Pláče po obilné kaši před spaním

16
18.12.19 19:07

Pláče po obilné kaši před spaním

Ahoj, mam dotaz ohledne kase. Cca mesic davame vecer mlecnou obilnou kasi (merunka banan, Nutrilon Profutura). Kasi davame cca hodinku pred spanim, ale vzdy, kdyz kasi Maty doji, tak place (nekdy i pri kasi), ale pri krmeni otevira pusinku. Prijde mi, ze by jeste chtel, ale nechci ho precpavat, tesne pred spanim dostava jeste mlicko. Plac ho vetsinou prejde do par minutek, kdyz ho necim zabavime. Nevite cin by ten okac mohl byt? Moc dekuji.
Synovi je 7 mesicu, kojen, prikrmy davame mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
18.12.19 19:13

Urcite bych nedavala kasi na noc. Je plna sacharidu, tezka do briska. Nejspis ho po ni boli brisko. Davej kasi spise rano a vecer zeleninu :-) a dalsi vec, delej kase domaci, rozhodnw bych mu nedavala kupovane instantni a jeste k tomu ochucene. Udelej mu jahlovou, ryzovou, kukuricnou, pohankovou, quinovou-je to hotove za 10minut a vyzivove milionkrat lepsi :-) a na dochuceni nejake ovoce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
18.12.19 19:28

Kaše na noc je nevhodná. Mimina po tom bolí břicho. Taky jsem ji dávala :zed: A dítě mi po ní řvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1765
18.12.19 19:30

Taky bych plakala kdybych měla k večeři chemickou obilnou kasi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
18.12.19 19:39
@skorotehotna píše:
Taky bych plakala kdybych měla k večeři chemickou obilnou kasi :lol:

neprehanej!

Zakladatelko, nemam zkusenost, kasi jsem davala dopoledne kolem 10h. Odpoledne mala dostala maso-zeleninu a vecer uz jenom mleko.

Jinak, my teda kupovali v DM mlecnou kasicku od babylove a ovocnou slozku jsem ji do toho delala sama. Pomackala banan, postrouhala/pomixovala jablicko ci jine ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
18.12.19 19:41

Zbytčně dávat kaši už od 6m. Jen sacharidy které zaplácnou žaludek, a na noc těžké. BOlí ho po té kaši bříško. Udělej mu na večeři zeleninovou polévku. Hustou, krémovou. zahustit můžeš kuskusem, červenou čočkou, nebo jen zelenina. Ale myslím žet v 7m mu stačí i mlíko na noc. Pro mimi lehce stravitelné, já ty polévky začala až kolem 9-10m na veču dávat. A kaše jdou udělat domácí, rýžová, ovesná… mamavkuchyni.cz jsou tam recepty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.12.19 19:43

@skorotehotna
Diky za reakci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
18.12.19 19:44

Naše mládě po té strašné chemické kaši úplně normálně spokojeně spí, žije a dokonce nic jiného na večeři nechce. Střídám i s obyč jáhlovou, rýžovou atd plus ovoce. Ale nic jiného krom kaše nechce. K tvému dotazu - u nás byl taky řev, když bylo kaše málo. Nabídla jsem vodu a po hodině teprve mléko. Nicméně já je dávala až od 10m.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.12.19 19:44

@Veru1987
Doporucila nam to doktorka, protoze za dva mesice pribral je 130 g :(

Příspěvek upraven 18.12.19 v 19:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.12.19 19:46

@AlcaBa
Dekuji :) ja mu k te kasi davam cajik. On se vzdy po chvilce uklidni. Ale taky zije a krasne spinka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.12.19 19:47

@warita
Diky :). Dopoledne davame banan s presnidavkou s piskotx. Tak leda zkusit dat kasi odpoledne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
18.12.19 19:47
@Divine123 píše:
@Veru1987
Doporucila nam to doktorka, protoze za dva mesice pribral je 130 g :(
@Divine123 píše:
@Veru1987
@Divine123 píše:
@Veru1987

Tak ji dávej dopoledne tu kaši. A zkus domáci udělat. Ochutit přesnidávkou, banánem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
18.12.19 19:50

@Divine123 no vidíš to? 8o To jsme ale matky co :lol: Zkus té kaše přidat a uvidíš, třeba má spurt a chce se přejíst. Max se ti :poblion: ne? A nebo zkus ty polívky ale u nás neprošly a já nebudu kojit co 2h v noci protože KAŠE NA NOC JSOU TĚŽKÉ a blabla. Z těchto rad jsem vyrostla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
18.12.19 19:54
@AlcaBa píše:
@Divine123 no vidíš to? 8o To jsme ale matky co :lol: Zkus té kaše přidat a uvidíš, třeba má spurt a chce se přejíst. Max se ti :poblion: ne? A nebo zkus ty polívky ale u nás neprošly a já nebudu kojit co 2h v noci protože KAŠE NA NOC JSOU TĚŽKÉ a blabla. Z těchto rad jsem vyrostla…

Mě by vadilo už jen učit dítě na sladké večeře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
18.12.19 20:00

@Veru1987 já je ze začátku míchala napůl s rýž. vločkama nebo špaldou a tak. Nebyly sladké. A teď po roce už neřeším. Ale kupuju ty méně sladké značky to jo. A když dělám jen obyč špaldovou s ovocem tak tam cukr krom ovocného není. Já neříkám, že to dělám nejlíp to ne. Ale já polívku na večeři nechci, tak proč to strkat mláděti(když taky nechce a na oběd mi sní 2naběračky)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat