Pláče v kočárku a autosedačce, ale jen v mé přítomnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 06.10.14 23:21
Pláče v kočárku a autosedačce, ale jen v mé přítomnosti.

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli to někdo taky tak máte popřípadě poprosit o nějakou radu…máme půlroční holčičku..V kočárku vždycky jezdila ráda v autě taky…ale poslední dobou jako by se to zlomilo..rve a rve v kočárku třeba chvilku vydrží nebo i usne ale jakmile spusti už se neuklidní ani když jí pochovám a vrátím, to je snad ještě horší…ale zjistila jsem, že to dělá jenom mně kdy žje s ní tatínek, babička…kdokoliv jinej než já slečna je v pohodě ani se nevzteká, že nemá zvýšenou polohu zádíček (to by mě asi sežrala kdyby se nemohla koukat ven..)a vůbec v mojí přítomosti docela dost zlobí brečí a tak ale jak mile s ní zajdou za roh a uklidní je vše v pohodě…nevím co s ní…nemůžu jí přeci pořád držet…dneska byla s babičkou venku a když jsem příšla ke kočárku nejdřív hihi a když zjistila, že se má chovat až za chvilku (až doma) začala se šíleně vztekat a přestala jen když jsem zmizela z dohledu…

Reakce:
ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 06.10.14 23:26

Já osobně bych řekla, že chce cítit tvoji fyzickou blízkost, když už tě vidí, tak si na tebe prostě „sáhnout“, pokud se uklidní chováním. Prostě chce mámu. :nevim:

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 06.10.14 23:26

A půlroční děti nezlobí. ;-) Jen dávají najevo své potřeby, tím víc, čím méně jsou vyslyšeny.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 06.10.14 23:33

No jo ale já se s ní mazlím pořád doma nedělám teď nic jínýho.. :nevim:..poseldní 3 týdny v podstatě nedělám nic jinýho než ze se mazlím, krmim, hraju a popř. se jí snažím přesvědčit aby snědla pár lžiček něčeho…dneska jsem jí položila v kuchyni na podlahu a za chvilku jsem jí měla u nohy pověšenou jak klíště :zed: chápu, že to potřbuje je to miminko. navíc mí příjde, že když už jí z kočárku vyndám jsem jí uplně šumák…kouká ze strany na stranu jak kelišová… :nevim:

Denčii
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 06.10.14 23:37

@Samuše Jééé, mám to úplně stejně. Položím ho na podložku, lehnu si k němu, hrajeme si, neustále na mě sahá a kontroluje, jestli neodcházím. Když se zvednu (wc, pití…), tak spustí šílený pláč a plazí se za mnou, až dosáhne na mou nohu, lapne mě a přestane, až když ho vezmu na ruce. V kočárku taky pláče, když mě vidí a neberu ho. Ostatním to nedělá. Taky si myslím, že chce kontakt. Takže pořád chovám, mazlím…:)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 06.10.14 23:41

Ergonomické nosítko a vyprdnout se na kočár? Doporučuju Kibi ;)

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 06.10.14 23:42

To je normální v tomhle věku. Sama toho moc nesvede, ale zajímá jí všechno a používá tvé ruce a tvé tělo, aby jí pomohlo prozkoumat svět. Tohle období je strašně, ale strašně krátký a nesmírně krásný, tak krásný, že fakt nemá cenu upřednostnit „něco udělat“ před zabavením svého dítěte. Jestli jde o nutné věci, jako je najíst se, to jsem řešila v momentě, kdy dítě spalo. Úklid, vaření, taky tak. To, že jí nezajímáš, neznamená, že tě nepotřebuje - naopak, chce se vydat do světa, když ví, že tě má na blízku. Zkusila si šátek? Navážeš na záda a máš celý den klid. :-D Ona uvidí všude kolem, cítí tě, takže je plně uspokojena její potřeba, ale ty máš ruce volný.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 06.10.14 23:51

Mám nosítko ( občas využívám, když jdu jenom někam kousek)ale dost mě z něho bolí záda a stejně toho moc neudělám…vaření jídlo a úklid řeším taky když spí…i když co se dá stihnou za 20 minut:-Da stejně vždycky než se vzpamatuju, tak už se budí…

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 06.10.14 23:52

Co máš za nosítko?

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.10.14 00:01

@ncc1701 manducu…

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.10.14 00:03

A ještě jsem měla pujčený babybjorn a to bylo snad ještě horší…

Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 07.10.14 00:44

@Samuše
Mě něco podobného taky dělala. Pomohlo to, že jsem se zklidnila a přestala se nervovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >