Pláč při zastavení kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxxMAMAxxx
Nováček 9 příspěvků 08.11.18 21:10
Pláč při zastavení kočárku

Ahoj holky,
Mám doma za týden dvouměsíčního Páťu a trapí mě to, že začne plakat při zastavení kočárku. Je zde prosím nějaká maminka, která na to vyzrála? Moc moc děkuji :-)

Reakce:

Hobitka
Závislačka 3497 příspěvků 08.11.18 21:13

Jo, vyzrala jsem na to tak, ze jsem nezastavovala. Pekne figura po porodu zarucena :mrgreen: . Ale jinak :hug: , posledni dite nebylo do 8m v kocaru vubec, jen v satku. Vlastne kocar trpel jen ten prostredni.

pannda
Kelišová 6582 příspěvků 35 inzerátů 08.11.18 21:14

No to musí být na palici…

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 08.11.18 21:15

No starší měl to samé. Proste jsem s nim jezdila nebo aspoň ho šoupala sem a tam a přitom si četla na lavičce. Spánek ve stojícím kočárku se nikdy nekonal.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 08.11.18 21:16

@xxxMAMAxxx Já chodila a jezdila. Dokud bylo kočárkování, tak je prostě jelo - i třeba ve třech letech, na návštěvě, když jsem potřebovala, ať se vyspí, tak se šlo… Já teda nevím, co je na tom za problém. (Mně nefungovalo ani popojíždění.)

Pro mě by bylo horší nosit celé noci, ale to naštěstí spala hezky.

dedrichov
Závislačka 2861 příspěvků 08.11.18 21:21

jé, to byly krásné časy na procházky po širším okolí s kočárkem. Denně. Ráda vzpomínám.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 08.11.18 21:47

Jj, obě děti taky měly instalovaný pohybový senzor. Jak se zastavilo, řvaly :mrgreen: Tak jsem prostě jezdila.

měsíční svit
Kecalka 447 příspěvků 08.11.18 21:50

Do 8 mi měsíců jsme museli jezdit a běda, jak jsme zastavili. :) A pokud možno jezdit po kamínkách a hrbolech, hladká silnice či chodník byli také nežádoucí. :) Pak se to zlepšilo, po počátečním ježdění jsem někde „zaparkovala“ a dcera spala i dvě hodiny na místě.

měsíční svit
Kecalka 447 příspěvků 08.11.18 21:53

Jo a pamatuji si, že jsem pak byla tak zvyknutá furt s něčím houpat a jezdit, že jsem kolíbala i nákupní vozíky v obchodech. :lol: :pankac:

Aiya
Povídálka 47 příspěvků 08.11.18 23:14

Jezdila jsem celou dobu, co spal, a tiše proklínala ty rodiče, co celou tu hodinu až dvě seděli vedle stojícího kočárku a četli si :lol:

@měsíční svit píše:
Jo a pamatuji si, že jsem pak byla tak zvyknutá furt s něčím houpat a jezdit, že jsem kolíbala i nákupní vozíky v obchodech. :lol: :pankac:

Jooo, to jsme měli s manželem oba, to bylo vtipný  :lol:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 09.11.18 04:12

@Aiya Přesně, to mě vytáčelo. „Hele, nevezmeme kočárky a nezajdeme do cukrárny?“ :zed:

:mrgreen: :mrgreen:

Ale dcera to teda má i v autě. To jsem taky mohla vraždit. Jeli jsme třeba z návštěvy, ona úplně vyřízená, tak si říkám super, schrupne si, no a ona ne a ne zabrat - a když chvíli před domovem zabrala, tak jsem zastavila… a byla vzhůru. Naprdnutá, nedospaná. (Občas jsem dokonce zkoušela třeba jezdit kolem bloku, ale to zabíralo jen na minimimino: když byla větší, poznala, že jedeme „divně“, a budila se taky.)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 08:40

Sednout na lavičku a pohupovat kočárek nohou :lol: Jinak, mně tohle děti také dělali ty první měsíce, tak jsem chodila a chodila. Bylo to strašně fajn. Teď mi to chybí.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 09.11.18 13:33

@Terezxx To na moje dítě naprosto nezabíralo.

Anitramm
Kecalka 285 příspěvků 09.11.18 13:44

U nás to samý, zastavil kočár-řev. :lol: :lol: Jít si někam „sednout“ s kočárkem pro mě bylo sci-fi :lol: :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 13:46
@Slečna Ferka píše:
@Terezxx To na moje dítě naprosto nezabíralo.

Tohle u nás fungovalo, když už dítě spalo :) Ale třeba mladší usl jenom když jsem jezdila přes velké díry v chodníku. S kočárem to mlátilo jak blázen, dítě div nevyskočilo, ale uspalo ho to vždycky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >