Píše mi už druhá žena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 12:47
Píše mi už druhá žena

Vzdy me lakalo zkusit to se zenou jen sem z maleho mesta. Bala sem se aby o me po meste nekolovslo ze sem na zeny a pod.
Jednu zkusenost s zenou mam. Videli sme se jen parktat. Libani, mazleni, probehlo, take me uspokojovala pudou. Ale abych ja uspokojovat zenu pusou me zatim vic jak nelaka :lol:
Vzrusena sem byla jako nikdy. Hrozne me vztusuji velka prsa a hrat si s nimi. :oops: no bydlela adi o 60 km daleko takze seto utlo. Po case si me nasel chlap, vdala sem se a mam jedno trilete dite.
Pred rokem mi psala po FB zena ze se ji libim, ze me po meste vidiva atd. A jestli sem na zeny, zacala posilat sva naha fota a zacala byt v psani dost doterna. Plus mi prislo ze nektera fota mela stazena z amateru. Ja ji nikdy zadne foto neposlala i kdyz zadonila. Utnula jsem to a nechtela se s ni ani sejit. Prislo mi, ze si ze me nekdo dela legraci a chce zjistit zda sem na zemy nebo tak.
Nyni pred mesicem si na me nasla cislo jina zena. Ze me videla s ditetem uz parkrat a ze se ji libim a ze chce zkusit zenu, atd… podlala nastesti neobnazena fota zatim.
Uz mi to pride divne. Jen nechapu procvby se nekdo tak snazil abych kyvla na to ze me lakaji i zeny :think:

Jen bokem připíšu, že manželovi by toto nevadilo, furt chce abych si užila i se ženou

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 18.01.18 12:55
@Anonymní píše:
Vzdy me lakalo zkusit to se zenou jen sem z maleho mesta. Bala sem se aby o me po meste nekolovslo ze sem na zeny a pod.
Jednu zkusenost s zenou mam. Videli sme se jen parktat. Libani, mazleni, probehlo, take me uspokojovala pudou. Ale abych ja uspokojovat zenu pusou me zatim vic jak nelaka :lol:
Vzrusena sem byla jako nikdy. Hrozne me vztusuji velka prsa a hrat si s nimi. :oops: no bydlela adi o 60 km daleko takze seto utlo. Po case si me nasel chlap, vdala sem se a mam jedno trilete dite.
Pred rokem mi psala po FB zena ze se ji libim, ze me po meste vidiva atd. A jestli sem na zeny, zacala posilat sva naha fota a zacala byt v psani dost doterna. Plus mi prislo ze nektera fota mela stazena z amateru. Ja ji nikdy zadne foto neposlala i kdyz zadonila. Utnula jsem to a nechtela se s ni ani sejit. Prislo mi, ze si ze me nekdo dela legraci a chce zjistit zda sem na zemy nebo tak.
Nyni pred mesicem si na me nasla cislo jina zena. Ze me videla s ditetem uz parkrat a ze se ji libim a ze chce zkusit zenu, atd… podlala nastesti neobnazena fota zatim.
Uz mi to pride divne. Jen nechapu procvby se nekdo tak snazil abych kyvla na to ze me lakaji i zeny :think:Jen bokem připíšu, že manželovi by toto nevadilo, furt chce abych si užila i se ženou

Jaký to je být uspokojovaná půdou?:D né promiň, musela jsem. Jinak nevím přesně, co řešíš, tak jí napiš, že jsi bi, ale jsi vdaná a je to nebo na ní vůbec nereaguj.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 18.01.18 13:01

Asi bych se zamyslela nad tím, co a jak moc vyzařuju, že už druhá žena má potřebu mě kontaktovat (hledat na mě kontakt), tuplem, když vozím kočárek, takže to může vypovídat o tom, že sem na chlapy :think:
A pokud tvůj chlap hodně chce, aby sis užila se ženou, asi by ve mě hlodal červ, jestli to nenavlíká on :think:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 18.01.18 13:02
@Anonymní píše:
Uz mi to pride divne. Jen nechapu procvby se nekdo tak snazil abych kyvla na to ze me lakaji i zeny :think:Jen bokem připíšu, že manželovi by toto nevadilo, furt chce abych si užila i se ženou

Tak si domluv schůzku a vezmi tam i manžela. Ať ví, fo čeho jde. Ne?

jenny.fields
Generální žvanilka 24750 příspěvků 18.01.18 13:04

No tak to je jasné, tohle dělá manžel :lol: :lol: :lol:

Vercsi148
Kecalka 236 příspěvků 18.01.18 13:13
@jenny.fields píše:
:potlesk: :potlesk:

Malike
Extra třída :D 11663 příspěvků 18.01.18 13:24
@Paola21 píše:
Jaký to je být uspokojovaná půdou?:D né promiň, musela jsem. Jinak nevím přesně, co řešíš, tak jí napiš, že jsi bi, ale jsi vdaná a je to nebo na ní vůbec nereaguj.

Dej si půdu mezi nohy a uvidíš :mrgreen:

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 18.01.18 13:29
@jenny.fields píše:

TAky mi to tak přijde, že je za tím manžel… ZAložit si fb profily není složité a stáhnout odněkud nahé fotky taky né. Dávala bych si na něho pozor :pankac:

kve-tinka
Závislačka 4369 příspěvků 7 inzerátů 18.01.18 13:44

Ty jo, já jsem úplně mimo. po přečtení mě vůbec manžel nenapadl… :zed: mohl by to být on :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 16:05

Taky sem si původně myslela, že je to manžel, ale v době kdy mi odepisovala na nějaké zprávy seděl vedle mě koukal na TV a mobil v ruce němel. Leda že by di toho někoho zaúkoloval

ebroker777
Povídálka 40 příspěvků 18.01.18 16:12
fotky

Zdroj fotek (kde všude se vyskytují na www) zjistíš např. použitím Google Images https://www.google.com/imghp
buď pomocí URL
nebo
přímo vložením fotky (jpg, bmp atd.)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 17:13

@ebroker777
nefunguje to, i kdyz na te fotce je napsano ze je z amateri com, tak ji to stejne nenaslo. Skoda ale dobry typ

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 18.01.18 17:15

Bóže, ty máš teda problémy

Jancka_K
Kecalka 187 příspěvků 19.01.18 09:48

Pokud chce tvoje nahé fotky, je to podvodník… asi chlap, co se vydává za ženu… bacha na to…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >