Pití při těhotenské cukrovce

47
29.7.21 11:13

Pití při těhotenské cukrovce

Chtěla jsem zeptat, hkavne vás co máte těhotenskou cukrovku, co jiného by se dalo pit kromě čisté vody? Bolí mě z ní hrozně žaludek a citron nebo jiné ovoce v ní mi nepomáhá. Jsem z toho už docela zoufalá
Zatím jsem měla nejvyšší hodnotu 5,6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11452
29.7.21 11:16

Čaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2791
29.7.21 11:17

Střídala jsem vodu, ovocný čaj (nutný vyzkoušet jestli nezvedá cukr a hlavně koukat na složení, aby tam nebyl třeba med), slabý černý nebo zelený čaj, caro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
29.7.21 11:18
@JancaS84 píše: Čaj

Ten právě pit pořád dokola až do porodu nechci, to bych se z toho asi zbláznila. Celkově jsem z té cukrovky úplně zoufalá, že akorát ještě zhubnu. Normálně mám problém s váhou že mi stačí pár dní min jist a hubnu a přibrat mám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
29.7.21 11:22
@Ronnie.M píše:
Ten právě pit pořád dokola až do porodu nechci, to bych se z toho asi zbláznila. Celkově jsem z té cukrovky úplně zoufalá, že akorát ještě zhubnu. Normálně mám problém s váhou že mi stačí pár dní min jist a hubnu a přibrat mám problém.

A co jsi pila do teď? Já piju jen vodu a nebo neslazeny ovo čaj a blázen nejsem snad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2452
29.7.21 11:28

Sirupy bez cukru nísto šťávy? Jako pijou holky co hubnou, nebo minerálky bez cukru… :think: teď mě taky čeká test a jen o vodě bych asi umřela, tak už hledam varianty :lol: já jsem teda závislák na kole, mam hrozně nízkej tlak a plechovka koly mě jediná postaví na nohy, tak se toho docela děsim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
29.7.21 11:29

Vodu se zázvorem a citronem zalít horkou vodou a nechat vyluhovat, zázvor uklidňuje žaludek a citron tomu dá lepší chuť 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
29.7.21 11:31

Koukni na instagramu na profil mama s cukrovkou, ma tam nejaky ochuceny vody vhodny pri gd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
29.7.21 11:32
@JancaS84 píše:
A co jsi pila do teď? Já piju jen vodu a nebo neslazeny ovo čaj a blázen nejsem snad.

Do teď jsem pila minerálky a šťávy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
29.7.21 11:33
@Nickjmeno píše:
Sirupy bez cukru nísto šťávy? Jako pijou holky co hubnou, nebo minerálky bez cukru… :think: teď mě taky čeká test a jen o vodě bych asi umřela, tak už hledam varianty :lol: já jsem teda závislák na kole, mam hrozně nízkej tlak a plechovka koly mě jediná postaví na nohy, tak se toho docela děsim :lol:

Já právě nikde žádný sirupy bez cukru nemohla sehnat. Zrovna včera jsme hledali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
29.7.21 11:34
@Euforia píše:
Koukni na instagramu na profil mama s cukrovkou, ma tam nejaky ochuceny vody vhodny pri gd

Zkusím se podívat děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18370
29.7.21 11:35

No tak pij minerálky a šťávy bez cukru, se sladidly. Stévie, sorbiltol, sukraloza, aspartam a xylitol jsou v těhotenství bezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
29.7.21 11:35

No ona i sodovka se pije lip nez voda bez bublinek..tak bublinkatou vodu zkus. Nejstarsi synator cvici a dava bacha co ji a prave pije vodu s bublinkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
29.7.21 11:37
@Nickjmeno píše:
Sirupy bez cukru nísto šťávy? Jako pijou holky co hubnou, nebo minerálky bez cukru… :think: teď mě taky čeká test a jen o vodě bych asi umřela, tak už hledam varianty :lol: já jsem teda závislák na kole, mam hrozně nízkej tlak a plechovka koly mě jediná postaví na nohy, tak se toho docela děsim :lol:

Tam budou umela sladidla, coz taky neni zadna hitparada.
Ja piju vodu s bublinkama normalne, nic mne v zaludku netizi, asi je to o zvyku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
29.7.21 11:38
@Ou píše:
No tak pij minerálky a šťávy bez cukru, se sladidly. Stévie, sorbiltol, sukraloza, aspartam a xylitol jsou v těhotenství bezpečné.

aspartam je bezpecny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat