Reklama

Písně českých interpretů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 16:26
Písně českých interpretů

Trochu pro odlehčení adventního času. Jaký písnička nebo třeba jen text vás v poslední době dostala?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:30

@MisaHanuska česká? hem.. tak to snad asi ani není :think: i když teď jsem na vánočním večírku poprvé slyšela cosi, v čem se zpívá čo ti je*e a musím říct, že mi to dostalo :lol: to je jako fakt song, jo :lol:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10731 příspěvků 12.12.17 16:35

@martina.se Rytmus, no :zed: :mrgreen:.
No je fakt, že český interpreti moc neválej. Taky dávám přednost zahraničním :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:36
@Detsa píše:
@martina.se Rytmus, no :zed: :mrgreen:.
No je fakt, že český interpreti moc neválej. Taky dávám přednost zahraničním :think:
:mrgreen: :mrgreen: to jako fakt? slyšela jsem to prvně v životě.. no ten je fakt cool, to mu muselo trvat, než to složil :mrgreen:

mojmira
Hvězda diskuse 76937 příspěvků 12.12.17 16:40
@martina.se píše:
@MisaHanuska česká? hem.. tak to snad asi ani není :think: i když teď jsem na vánočním večírku poprvé slyšela cosi, v čem se zpívá čo ti je*e a musím říct, že mi to dostalo :lol: to je jako fakt song, jo :lol:

jestli je tam čo…tak to bude spíš slovenská ;),ne?

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 16:43

@mojmira Tak my co jsme made in Czechoslovakia si rádi přivlastníme i tu druhou stranu :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 16:49
@mojmira píše:
jestli je tam čo…tak to bude spíš slovenská ;),ne?

to je skoro totéž, ne? :mrgreen:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10731 příspěvků 12.12.17 16:52
@martina.se píše: :mrgreen: :mrgreen: to jako fakt? slyšela jsem to prvně v životě.. no ten je fakt cool, to mu muselo trvat, než to složil :mrgreen:

Mám pocit, že to je furt nejprodávanější interpret v cz/sk :mrgreen: Asi todle si slyšela : ODKAZ

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 17:00
@Detsa píše:
Mám pocit, že to je furt nejprodávanější interpret v cz/sk :mrgreen: Asi todle si slyšela : ODKAZ

jooo, to je ono :lol: :lol: :lol: boha jeho, směju se tu jak tatar znovu :mrgreen: to je echt song, fakt :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6070 příspěvků 12.12.17 17:04

Co bejvávalo, už není od Děkana, Vzácnej den od Calty, Svět tě potřebuje od Revolty, Presumpce neviny od Terezy Kerndlové, Potkal jsem tě po letech od Chinaski, Zahradnická píseň od Cocomana, Vrcholky a pády od Pekaře, Město od Hanka, Vidíš co jiní nevidí od Lipa, Láska od From, Děda od Děkana, Síla starých vín od Skwor, Vzpomínám od Roma boyz, Bloudím od Bendiga a Konvičkové, V síti od From. To jsou moje srdcovky posledních dní.

mojmira
Hvězda diskuse 76937 příspěvků 12.12.17 17:05
@MisaHanuska píše:
@mojmira Tak my co jsme made in Czechoslovakia si rádi přivlastníme i tu druhou stranu :mrgreen:

ale jo, jsem také ;)

mojmira
Hvězda diskuse 76937 příspěvků 12.12.17 17:07
@martina.se píše:
to je skoro totéž, ne? :mrgreen:

jasně, bratia

AstraG
Závislačka 4397 příspěvků 12.12.17 17:09

Mě se zalíbila Vánoce na míru :potlesk:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 17:10
@mojmira píše:
jasně, bratia

víš jak, já mám v práci 3 kolegyně slovenky, naprosto mi to nepřijde.. česká, slovenská, to je fuk..

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10731 příspěvků 12.12.17 17:13

@MisaHanuska No abych teda odpověděl a nespamoval věčně jen témata :roll:
Píšu jen novější (teda aspoň pro mě). Profláknutý písně z dob minulých asi ani nemá cenu zmiňovat

• Kryštof - zůstaň tu se mnou
  • Mirai - Pojď, zapomenem / Anděl
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >