Píštěl po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anna888
Nováček 8 příspěvků 27.08.19 21:25
Píštěl po porodu

Maminky prosím má někdo podobný problém co já? Jsem rok a půl po porodu a mezi pochvou a konečníkem se mi vytvořil píštěl. V listopadu mám jít na plastiku a přiznám se docela z toho mám hrůzu.
Je tu někdo takový kdo třeba už něco takového podstoupil?
Předem díky za odpovědi

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 22:31

Já. Ale 4 měsíce po porodu. Rozpadlo se mi šití a rána se špatně zahojila. Nebylo to nic hrozné. Týden dost bolesti, ale pak už docela pohoda. A hlavně psychicky se mi moc ulevilo.

Anna888
Nováček 8 příspěvků 28.08.19 09:27
@Anonymní píše:
Já. Ale 4 měsíce po porodu. Rozpadlo se mi šití a rána se špatně zahojila. Nebylo to nic hrozné. Týden dost bolesti, ale pak už docela pohoda. A hlavně psychicky se mi moc ulevilo.

No já už jsem to nahlasovala po šesti neděli že mám únik stolice, ale bylo mi řečeno že mám počkat. Což mi nedalalo tak jsem změnila gyndaře, který mi vynadal že se to mělo řešit hned a ne teď. Čeká mě plastika I hráze a toho píštěle. A popravdě mám opravdu strach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 12:43

Jo tak to já neměla tak vážné. Měla jsem píštěl z hráze do pochvy. Štípalo to při mytí a vadilo při sexu. Mám teda pokles poševní stěny, což není jasné, zda s tím souvisí. Na operaci určitě běž. To dáš, ženské vydrží všechno. Hlavně ať je líp. :hug:

Anna888
Nováček 8 příspěvků 28.08.19 21:05
@Anonymní píše:
Jo tak to já neměla tak vážné. Měla jsem píštěl z hráze do pochvy. Štípalo to při mytí a vadilo při sexu. Mám teda pokles poševní stěny, což není jasné, zda s tím souvisí. Na operaci určitě běž. To dáš, ženské vydrží všechno. Hlavně ať je líp. :hug:

Já jsem právě měla únik stolice a sex taky nic moc. A mohu vědět kde tě operovali? Já jdu do Podolí.

cverunka
Závislačka 3238 příspěvků 28.08.19 21:08

Já byla ve FN Olomouc.

Anna888
Nováček 8 příspěvků 28.08.19 21:26

Aha tady je nejblíž Praha Podolí. Ale co takhle vím tak jsou ženský spokojený. Když jsme tam chodila na různá vyšetření tak si na personal nemůžu stěžovat. Ale na ten zákrok jsem opravdu zvědavá.
A rekonvalescence u vás trvala jak asi dlouho?

Váš příspěvek
Reklama