Oblečení k písemné maturitě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 22:48
Písemná maturita

Může se k písemným maturitam přijít v krátkých kalhotek? (Trictvrtaky)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 22:49

Stopro.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 22:51

Já si pamatuji, jak nám tenkrát na škole říkali, ať nepřijdeme hlavně v krátkých kalhotech a mikine :D

Dianadiana
Kecalka 134 příspěvků 07.04.19 22:56

Jsem učitelka na SS a mohu rict, ze zaci chodi i v horsim obleceni, takze v klidu. :zed:

_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 07.04.19 22:56

Jako zakazat ti to nemuzou, ale tak jestli si myslis, ze udelas dobry dojem:think:

prejeta_zaba
Kecalka 155 příspěvků 12 inzerátů 07.04.19 23:14

U písemné maturity se to vůbec neřeší, je to jak klasická písemka. Ústní už je něco jiného. Jo a mimochodem, aspoň u nás už se ani na VŠ vůbec neřešilo (slušné) oblečení u zkoušek, všichni chodili normálně v riflích. :nevim:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 07.04.19 23:33

Já jsem tedy byla jak při ústní tak písemné maturitě, i ostatní spolužáci, oblečená do společenského (i ti největší burani přišli hezky oblečení) a i teď manžel, když má zkoušku (na VŠ) jde v košili. Já bych nešla ani v džínách, natož tříčtvrťákách, ale je to na každém. :think: Už je asi jiná doba :lol: (maturovala jsem 6 let zpátky).

SAJ
Závislačka 3771 příspěvků 07.04.19 23:40
@Anonymní píše:
Může se k písemným maturitam přijít v krátkých kalhotek? (Trictvrtaky)

Můžeš samozřejmě přijít v čem chceš, ale v čemkoli jiném, než ve formálním oblečení, budeš za burana. :nevim: Pokud ti to je fuk, směle do tříčtvrťáků.

prejeta_zaba
Kecalka 155 příspěvků 12 inzerátů 07.04.19 23:52

Podle mě teda sedíš v lavici a stanovený čas píšeš do papíru, hlídá tě učitel, který na tebe hledí celé studium. Takže klidně přijď v tom, v čem normálně chodíš celé ty roky do školy. Kvádro to opravdu být nemusí a nikdo na tebe nijak hledět nebude (samozřejmě ne v umaštěných montérkách). :roll: Slušné oblečení před komisi se u nás vyžadovalo až na ústní. @SAJ Představím si i slušné (formální) tříčtvrťáky. :nevim:

SAJ
Závislačka 3771 příspěvků 08.04.19 00:02
@prejeta_zaba píše:
@SAJ Představím si i slušné (formální) tříčtvrťáky. :nevim:

Ano, já taky. V tom případě by se ovšem slečna neptala, že? Svým jsem poradila zvolit formálnější variantu, ale ne komplet kvádro. Tak se těším, kak jim to bude slušet.

Ennny
Závislačka 3530 příspěvků 08.04.19 00:56

To by mi svědomí nedovolilo přijít k maturitě jako vandrák ,nikdo neříká že musí mít smoking a plesovou róbu ale černé kalhoty a košili má doma snad každý ne? 8o A v dnešní době second handu ,si myslím že se může slušně obléct každý,ale asi jsem divná maturovala jsem před 6 lety možná se něco změnilo :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66022 příspěvků 08.04.19 02:44

@Ennny A ja zas nevim, proc bych mela do skoly na pisemku chodit nejak lepe oblecena jen protoze se vysledky tehle pisemky budou pocitat k maturitě :think:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 08.04.19 07:56

Nasis tudenti mají zaplatpanbuh soudnost a stejně jako učitele chodí i k písemné maturitě slušně oblečení. Kluci mají aspoň kalhoty a košili, holky nějakou halenku nebo šaty. Ne velkou večerní, ale v mikine by je hanba fackovala. Stejně se oblékají zadavajici pedagogové. Pak ta úroveň Čechů nemá klesat, když je všem zatezko se slušně obléci.

SAJ
Závislačka 3771 příspěvků 08.04.19 11:20
@j.a.n.i1 píše:
@Ennny A ja zas nevim, proc bych mela do skoly na pisemku chodit nejak lepe oblecena jen protoze se vysledky tehle pisemky budou pocitat k maturitě :think:

Ach jo. :zed: :zed: :zed: :zed: Je to marný, je to marný, je to marný. :nevim: :nevim:

Ennny
Závislačka 3530 příspěvků 08.04.19 13:10

@j.a.n.i1 8o svět se zbláznil :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama