Píseň jako vyznání lásky

6.12.19 18:07

Píseň jako vyznání lásky

Ahoj,
potřebuji poradit píseň, kde je něco jako vyznání lásky. Je to pro někoho, kdo netuší, že dotyčný ji miluje. Takže nic o sexu, jen vše soft a v angličtině. Já např. navrhla od Roxette - Spending my time…
Prý ok, ale není to ono. Tak snad tu někdo poradí? Dělám to pro kamaráda, ale nemám tak čas projíždět youtube a hledat. On v Aj není nějak znalý. Písně v češtině zní tak divně. Pokud vás něco napadne, písněte nebo hoďte odkaz. Moc díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

536
6.12.19 18:09

Spending My Time je o rozchodu, ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:16

@MrsNorris Jo? 8o
Tak to jsem špatně pobrala. O to víc, bych potřebovala poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
6.12.19 18:20

I will allways love you. Sice je to taky o rozchodu, ale ta hlavní myšlenka je romantická. Nebo Perfect od toho zrzouna, co si nepamatuji, jak se jmenuje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:26

I Was Made For Lovin' You od Kissáků, jestli nevadí, že to není popík. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:30

Nebo Love Is All Around, to je klasika, navíc se hodí na Vánoce. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
6.12.19 18:32

To je fakt těžký, záleží co hledáš. Z odrhovaček mě napadá Unchained Melody , z retra třeba First Time Ever I Saw Your Face a já mívala docela ráda hudbu Savage Garden .

Najdi si na youtube zamilované playlisty a kompilace a vyber si z toho. To určitě bude rychlejší než je lovit po jedné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:36

Díky, jo jo, spíše ty devadesátky. Může být i současné, ale prostě žádný sex apod. Je to pro nějakou plachou a slušnou. Zatím se moc neznají. Chce jí to poslat jako odkaz do messengeru. Ona nic netuší a on je takový trula, že jí to není schopný říct. :slight_smile: A je mu 32, trdlo no. Ale zase mi to přijde hezké tou písničkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:40

@MrsNorris jj moc díky, ale to bych poslouchala půl dne :hear_no_evil:. Myslím z těch playlistů…
Hledám tu vyloženě inspirace, co by dostalo vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:49

@klamonožka Love is around je fajn, ale tam zpívá, že ty víš, že já tě miluju, ale ta dotyčná neví, že on ji miluje. To se má z té písně dozvědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9307
6.12.19 18:52

A co to Perfect od Eda Sheerana, jak už tu padlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:57

@ivašot. To není “ono” :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8469
6.12.19 18:59

@impossible
Elvis Presley - I can´t help falling in love with you
Ta se jinak vykládat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6410
6.12.19 19:05

Jo, I cant help falling in love od Elvise je presna. Ja mam rada Endlessly od Amaranthe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24399
6.12.19 19:06

Air Supply - Making Love Out Of Nothing At All
moje oblíbená :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...