Píše mi manžel jiné paní

Anonymní
29.11.20 11:15

Píše mi manžel jiné paní

Dala jsem si na FB inzerát, že daruji pár věcí. Jedna paní mi napsala, že by o to měla zájem a co za to všechno chci. Říkám jeden pytlicek bonbonů pro děcka bude stačit :). Tak jsme se domluvily, že se proto zastaví večer. Pak mi psala, že ji malej usíná, že pro to zajede její manžel. Říkám, v pořádku, nevadí. Když přijel, hodil na mě krásný úsměv, prohlidnul si mě od hlavy až k patě. Já mu dala ty věci on mi dal balíček těch bonbonů, dotknul se mě ruky pousmál se a řekl moc děkujeme. Říkám si v duchu to jako bylo jen ze slušnosti nebo flirtoval? Byla jsem oblečená normálně kabát tepláky mokrá hlava protože jsem vylezla z vany. Jenomže ještě ten den večer mi začal na FB psát, že mi to moc slušelo. Atd. JE ŽENATÝ!!! TO OPRAVDU JSOU ŽENATÍ MUŽI TAKOVÝ EHM??? Já se asi nikdy nevdam. :roll: protože to už je za tenhle týden čtvrtý ženatý co mi píše. Já jim neodepisuji!! Opravdu ne. Jsem sama ale ženatého bych ne ukradla nikdy! Ale tohle mě úplně odrazuje. Že každý zadaný čin ženatý muž musí flirtovat, vždyť mají manželky. Je mi jich líto :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.11.20 11:27

Jo, můj to dela taky. Znám jich mraky. :nevim: Už bych se také nevdávala.

• Citovat
  • Nahlásit
6114
29.11.20 11:27

Někteří to berou jako sport.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9273
29.11.20 11:37

Ano, nejčastěji po mě vyjíždí ženatí(zadaní).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8371
29.11.20 11:38

Poslala bych screen paní manželce, ať si “manžu” srovná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3412
29.11.20 11:38

To je jen tak ze sportu. Zkouší, jestli se nějaká chytne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
29.11.20 11:39

@zakladatelka: jestli máš problém s tím, že je někdo příjemný, tak příště přijedu já ve stupni největší nasranosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15346
29.11.20 11:42

No a? Jsou zadání, ne mrtví. Užívej si zájem, máš na to jen pár let. Po čtyřicítce s tebou bude flirtovat leda tak finanční úřad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6203
29.11.20 11:43
@Šmoulice píše:
Poslala bych screen paní manželce, ať si “manžu” srovná :roll:

To me napadlo uplne hned jako 1.vec, ze bych na miste zakladatelky udelal.

Problem je, ze to manzelka muze vedet, ze on bezne dela a muze ji to byt uplne jedno anebo je treba tak zoufala, ze ji on na to rekne nejakou hovadinu, kterou mu ona spolkne i s navijakem. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5641
29.11.20 11:51
@zoidberg píše:
No a? Jsou zadání, ne mrtví. Užívej si zájem, máš na to jen pár let. Po čtyřicítce s tebou bude flirtovat leda tak finanční úřad.

Ale prosím tě :mrgreen: Podle koho soudíš, že po 40 o ženy není zájem a nikdo s nimi neflirtuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6203
29.11.20 11:54

Zakladatelko koho je ti lito, tech zenacu nebo jejich manzelek? A to proc jako? Myslis, ze dotycne snad nevedi koho maji doma? :think:

Nenech se vysmat, bud vedi a neresi to anebo radeji nechteji vedet, at nemusi resit, coz je mozna horsi a rozhodne neni zadny duvod k jejich litovani.
Proste kazdej ma jen takoveho partnera jakeho si zaslouzi a chce mit. ;)

Příspěvek upraven 29.11.20 v 11:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
29.11.20 11:54
@Šmoulice píše:
Poslala bych screen paní manželce, ať si “manžu” srovná :roll:

Pokud o tom zena nevi a on se ji jinak normalne věnuje, tak proc ji delat zbytecne nestastnou? Prijde mi to jako krok, ktery muze napachat vic skody nez uzitku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46914
29.11.20 11:56
@Anonymní píše:
Dala jsem si na FB inzerát, že daruji pár věcí. Jedna paní mi napsala, že by o to měla zájem a co za to všechno chci. Říkám jeden pytlicek bonbonů pro děcka bude stačit :). Tak jsme se domluvily, že se proto zastaví večer. Pak mi psala, že ji malej usíná, že pro to zajede její manžel. Říkám, v pořádku, nevadí. Když přijel, hodil na mě krásný úsměv, prohlidnul si mě od hlavy až k patě. Já mu dala ty věci on mi dal balíček těch bonbonů, dotknul se mě ruky pousmál se a řekl moc děkujeme. Říkám si v duchu to jako bylo jen ze slušnosti nebo flirtoval? Byla jsem oblečená normálně kabát tepláky mokrá hlava protože jsem vylezla z vany. Jenomže ještě ten den večer mi začal na FB psát, že mi to moc slušelo. Atd. JE ŽENATÝ!!! TO OPRAVDU JSOU ŽENATÍ MUŽI TAKOVÝ EHM??? Já se asi nikdy nevdam. :roll: protože to už je za tenhle týden čtvrtý ženatý co mi píše. Já jim neodepisuji!! Opravdu ne. Jsem sama ale ženatého bych ne ukradla nikdy! Ale tohle mě úplně odrazuje. Že každý zadaný čin ženatý muž musí flirtovat, vždyť mají manželky. Je mi jich líto :(

A kdes přišla k dětem? Ty seš na ně teda sama?
jak on k tobě přišel na FB? To píše od manželky? :D Si nepřidávej cizí lidi na FB a máš klid, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6203
29.11.20 11:59
@Ernais píše:
Pokud o tom zena nevi a on se ji jinak normalne věnuje, tak proc ji delat zbytecne nestastnou? Prijde mi to jako krok, ktery muze napachat vic skody nez uzitku

To mas sice pravdu, na druhou stranu, zakladatelku to vylozene obtezuje a co je ji po nejake cizi zenske a jejim stesti. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 12:01

Tak já mam zkušenost, že mého ex nejlepší kamarád, který je ženatý a má malou dceru miminko, to na mě stále zkouší.. Zkoušel to na mě i 4 dny před jejich svatbou.. Nepochopím, je to smutné

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat