Jak poznat písničku v rádiu?

90
10.6.13 11:42

Písnička v rádiu ????

Ahoj maminy!

V rádiu hrají jednu písničku ve stylu drum and bass, spíše ji hrají na Evropě a Černý hoře. Je dobře zapamatovatelná, protože se jen tak v českých radiích tento styl nehraje. Kdyby jste někdo věděl název, prosím napište =) díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3182
10.6.13 11:44
@Nikoline píše:
Ahoj maminy!V rádiu hrají jednu písničku ve stylu drum and bass, spíše ji hrají na Evropě a Černý hoře. Je dobře zapamatovatelná, protože se jen tak v českých radiích tento styl nehraje. Kdyby jste někdo věděl název, prosím napište =) díky.

a co napsat do radia o jakou pisnicku slo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9220
10.6.13 11:47

A nějaký slova nebo něco nevíš? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
10.6.13 11:48

T @barca.hrosik To už jsem zkoušela… a asi mají moc práce že mi do teď neodpověděli :roll: :D Tak zkouším štěstí tady =)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8286
10.6.13 11:48

Ahoj manžel má v telefonu aplikaci track id, pokud ho máš taky nahraj si to a vyjede ti to název nebo na Evropě, když jí zrovna hrajou koukni na jejich stránky, píšou to tam co zrovna pouští

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
10.6.13 11:53

Si ji zkus příště kousek nahrát do mobilu a použij midomi.com, si tak zjišťují písničky běžně ;) A nebo juknout na stránky rádia, většina tam má playlist :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
10.6.13 11:56

Buď bývá playlist na webovkach rádia, nebo pokud je to fakt oblíbená písnička, tak jistě bude v hitparade rádia, tu taky najdeš na webu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
10.6.13 11:56
@kocunka píše:
A nějaký slova nebo něco nevíš? :mrgreen:

NE :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
10.6.13 11:59

Projela jsem weby, charty a jakoby neexistovala =) no snad na ni zase narazim, protoze je nova, a v hitparadach zatim neni :-( diky za reakce! příště budu chytřejší a nahraju si ji do telefonu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9220
10.6.13 12:03
@Nikoline píše:
NE :D

takhle jsem já asi tejden naháněla C'Est La Vie od Khaleda a taky jsem byla zoufalá :lol: držím palce, ať co nejdřív zjistíš, co to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27126
10.6.13 12:07

@Nikoline V kolik jí dneska hráli na tý Evropě???

Normálně mrkni na playlist…

http://www.evropa2.cz/…aylist.shtml

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
10.6.13 12:07

Už ji hrajíííííí :) je to RUDIMENTAL FT. ELLA EYRE - WAITING ALL NIGHT :srdce: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
10.6.13 12:08
@kocunka píše:
takhle jsem já asi tejden naháněla C'Est La Vie od Khaleda a taky jsem byla zoufalá :lol: držím palce, ať co nejdřív zjistíš, co to je

JJ jsou to nervy!! :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27126
10.6.13 12:14
@Nikoline píše:
Už ji hrajíííííí :) je to RUDIMENTAL FT. ELLA EYRE - WAITING ALL NIGHT :srdce: :dance:

Tak ta je hodně dobrá - už jí stahuju :palec: :palec:  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
10.6.13 12:38

@Nikoline ak mas nejaky lepsi telefon stiahni si aplikaciu shazam a ked bude hrat pesnicka v radiu aktivuhes shaza a ono ti vypise co je to za pesnicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat