PITÍ Z HRNÍČKU KDY?

287
5.1.06 19:32

PITÍ Z HRNÍČKU KDY?

Ahoj holčiny,

házím dotaz rychlovku, Terda už se hlásí do postele. Asi od 10 měsíce zkoušíme pití z hrníčku. Mám avenťáckej - ten neusosne a když, tak vytahne zas tak moc, že se začne dusit, brečí, kucká a hrníček odhazuje. Když zkusím uplně obyčejnej - takovej co byl za nás - tak to zas teče všude a 30× denně převlíkat nebo dokonce v noci, to se mi teda moc nechce. Jak to děláte u vás? a kdy už má děcko pít uplně samo z hrnečku?

Díky moc Nenicka .. letimmm ! :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

367
5.1.06 20:32

malýmu jsem zkoušela hrníček(avent)od 8měsíců a přesně jak říkáš,malej se zakuckal a dusil a hlavně za celý den nic nevypil.Takže kašlu na názory o dětských hrníčcích apod a malej má flašku z dudlíkem,kterou mu na pití dám a jakmile vypije tak mu ji beru.Vypije mi takhle klidně 4krát za den 200ml.Měj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.1.06 20:43

U nás taky hrníčky propadly, ale máme skvělou zkušenost s 0,75l flaškou vody Rajec, neteče, saje se z ní lehce a tak nějak ovladatelně, jestli mi rozumíš. A co brčko? Z toho mi malej taky pěkně pije, protože ho to baví, a to jde úplně nejlehčeji a řídí si to taky sám.

Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat
242
5.1.06 21:14

Ahojky,

jestli můžu poradit, hlavně nekupuj hrneček Tommee Tippee, pokud malá neutáhne ani Avent. Z Tommee Tippee se totiž nedá pít vůbec! Neutáhla jsem ho ani já. Ale samozřejmě každé dítko je jiné.
Já jsem do ukončeného 8. měsíce plně kojila a pak jsem přecházela rovnou na Avent - kouzelný hrneček MAGIC CUP s bílou „placatou“ savičkou, která má v sobě takové ventilek, takže vyteče jen tolik, kolik si malá nasaje. Jsem s ním plně spokojená. Dnes již používáme savičku zelenou, která je tvrdší. Z lahvičky jsme nikdy nepili, ale my ani neměli nikdy v pusince dudlík.
Zde je odkaz: www.aventbaby.cz - Kouzelné hrnečky - Kouzelný hrneček 260 ml s držadly - Magic Cup™ , je tam i přesný popis a správné nasazování ventilu do savičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.1.06 21:25

ahoj, my máme hrnečky MAM, malá z nich pije od 7m (dosud je kojená, dudlík ani lahev nepoznala..), bez problému je utáhne, dobře se myjí (i v myčce), nekapou. Cena taky v pohodě. Vydrží dost (už několikrát je shodila z patra dolů na dlažbu a přežily). Kupovala jsem je v DM.

• Nahlásit
  • Citovat
242
5.1.06 21:32

Jo - hrnečky MAM z DM drogerie jsou taky dobré - též mají ventilek, pije se z nich fajn, akorát pítko mi přišlo příliš tvrdé, ale Nika z něj občas i teď pije, když je Avent špinavý a potřebujeme okamžitou pomoc :lol: . Je ale docela maličký, snad jen 200 ml, ale netuším, zda se dělají i větší.
Musí se asi vyzkoušet více druhů, než člověk narazí na ten správný, který dítku plně vyhobuje, je to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
5.1.06 21:47

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
5.1.06 21:59

Ahoj,

mam Avent hrnicek a malej z neho pije uz od 3 mesicu (nekojim).
Kdyz mu to nejde, tak normalne sundam savicku a davam mu pit jak z dospelackeho a jde to. Sice pomalu ale jde to. Pak mu zase savicku na:,–(im a krasne z nej saje. Jsem zastancem davat pit detem z hrnecku co nejdrive a co nejmene pouzivat dudliky. Mimochodem je to napsano i na vetsine caju, ze se ma miminku davat pit co nejdrive z hrnecku bez dudliku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
6.1.06 14:22

teeeeeeedy, tak ve 3 měsících? To mě tedy ani nenapadlo 8O a je super, že vám to tak brzy začalo fungovat. Navíc řeším, že z hrníčku pije malá většinou v leže - když už nasaje, tak aby teklo pití a netaha vzduch, jak je to často když sedí. Ten avenťáckej hrnek mi přijde taky dost těžkej. Když ho naplním málo, tak v sedě malé dlouho trvá, než přijde na to, že musí hrnek hooodně naklonit - takže konec. A když je plnej víc, tak ho zas neuzvedne. Mám z toho hlavu :( to jsou ale starosti, co? :D :oops: :roll:

díky za typy

zatím papa Nenicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
6.1.06 22:48

Taky jedem v Aventu a to úplně.
Začínala jsem kolem 6měsíce podávat vodu z bílého náústku. Začátky byly stejné, jen žužlala, nebo se napila a div se neutopila. Ale časem to vychytala, to chce nácvik:) Někdo vyndavá tu membránu, ale podle mě to je právě o „utopení“.
Zelený náústek nám nešel a taky byla potíž v tom, že si flašku ještě nezvedla, takže jsme šly rovnou na ten žlutej od 18měs a to byl odobrý. Většinou pila vleže (no a, hlavně, že pila:)) a časem se naučila flašky zvedat víc a víc a teď už mi běhá po bytě se zakloněnou hlavou a pije:)
Bílý náústek mám na UM a žlutý na ostatní.
Kvůli držáku (kterej má avent na dvě věci) jsem v létě koupila ještě Nuby hrneček a ten byl skvělej, nekapací, ale teklo to a nemusela ani moc zvedat a držela ho velmi ráda, teprv pak se chytla víc i Aventu. Akorát se tam blbě udržuje to „nekapací zařízení“.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19555
7.1.06 00:15

My pouzivame asi od 6 mesicu nekapajici hrnecek od Baby Nova za asi stovku. Mame i Avent se zelenou savickou, ale neuspel a mala se vratila k Baby Nova - je tak akorat velky a dobre se drzi. Vlastne je to normalni mensi lahev s naustkem s ventilkem a je kompatibilni i s obyc savickami.
Julda je zatim stale kojena, z hrnecku pije pomerne dost a vetsinou jen vodu, obcas ji tam dam pro zpestreni caj.
Ted uz se mi ale zda, ze chce pit jako my a tak jsem ji koupila uplne obycejny hrnecek z plastiku s ouskem a uz to zkousi. Zatim ale priklada misto dolniho okraje horni :lol:

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
7.1.06 13:24

Ahojky.
Tak ja som postupne vystriedala Avent (biela, zelena, oranzova savicka), MAM, Avent flaska, MAM flaska, flasky od jupikov a rajca, skleneny poldecak :D . No a najlepsie z toho vysiel prave ten skleneny poldecak.
Z aventu si sice srkne, aj sa napije ale malicko. Z flasky je to o nieco lepsie.
Planujem ho naucit pit z brcka, videla som dobre pohare myslim od chicca so zaklapnym brckom, ktore sa schova a ma to aj kryt.
Vyborna je aj ta spominana Rajec flasa, ma nekapajuci ventil a staci z nej mierne sat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama