Píše si SMSky s kolegyni

Anonymní
23.3.21 01:32

Pise si SMSky s kolegyni

Zdravim vsechny. Potrebuji se vyzpovidat a zjistit, co mam delat. Jestli zalezitost nejak resit nebo nechat byt? Ve zkratce, pritel nastoupil minuly tyden do nove prace a hned od toho dne zacal vypravet o slecne, ktera ho zaucovala. Asi o dva dny pozdeji z pritele vylezlo, ze si pisou SMSky. Doslo mi, ze si denne nevymeni x zprav kvuli prace, a tak jsem nenapadne nakoukla k priteli do telefonu. Neni tam nic vicemene spatneho, ale nelibi se mi, ze si “esemeskuje” se slecnou, kterou zna jen tyden i s cestou. Vracim se tak k me otazce na zacatku - mam to nejak resit nebo ne? A kdyz ano, tak jak? Uz od stredy, co jsem nakoukla priteli do zprav to pozoruju, neprijde mi, ze by se nejak zpravy stupnovaly (zatim?).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4125
23.3.21 02:53

Jo mela. S psychiatrem tvou paranoiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
23.3.21 06:09
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny. Potrebuji se vyzpovidat a zjistit, co mam delat. Jestli zalezitost nejak resit nebo nechat byt? Ve zkratce, pritel nastoupil minuly tyden do nove prace a hned od toho dne zacal vypravet o slecne, ktera ho zaucovala. Asi o dva dny pozdeji z pritele vylezlo, ze si pisou SMSky. Doslo mi, ze si denne nevymeni x zprav kvuli prace, a tak jsem nenapadne nakoukla k priteli do telefonu. Neni tam nic vicemene spatneho, ale nelibi se mi, ze si “esemeskuje” se slecnou, kterou zna jen tyden i s cestou. Vracim se tak k me otazce na zacatku - mam to nejak resit nebo ne? A kdyz ano, tak jak? Uz od stredy, co jsem nakoukla priteli do zprav to pozoruju, neprijde mi, ze by se nejak zpravy stupnovaly (zatim?).

Hod se do klidu. Tebe asi hodně mrzí, žes nenašla to, cos čekala. By přítele asi koukal, co má doma. Že se nestydíš, lézt někomu do telefonu a číst jeho poštu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
23.3.21 06:20

Znamenat to něco může a nemusí. I kdyby mezi nimi začínalo „něco“, tak co uděláš? Donutíš ho odejít z práce? Udělaš mu scénu?
Tyhle věci je prostě lepší nevědět a nepátrat po nich. Téměř vždycky totiž vyčmucháš něco, co se ti bude zdát podezřelé nebo se ti to nebude líbit. I kdyby to pro něj vůbec nic neznamenalo, v Tvých očích to bude megaproblém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63071
23.3.21 07:16

Přestaň silet a kontrolovat mu mobil. Nauč se věřit, zvedni si sebevědomí :think: mému baby z kanclu volají i domů o víkendu, jestli by něco pro ně nemohl atd.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2953
23.3.21 07:22

A jak bys to chtěla řešit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11627
23.3.21 07:24

Nelez mu do telefonu, pak nebudeš muset řešit sra čky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
23.3.21 07:28

Co oci nevidi…Nehledej neco, co neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
23.3.21 07:34

Mě by se to teda nelíbilo a řekla bych mu to. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34569
23.3.21 07:40
@Anonymní píše:

Ahoj, je to neprijemny. Brala bych to tak, ze nove prostredi, kolegyne se ukazala jako fajn a maj si co rict. Nic vic. On se zase zklidni, jak tam najede na rutinu. Urcite nic neres, nech ho vydychat nastup :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
23.3.21 07:54

Jo, mě by se to taky nelibilo a rekla bych to. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
23.3.21 07:54

Já si včera kvůli práci psala via chat s šesti kolegy a manžel je úplně v klidu. On si s kolegyněmi spíš telefonuje a já jsem taky úplně v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
23.3.21 08:06

@magratka to je docela rozdíl ale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
23.3.21 08:16

A jak to chceš jako řešit? „Hele zlato, včera sem ti prolezla mobil křížem krážem, sice sem nic tak hroznýho nenašla, ale stejně se mi tvoje pracovní esemesky zdají přes čáru. Koukej to utnout nebo si na tebe došlápnu.“

To bude frajer nadšenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
23.3.21 08:17
@DandátkoP píše:
@magratka to je docela rozdíl ale…

V čem? Psala, že nic nenašla, takže by si měla oddechnout a dát studenej hadr na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat