. Takhle chlap vidi, ze jsi naprosto neschopna vyresit trivialni vec.

pavliku, lepe bych to nenapsala. dnes mas zlateho bludistaka v dobrem slova smyslu… ale myslim, po precteni elaboratu, ze exex byl jen vymluvou pro rozchod… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6301
27.12.20 02:30

Troll nebo blb. Případně 2v1 :roll: :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12376
27.12.20 04:58

…si založ novej fejsbůůůk a dávej tam víc informací a fotek a nezapomeň tam hlásit každý hov.no včetně fotodokumentace… :pankac: :pankac: :pankac: 8) 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
27.12.20 05:32

Na fb je skupina Zeptej se právníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62166
27.12.20 06:05

Sorry, ale nevěřím, že jsi to řešila na PČR.. Tohle není běžná reakce :think: jinak si smaž profil, fotky dej neveřejné a nazdar :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13300
27.12.20 06:21
@martina.se píše:
Sorry, ale nevěřím, že jsi to řešila na PČR.. Tohle není běžná reakce :think: jinak si smaž profil, fotky dej neveřejné a nazdar :think:

Tomu bych i verila. Ale chapu, ze policajti fakt nemaji cas resit, ze nejaky anonymni Kremilek urazi na FB anonymniho Vochomurku.

Zakkadatelku chapu, ze ji to stve. Co ale nechapu, proc nekdo sdili svoje soukromi s cizimi lidmi po siti :nevim: Sluzby FB nevyuzivam, soukrome fotky nevystavuji, a jaky mam klid :mavam:
Maximalne nekdo zautoci tady na emimi, ale to preziju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
27.12.20 09:02

Profil ani nic na nem bych nemazala prisla by jsi o dukazy. Spise bych nastavila soukromi tak aby verejne bylo videt minimum veci a aby te mohli kontaktovat jen pratele a pridat si te jen pratele pratel. Jedna se jen o FB? Fake profil a ukradeni identity se da nahlasit primo facebooku a pokud ten fake nahlasi vice lidi smazou ho. A pokud ti pisou nejaci lidi ze ti daji do drzky tak to uz je vyhruzka a urcite to policie nesmi ignorovat! Pokud te to proste uz nejakou dobu obtezuje napsala bych trestni oznameni sama a podala na krajske zastupitelstvi pcr. Trestni oznameni muze byt i na anonymniho pachatele a oni musi proverit kdo ti to posila. Prilozila dukazy a cekala na vyjadreni. Musi ti do mesice odepsat. Pokud si te vyhledavaji pres google vyplnit formular zadosti o vymazani tveho jmena z vyhledavani. Chvili to trva nez to vymazou, ale udelaji to podle GDPR. Proste zamezit aby te jakkoli kontaktoval. Je to proste srac prvni te posle k vode a pak dela sceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 10:18
@dreamis píše:
Profil ani nic na nem bych nemazala prisla by jsi o dukazy. Spise bych nastavila soukromi tak aby verejne bylo videt minimum veci a aby te mohli kontaktovat jen pratele a pridat si te jen pratele pratel. Jedna se jen o FB? Fake profil a ukradeni identity se da nahlasit primo facebooku a pokud ten fake nahlasi vice lidi smazou ho. A pokud ti pisou nejaci lidi ze ti daji do drzky tak to uz je vyhruzka a urcite to policie nesmi ignorovat! Pokud te to proste uz nejakou dobu obtezuje napsala bych trestni oznameni sama a podala na krajske zastupitelstvi pcr. Trestni oznameni muze byt i na anonymniho pachatele a oni musi proverit kdo ti to posila. Prilozila dukazy a cekala na vyjadreni. Musi ti do mesice odepsat. Pokud si te vyhledavaji pres google vyplnit formular zadosti o vymazani tveho jmena z vyhledavani. Chvili to trva nez to vymazou, ale udelaji to podle GDPR. Proste zamezit aby te jakkoli kontaktoval. Je to proste srac prvni te posle k vode a pak dela sceny.
@dreamis píše:
Profil ani nic na nem bych nemazala prisla by jsi o dukazy. Spise bych nastavila soukromi tak aby verejne bylo videt minimum veci a aby te mohli kontaktovat jen pratele a pridat si te jen pratele pratel. Jedna se jen o FB? Fake profil a ukradeni identity se da nahlasit primo facebooku a pokud ten fake nahlasi vice lidi smazou ho. A pokud ti pisou nejaci lidi ze ti daji do drzky tak to uz je vyhruzka a urcite to policie nesmi ignorovat! Pokud te to proste uz nejakou dobu obtezuje napsala bych trestni oznameni sama a podala na krajske zastupitelstvi pcr. Trestni oznameni muze byt i na anonymniho pachatele a oni musi proverit kdo ti to posila. Prilozila dukazy a cekala na vyjadreni. Musi ti do mesice odepsat. Pokud si te vyhledavaji pres google vyplnit formular zadosti o vymazani tveho jmena z vyhledavani. Chvili to trva nez to vymazou, ale udelaji to podle GDPR. Proste zamezit aby te jakkoli kontaktoval. Je to proste srac prvni te posle k vode a pak dela sceny.

Navic, si uschovej vsechny dukazy, bez dukazu nemas na cem stavet ani na policii ani u pravnika. pokud ti pise i z vlastniho cisla, je dobre mu napsat neco jako, „prestan me obtezovat, nechci abys mi psal, jinak to budu resit pres policii a pravnika“… kamarad rikal, ze pokud by ti pak jeste 3× napsal, tak uz to resi i policie… tys mu jasne dala najevo, ze s nim nic nechces mit…

Drzim pesti a važne to res, jednou ti za to podekuji i jine zeny…

Pokud ten tvuj dela toto tobe, bude to delat i jinym.. nebo to uz delal i jinym…Kdyz uz ale pujdou ony na policii a bude tam záznam od tebe… Policie na to kouka zase uz jinak… a pokud nezakroci u tebe, tak u druhe baby, co pujde udelat zaznam uz ano… A u treti baby, kterou tento mily muz, „ktery ale nema rad rozchody“ trebas zmlatí… tak uz asi tezko posbira argumenty na svou obhajobu… Jednou tito dementi musi narazit, jinak se tak chovaji donekobecna a terorizuji…

Delas dobre, ze to resis…
Je to spravne..
Policie by to pry resit mela, ale nechce se jim… a vymlouvaji se.
Ideal je to resit pres pravnika…
Hlavne to res…

Me takovy clovek obtezoval rok a pul…
Pak prestal a po dvou letech zas.. vypustene gumy… Vyhruzky z anonymnich emailu a cisel… bylo mi lito ze uz tehdy jsem ten zaznam na policii a meste neudelala… dukazy si neuchovala a navic… dukazu by pribylo.. potkala jsem kolegyni, kterou obtezoval taky… v podstaze to byla jeho znamost po me…
Ona to taky ignorovala… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3244
27.12.20 10:53
@markytka3 píše:
Predpokladam, ze nejsi ceska, pokud ano, porid si pravidla ceskeho pravopisu… pokud jsi komunikovala se svym ex takto, jako to pises sem, tak si nemyslim, ze se s tebou rozesel kvuli exex… najit si borce alespon trochu na urovni, to asi nema smysl ani radit…Příspěvek upraven 27.12.20 v 02:19

Vrana k vrane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat