Píská mi jízdní kolo...Poraďte prosím!

143
1.4.21 14:21

Píská mi jízdní kolo...Poraďte prosím!

Hezký den ;)

Nevím, zda jsem si přišla pro správnou radu zrovna na emimino, ale nedokázali mi poradit prosím pěkně, ani v servisu a tak doufám, že mi tady nějaký vášnivý cyklista poradí! :D Mám zhruba dva roky nové kolo značky Kellys. Když jsem ho zcela nové koupila a vyjela s ním poprvé do terénu, kolo (brzdy) začali EXTRÉMNĚ pískat. Můj bratr s manželkou mi řekli, že je to normální, že jim to kola také dělala a že se brzy ojezdili a že to pískání přestalo. Na kole jezdím a stále nic, píská to až se stydím na tom kole jezdit :zed: tak jsem byla v servisu, tam mi to nastříkali olejem a řekli že to kole je v pořádku, pak jsem byla v druhém servisu, tam mi kolo seřizovali po nějakých najetých kilometrech a též řekli, že kolo je v pořádku, já se v tom kole opravdu nevyznám, můj přítel maličko, a tvrdí, že to není úplně normální, že si nemyslí, že by to mělo takto pískat, mně osobně takto pískaly brzdy ještě na starém kole, kdy ty brzdy byly opravdu hodně, hodně staré a oježděné ale ne na novém kole.. Tak mi prosím Vás někdo řekněte, je to normální? Nebo jsme hloupá? :mrgreen: mám to řešit, popřípadě jsou to brzdy nebo co to píská?? A nebo se to opravdu má,,ojezdit”? Jsem z toho nešťastná :( děkuji všem! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2852
1.4.21 16:03
@nickanonym píše:
Hezký den ;)Nevím, zda jsem si přišla pro správnou radu zrovna na emimino, ale nedokázali mi poradit prosím pěkně, ani v servisu a tak doufám, že mi tady nějaký vášnivý cyklista poradí! :D Mám zhruba dva roky nové kolo značky Kellys. Když jsem ho zcela nové koupila a vyjela s ním poprvé do terénu, kolo (brzdy) začali EXTRÉMNĚ pískat. Můj bratr s manželkou mi řekli, že je to normální, že jim to kola také dělala a že se brzy ojezdili a že to pískání přestalo. Na kole jezdím a stále nic, píská to až se stydím na tom kole jezdit :zed: tak jsem byla v servisu, tam mi to nastříkali olejem a řekli že to kole je v pořádku, pak jsem byla v druhém servisu, tam mi kolo seřizovali po nějakých najetých kilometrech a též řekli, že kolo je v pořádku, já se v tom kole opravdu nevyznám, můj přítel maličko, a tvrdí, že to není úplně normální, že si nemyslí, že by to mělo takto pískat, mně osobně takto pískaly brzdy ještě na starém kole, kdy ty brzdy byly opravdu hodně, hodně staré a oježděné ale ne na novém kole.. Tak mi prosím Vás někdo řekněte, je to normální? Nebo jsme hloupá? :mrgreen: mám to řešit, popřípadě jsou to brzdy nebo co to píská?? A nebo se to opravdu má,,ojezdit”? Jsem z toho nešťastná :( děkuji všem! :kytka:

To ti nastrikali olejem brzdy v servisu? :mrgreen: Pokud mas klasicke brzdy, tak mozna odmastit a vymenit ty spalky :think: Me kolo pri brzdeni piska taky, synovi tez…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat