Píšu si z jiným mužem

Anonymní
2.1.20 22:26

Píšu si z jiným mužem

Zdravím všechny které zažívají nebo zažili něco podobného. Mám velký problém s partnerem jsem 8 let a máme 14 měsíční holčičku. Jenže co se nestalo začala jsem si psát z jiným mužem, každý den si píšeme a někdy večer i voláme.. Bohužel nebo bohu dík jsme se ještě neviděli na živo pouze přes fotky… Chceme se sejít, jít na rande..Jenze nevím jestli mě nechce jenom na sex jestli by nebylo lepší to ukončit… PS z partnerem se kterým žijí je to na houby, jen se hádáme, nadávame si a už ani spolu nespime… Co bude nejlepší? Omlouvám se za anonym

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

21702
2.1.20 22:27
:zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21702
2.1.20 22:29

Proc neukoncis vztah, ktery stoji za prd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314
2.1.20 22:29

Proc sis s nim porizovala dite, kdyz je partner na houby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
2.1.20 22:30

Položila sis otázku proč jste na sebe takoví? Zapracuj na vztahu co máš doma. Máte holčičku a ta všechno toto extrémně vnímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10741
2.1.20 22:31

No nejlepší bude začít řešit problémy co máš doma, nevěrou se jen prohloubí.

POkud to nezvládneš sama, tak zajděte do poradny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
2.1.20 22:32
@Anonymní píše:
Zdravím všechny které zažívají nebo zažili něco podobného. Mám velký problém s partnerem jsem 8 let a máme 14 měsíční holčičku. Jenže co se nestalo začala jsem si psát z jiným mužem, každý den si píšeme a někdy večer i voláme.. Bohužel nebo bohu dík jsme se ještě neviděli na živo pouze přes fotky… Chceme se sejít, jít na rande..Jenze nevím jestli mě nechce jenom na sex jestli by nebylo lepší to ukončit… PS z partnerem se kterým žijí je to na houby, jen se hádáme, nadávame si a už ani spolu nespime… Co bude nejlepší? Omlouvám se za anonym

Jo, chce sex. Protože o kráse psaní s tebou nemůže být řeč. Vyspi se s ním, však nemáš co ztratit. Rozum ti dávno odkráčel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.1.20 22:37

Ach jo.. Kam ten svět spěje :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
2.1.20 22:38

Co bude nejlepší? Rozejít se nejdřív s jedním chlapem než začneš s jiným. Jo psaní je krásný, možná kdyby sis psala s otcem svého dítěte, taky by bylo všechno zalité sluncem. Soužití, společné dítě a další povinnosti už ale nejsou tak romantické jako psaní s neznámým mužem že? No proti gustu… Štěstí ale nehledej, spíš tak šup sem šup tam a pak šupajdy do práce jako samoživitelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1040
2.1.20 22:39

Co bude lepší musíš vědět sama, my to tady z těch pár řádků za tebe nerozlouskneme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
2.1.20 22:41

A na co jinýho by tě asi chtěl, když máš partnera a dítě? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
2.1.20 22:48

@mofiz hezky napsáno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:50

To bude nějaký romantik asi. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
2.1.20 22:51
@Anonymní píše:
Zdravím všechny které zažívají nebo zažili něco podobného. Mám velký problém s partnerem jsem 8 let a máme 14 měsíční holčičku. Jenže co se nestalo začala jsem si psát z jiným mužem, každý den si píšeme a někdy večer i voláme.. Bohužel nebo bohu dík jsme se ještě neviděli na živo pouze přes fotky… Chceme se sejít, jít na rande..Jenze nevím jestli mě nechce jenom na sex jestli by nebylo lepší to ukončit… PS z partnerem se kterým žijí je to na houby, jen se hádáme, nadávame si a už ani spolu nespime… Co bude nejlepší? Omlouvám se za anonym

Věř že mu jde jen o sex, znicis si to co máš, neblazni…na vztahu zapracuje pokud chcete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:54

Tak ta možnost, že tě chce jen na sex tu je.
S partnerem jsi 8 let proč je to najednou na houby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama